NOVÝ SINGL NÁHODNÉHO VÝBĚRU - crowfunding kampaň

NOVÝ SINGL NÁHODNÉHO VÝBĚRU

Všichni nám říkají "vydejte zase něco nového". Máme vybrané studio (jedno z nejuznávanějších v ČR), napsaný materiál, a chybí nám zas jen ty peníze.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Není to ještě tak dávno, co jsme byli jen banda vyjukaných mladíků ze středních škol. O hudbě jsme nevěděli nic, snad až na to, že bychom ji chtěli dělat. Na koncertech jsme se pomalu báli jít do backstage, zapomínali jsme, co hrajeme, a rozhodně jsme třeba nehráli v restauracích Kloboučku, hop! s kroketama. Kapela prostě člověka zkazí. 

Každopádně, vypadali jsme takhle:

1554481_766158240103604_3932093105158280906_n.jpg

Hezké, ne? :) kdo si tohle pamatuje, má u nás pivo.

Od té doby už jsme se snad přece jen trochu posunuli. Máme za sebou dvě alba, přes 150 koncertů, no a taky o nějaký ten kousek života víc. 

Pomalu se snažíme, aby naše písničky už nebyly jen o přisprostlých textech. Rádi bychom dokázali i něco trochu víc. Naše předchozí dvě alba jsme nahrávali ve studiu, které byť je pod taktovkou skvělého Honzy Kapáka, je i samotným Honzou označováno za spíše poloprofesionální.

Teď se chceme posunout dál. Máme proto vytipované a předběžně domluvené studio Biotech, ve kterém chceme nahrát pár singlů, jakožto i celé třetí album. 

Jen pro ujasnění - celých 15 000 půjde opravdu na jeden singl a jeho postprodukci. Plus odměny pro Vás, jejichž výroba také něco stojí, že.

18699477_1732858903433528_7651207114666807137_o (1).jpg

Bohužel, profesionální studio prostě znamená spoustu peněz. Proto zakládáme tuhle kampaň - jednak tím na singl seženeme peníze rychleji (rádi bychom první singl ke třetímu albu vydali ještě tohle léto, maximálně pak k začátku podzimu), a také se tím stane, že peníze, které bychom po podzimu našetřili na první singl, využijeme na singl druhý. Který natočíme koncem roku.

Samozřejmě, za své peníze dostanete krásné odměny, o to hezčí, že je kromě Vás bude mít jen opravdu málo lidí. Celá grafika odměn je totiž navržená jen pro tuhle příležitost, a je vážně hezká. :) 

Untitled.png
Takhle vypadá placka, například.

Tričko šedá.png
A takhle vypadají trička.

Tak co, pomůžete nám? Ať už ano nebo ne, stejně jsme moc rádi, že Vás máme. <3 

Děkujeme, že jste dočetli až sem. Tak se zase brzy někde uvidíme! :) 

FB: www.facebook.com/NahodnyVyber/
Web: www.nahodnyvyber.cz

Co si o tomto projektu myslíte?