Videoklip A Banquet na singl z Anglie | crowdfunding kampaň

Videoklip A Banquet na singl z Anglie

Máme novej song, kterýmu fakt věříme a doufáme, že bychom s ním mohli uspět i v zahraničí. Teď potřebujeme i skvělý video, a proto se obracíme na Vás.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj, my jsme kapela A BANQUET.

Dali jsme se dohromady v roce 2009 a hrajeme vlastní styl, kterýmu říkáme futu-roll.  Je to mix rocku, electra a spousty dalších věcí. Tohle video jsme natočili v našem bytě, kam jsme se přestěhovali před dvěma lety, abychom se mohli věnovat kapele fakt naplno. Od začátku jsme chtěli hlavně koncertovat, proto jsme hráli, kde to šlo. První rok hlavně v ČR, potom jsme začali jezdit i na Slovensko a za poslední tři měsíce jsme měli koncerty např. v Maďarsku, Anglii, Rusku nebo Itálii. Skvělý na tom je, že místní promotéři s námi chtějí spolupracovat i dál a doufáme, že příště už nebudem v takovým mínusu jako teď. Když jsme nahrávali naši debutovou desku Breath, se kterou nám pomáhal Steve Albini a Boris Carloff, docela dost jsme se zadlužili. Ale rozhodně toho nelitujeme, protože nám tohle album pomohlo domluvit první koncerty v zahraničí, a díky týhle desce jsme letos nominovaný i na objev roku v cenách Anděl, v anketě Žebřík i v cenách televize Óčko.

Do projektu Startovač jsme se zapojili, protože, abychom měli šanci oslovit víc lidí jak u nás doma, tak v zahraničí, potřebujem opravdu super písničku a super videoklip. Když jsme na Vánoce hráli v Anglii, tak jsme s našim kamarádem Lukem natočili novej song, kterýmu fakt věříme a doufáme, že s touhle písní bychom mohli uspět v evropským měřítku. Abychom to ale celý mohli uskutečnit, potřebujeme i skvĕlý video, a proto se na vás obracíme s prosbou o finanční pomoc. Video by nám natočil Martin Živocký, který letos v Bruselu vyhrál mezinárodní soutěž Anima v kategorii krátkých studentských filmů. S ním bychom chtěli natočit animovanej klip, kde bychom i hráli, ale na to potřebujeme zaplatit ateliér i spoustu dalších věcí, samozřejmě včetně Martinovy práce. Když jsme spočítali nejnižší náklady, abychom nedělali žádný kompromisy, ale neplatili zbytečně nic navíc, dostali jsme se k částce 65 tisíc korun. A to je částka, o kterou bychom Vás chtěli poprosit. Za vaši podporu jsme pro Vás připravili spoustu odměn, který najdete na naší startovací stránce. Když nám pomůžete, budete mít tento videoklip úplně první, dřív než MTV nebo Óčko a další televize, za odměnu Vám můžeme přijet zahrát domů nebo můžete přijít zadarmo na náš koncert. Doufáme, že si z toho něco vyberete!

Předem díky moc!

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 66 945 Kč (102 %)
  • 102 %
  • 65 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 83 Startérů

Autor projektu

A Banquet - obrázek
  • projekt od A Banquet
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

99 Kč

Link na exkluzivní předpremiéru + download mp3

Jakmile bude klip hotový, pošleme Vám linky na předpremiéru a download. Budete je mít úplně první. Dřív než Óčko nebo MTV.
+ děkovný e-mail

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Kredit na konci videoklipu

Plus odměna za 99 Kč

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

CD s osobním věnováním

Plus odměna za 300 Kč

Počet dostupných odměn: 80/100

Nelze podpořit
1 000 Kč

Vstup na Vámi vybraný klubový koncert v roce 2013

+ Podepsaná trsátka a paličky
+ Odměna za 300 Kč

Počet dostupných odměn: 17/20

Nelze podpořit
1 500 Kč

Originální limitovaná USB "A Banquet" edice

Vše co jsme kdy vydali (tracky, videa, texty, fotky atd. ) na jedné A Banquet USB s audio vzkaz em věnovaným přímo a jenom vám.
+ Odměna za 300 Kč

Počet dostupných odměn: 41/50

Nelze podpořit
3 000 Kč

Rarita - podepsaný prasklý činel

Veterán, se kterým jsme odehráli cca 80 koncertů - s věnováním.
+ odměna za 1 000 Kč

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
3 000 Kč

Live performance přes Skype

3 songy jen pro Vás a Vaše přátele
+ Chat
+ Odměna za 300 Kč

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
6 000 Kč

Přijedeme Vám zahrát!

Nedělní akustický koncert u Vás doma nebo na zahradě jen pro Vás a Vaše přátele.
+ cena za 99 Kč

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
15 000 Kč

Kredit producenta + celoroční vstup na koncerty

+ Odměna za 1500 Kč

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit