Nový taneční sál pro the F.A.C.T. - crowfunding kampaň

Nový taneční sál pro the F.A.C.T.

Taneční skupina the F.A.C.T. s pětiletým trváním zakládá nové taneční studio pro vzdělávání dětí i dospělých. U zrodu nového sálu můžeš být i TY!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

The F.A.C.T. zakládá nové taneční studio a i TY můžeš pomoci. Podpoř nás v tomto velkém počinu pro výuku tance v nových prostorách kde budeme vyučovat nové talenty od 4 let až po seniory.

 

7.jpg21.jpg

  

Kdo jsme:

Taneční skupina the F.A.C.T. která se věnuje street dancu (hip hop, house, poppin, lockin, wackin a mnoho dalšího). V tuto chvíli má skupina 72 stálých členů rozdělených do věkových kategorii na děti (4-11 let), juniory (12-15 let) a hlavní (16-29 let). V novém školním roce chceme založit i seniorskou kategorii 30+.

Taneční skupina byla založena v roce 2008 a od té doby má mnoho úspěchů. V roce 2009 první místo na Dance Litoměřice. V roce 2010 první místo v regionálním kole Taneční skupiny roku (TSR) a juniorské druhé místo na Ulita4dance, první místo na Dance Děčín. V rove 2011 první místo na Dance Děčín, první místo v juniorské kategorii na regionálním kole TSR. V roce 2012 první místo v juniorské kategorii na Elitery, dvě první místa na regionálním kole TSR, druhé místo a první v juniorské kategorii na CDO, dvě první místa na Dance Děčín (Vítězství putovního poháru primátora města Děčín), TOP10 na mistrovství ČR Taneční skupiny roku, první místo na Dance4cup (a ocenění za nejlepší choreografii). V roce 2013 první místo na Elitery, Ulita4dance, Dance děčín a TOP 5 na mistrovství ČR Taneční skupiny roku. V roce 2014 první místo na Kamenickém medvědu, Ulita4dance a Dance4cup.

4.jpg5.jpg6.jpg

 

Náš cíl

Vybudovat nové taneční studio pro děti a mládež, které nám umožní:

 • Dále pokračovat ve výuce street dancu.

 • Pořádat otevřené lekce pro veřejnost.

 • Pokračovat v pořádání lekcí se zahraničními lektory.

 • Lepší a hlavně vyhovující prostředí pro výuku.

  

2.jpg1.jpg

 

Vybavení, které chceme pořídit:

 • Pořízení nové audio sestavy
 • Zrcadlové stěny
 • Osvětlení sálu
 • Sociální zařízení a šatny

Financování studia

Za 25.000,- Kč pořídíme pro studio základní audio sestavu (bez hudby tancovat nejde J). A pokud vybereme více, můžeme taneční sál dále rozvíjet a zlepšovat. Chceme tedy dát příležitost lidem, kteří nám chtějí pomoci vybudovat vlastní taneční sál a spolupodílet se na jeho financování! Neznamená to ovšem, že příspěvkem platíte celý taneční sál. Řadu věcí budeme financovat ze svých zdrojů.

Náš projekt "NOVÝ SÁL" jsme rozdělili do několika milníků:

 1. 25.000,- Kč – Audio sestava
 2. 35.000,- Kč - Vše v 1. + nové osvětlení sálu
 3. 45.000,- Kč - Vše v 2. + Nové zázemí šaten (skříňky)
 4. 60.000,- Kč - Vše v 3. + Rekonstrukce sociálního zázemí (sprchy a záchody)
 5. 80.000,- Kč - Vše v 4. + Zrcadlová stěna v sále
 6. 100.000,- Kč - Vše v 5. + Vybudování recepce
 7. 120.000,- Kč – Vše v 6. + Položení baletizolu v sále
 8. Vybereme víc? Vše v 7. + doplníme další plány!

 

Vyberte si odměnu a přispějte!

Pokud jste dočetli projekt až do těchto míst, moc děkujeme za čas, který jste strávili u tohoto textu a videa výše. Zvažte podporu našeho nápadu.

Vyberte si odměnu, která se vám nejvíce líbí, a pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš FB

Děkujeme!

Co si o tomto projektu myslíte?