Videoklip A Banquet na singl z Anglie - crowfunding kampaň

Videoklip A Banquet na singl z Anglie

Máme novej song, kterýmu fakt věříme a doufáme, že bychom s ním mohli uspět i v zahraničí. Teď potřebujeme i skvělý video, a proto se obracíme na Vás.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj, my jsme kapela A BANQUET.

Dali jsme se dohromady v roce 2009 a hrajeme vlastní styl, kterýmu říkáme futu-roll.  Je to mix rocku, electra a spousty dalších věcí. Tohle video jsme natočili v našem bytě, kam jsme se přestěhovali před dvěma lety, abychom se mohli věnovat kapele fakt naplno. Od začátku jsme chtěli hlavně koncertovat, proto jsme hráli, kde to šlo. První rok hlavně v ČR, potom jsme začali jezdit i na Slovensko a za poslední tři měsíce jsme měli koncerty např. v Maďarsku, Anglii, Rusku nebo Itálii. Skvělý na tom je, že místní promotéři s námi chtějí spolupracovat i dál a doufáme, že příště už nebudem v takovým mínusu jako teď. Když jsme nahrávali naši debutovou desku Breath, se kterou nám pomáhal Steve Albini a Boris Carloff, docela dost jsme se zadlužili. Ale rozhodně toho nelitujeme, protože nám tohle album pomohlo domluvit první koncerty v zahraničí, a díky týhle desce jsme letos nominovaný i na objev roku v cenách Anděl, v anketě Žebřík i v cenách televize Óčko.

Do projektu Startovač jsme se zapojili, protože, abychom měli šanci oslovit víc lidí jak u nás doma, tak v zahraničí, potřebujem opravdu super písničku a super videoklip. Když jsme na Vánoce hráli v Anglii, tak jsme s našim kamarádem Lukem natočili novej song, kterýmu fakt věříme a doufáme, že s touhle písní bychom mohli uspět v evropským měřítku. Abychom to ale celý mohli uskutečnit, potřebujeme i skvĕlý video, a proto se na vás obracíme s prosbou o finanční pomoc. Video by nám natočil Martin Živocký, který letos v Bruselu vyhrál mezinárodní soutěž Anima v kategorii krátkých studentských filmů. S ním bychom chtěli natočit animovanej klip, kde bychom i hráli, ale na to potřebujeme zaplatit ateliér i spoustu dalších věcí, samozřejmě včetně Martinovy práce. Když jsme spočítali nejnižší náklady, abychom nedělali žádný kompromisy, ale neplatili zbytečně nic navíc, dostali jsme se k částce 65 tisíc korun. A to je částka, o kterou bychom Vás chtěli poprosit. Za vaši podporu jsme pro Vás připravili spoustu odměn, který najdete na naší startovací stránce. Když nám pomůžete, budete mít tento videoklip úplně první, dřív než MTV nebo Óčko a další televize, za odměnu Vám můžeme přijet zahrát domů nebo můžete přijít zadarmo na náš koncert. Doufáme, že si z toho něco vyberete!

Předem díky moc!

Co si o tomto projektu myslíte?