Nový klip O5 a Radeček - crowfunding kampaň

Nový klip O5 a Radeček

Chceme pro všechny, kteří fandí naší muzice, zase jednou po letech natočit parádní video k našemu novému singlu. Pomožte nám!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nový klip O5 a Radeček

Chceme pro všechny, kteří fandí naší muzice, zase jednou po letech natočit parádní video k našemu novému singlu. Ty minulé klipy točené za pár korun na foťáky našich kamarádů jsou fajn, ale co si budeme povídat, žádná světová hitparáda to není. Tak jsme se rozhodli, že právě teď máme chuť udělat pořádné video. Pomožte nám a staňte se součástí našeho nového klipu!

Tomas a Maria les.jpg


Na klipu budeme makat od září do října 2015, kdy bude premiéra.  

Pokud se nám nepodaří cílová částka vybrat, i přesto uděláme klip, ale bude to obyčejný, levný klip, který natočíme svépomocí a budeme doufat, že to nebude velká ostuda a že nám to dramaturgové hudebních televizí odpustí a zařadí klip do vysílání i přesto, že bude oproti zahraniční produkci nekvalitní.
Pokud se vybere cílová částka 50 t, pomůže nám to zaplatit profesionální klip se vším všudy, co k tomu patří. Máme domluvenýho špičkovýho režiséra s celým jeho týmem, který má za sebou celou řadu opravdu vynikajících klipů. Máte se na co těšit!
Pokud se vybere cílová částka 70 t, pomůže nám to zaplatit profesionální klip a navíc si necháme ušít slušivé koncertní oblečky od renomovaného módního návrháře, ve kterých natočíme klip a budeme v nich hrát na koncertech.

Návrhy kostymu.jpg

Pracovní koncepce nového outfitu O5 a Radeček od módního návrháře Martina Čapka.

Proč potřebujeme peníze?

Stejně jako minulý singl Vloupám se, také novou píseň nahráváme a mixujeme ve studiu BBC v Londýně u slavného producenta Jaye Raynoldse. Mastering chceme opět poslat do Sterling sound studios v New Yorku. A jak určitě tušíte, tahle sranda stojí pořádný balík. Něco jsme si našetřili něco nám dají sponzoři, ale na profi videoklip už potřebujeme pomoc i od vás.

Kdo jsme?

Kapela z jesenického podhůří, která hraje ve stejné sestavě 22 let. Po rocích velkých úspěchů a následných pádů přišel začátkem roku 2015 úspěch písničky VLOUPÁM SE, která dodnes patří mezi nejhranější singly v ČR. Československý duet s Márií Čírovou dlouhé týdny okupoval přední příčky hitparád a videoklip se stal ve své době nejvyhledávanějším videem na českém internetu. Díky písničce se zvednul zájem pořadatelů, takže během tohoto léta nás můžete vidět a slyšet na více než čtyřiceti koncertech.
A právě v tento moment, kdy všechno krásně šlape, chceme natočit další dobrou věc. Dobrou písničku a dobrý klip. Abychom dál mohli takto často hrát a být vám stále blízko.

Co si o tomto projektu myslíte?