Nový klip O5 a Radeček | crowdfunding kampaň

Nový klip O5 a Radeček

Chceme pro všechny, kteří fandí naší muzice, zase jednou po letech natočit parádní video k našemu novému singlu. Pomožte nám!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nový klip O5 a Radeček

Chceme pro všechny, kteří fandí naší muzice, zase jednou po letech natočit parádní video k našemu novému singlu. Ty minulé klipy točené za pár korun na foťáky našich kamarádů jsou fajn, ale co si budeme povídat, žádná světová hitparáda to není. Tak jsme se rozhodli, že právě teď máme chuť udělat pořádné video. Pomožte nám a staňte se součástí našeho nového klipu!

Tomas a Maria les.jpg


Na klipu budeme makat od září do října 2015, kdy bude premiéra.  

Pokud se nám nepodaří cílová částka vybrat, i přesto uděláme klip, ale bude to obyčejný, levný klip, který natočíme svépomocí a budeme doufat, že to nebude velká ostuda a že nám to dramaturgové hudebních televizí odpustí a zařadí klip do vysílání i přesto, že bude oproti zahraniční produkci nekvalitní.
Pokud se vybere cílová částka 50 t, pomůže nám to zaplatit profesionální klip se vším všudy, co k tomu patří. Máme domluvenýho špičkovýho režiséra s celým jeho týmem, který má za sebou celou řadu opravdu vynikajících klipů. Máte se na co těšit!
Pokud se vybere cílová částka 70 t, pomůže nám to zaplatit profesionální klip a navíc si necháme ušít slušivé koncertní oblečky od renomovaného módního návrháře, ve kterých natočíme klip a budeme v nich hrát na koncertech.

Návrhy kostymu.jpg

Pracovní koncepce nového outfitu O5 a Radeček od módního návrháře Martina Čapka.

Proč potřebujeme peníze?

Stejně jako minulý singl Vloupám se, také novou píseň nahráváme a mixujeme ve studiu BBC v Londýně u slavného producenta Jaye Raynoldse. Mastering chceme opět poslat do Sterling sound studios v New Yorku. A jak určitě tušíte, tahle sranda stojí pořádný balík. Něco jsme si našetřili něco nám dají sponzoři, ale na profi videoklip už potřebujeme pomoc i od vás.

Kdo jsme?

Kapela z jesenického podhůří, která hraje ve stejné sestavě 22 let. Po rocích velkých úspěchů a následných pádů přišel začátkem roku 2015 úspěch písničky VLOUPÁM SE, která dodnes patří mezi nejhranější singly v ČR. Československý duet s Márií Čírovou dlouhé týdny okupoval přední příčky hitparád a videoklip se stal ve své době nejvyhledávanějším videem na českém internetu. Díky písničce se zvednul zájem pořadatelů, takže během tohoto léta nás můžete vidět a slyšet na více než čtyřiceti koncertech.
A právě v tento moment, kdy všechno krásně šlape, chceme natočit další dobrou věc. Dobrou písničku a dobrý klip. Abychom dál mohli takto často hrát a být vám stále blízko.

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 51 372 Kč (102 %)
  • 102 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 30 Startérů

Autor projektu

o5 a Radeček - obrázek
  • projekt od o5 a Radeček
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

199 Kč

Poděkování

Tvoje jméno uvedeme v poděkování na konci klipu.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
299 Kč

Nové CD "The Best Of" v MP3

Pošleme ti nové CD "The Best Of" (vyjde před Vánocemi) ve formátu MP3. + Tvoje jméno uvedeme v poděkování na konci klipu.

Počet dostupných odměn: 41/50

Nelze podpořit
399 Kč

Palička a trsátko

Získáš paličku, se kterou Mejla odehrál koncert a trsátko, se kterým Radeček válel svá sóla. Palička bude samozřejmě podepsaná od všech členů kapely a na trsátko ti Radeček napíše věnování.

Počet dostupných odměn: 7/10

Nelze podpořit
499 Kč

Nové CD v MP3 + věnování písně

Pošleme ti nové CD "The Best Of" (vyjde před Vánocemi) ve formátu MP3 a navíc ti během koncertu věnujeme písničku (nebo komukoli komu ji budeš chtít věnovat). + Tvoje jméno uvedeme v poděkování na konci klipu.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
499 Kč

Podepsané CD "The Best Of"

Pošleme ti nové nové CD "The Best Of" (vyjde před Vánocemi) podepsané a s věnováním. + Tvoje jméno uvedeme v poděkování na konci klipu.

Počet dostupných odměn: 39/50

Nelze podpořit
999 Kč

Vstup na koncert pro 4 osoby

Vstup pro tebe a tvé kámoše nebo rodinu na jakýkoliv náš koncert v roce 2016. + Tvoje jméno uvedeme v poděkování na konci klipu.

Počet dostupných odměn: 12/15

Nelze podpořit
1 999 Kč

Den s námi

Strávíš s námi den! Pojedeš s námi v dodávce, budeš s námi v zákulisí, užiješ si koncert a zažiješ všechno to kolem. + Tvoje jméno uvedeme v poděkování na konci klipu.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
2 999 Kč

Zahraješ si v klipu

Dostaneš roli v našem novém klipu. + Tvoje jméno uvedeme v poděkování na konci klipu.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
4 999 Kč

Večeře s Mejlou a Radečkem

Užiješ si soukromou večeři pro dvě osoby s Mejlou a Radečkem. + Tvoje jméno uvedeme v poděkování na konci klipu.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
9 999 Kč

Píseň

Složíme ti píseň. O čemkoliv, pro kohokoliv. Součástí ceny je samozřejmě nahrávka písně ze studia.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
9 999 Kč

Tominův slavný svetr

Pouze jediný člověk může získat originální bílý svetr, ve kterém zpěvák Tomino chodil v klipu Vloupám se. Pokud máš zájem vlastnit tuto slavnou rekvizitu, neváhej! + Tvoje jméno uvedeme v poděkování na konci klipu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
29 999 Kč

Soukromý koncert

Odehrajeme pro tebe a tvé přátele soukromý koncert. + Tvoje jméno uvedeme v poděkování na konci klipu.

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit