Nový domov pro staré mašinky - crowfunding kampaň

Podpořit - Nový domov pro staré mašinky

Střecha nad hlavou pro historické úzkokolejné parní a motorové lokomotivy a vagónky aneb nová vozovna neboli depo ve Zbýšově u Rosic

Technika

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

200 Kč cihla k cihle...

I tato suma nám pomůže. Dostanete od nás děkovný email s certifikátem, PDF dokument k vytištění s originální vystřihovánkou nové vozovny v měřítku 1:87 (H0) a elektronickou sadu originálních fotolitografií.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč ... mezi cihly maltu...

Za tuto částku dostanete od nás děkovný email s certifikátem, PDF dokument k vytištění s originální vystřihovánkou nové vozovny v měřítku 1:87 (H0) , 5 vystřihovánek našich mašinek v měřítku 1:32 k vytištění a elektronickou sadu originálních fotolitografií.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč ...trochu betonu k tomu...

K předchozí odměně obdržíte volnou celodenní jízdenku a vstupenku do Muzea Průmyslových Železnic. Při návštěvě navíc obdržíte sadu desíti vystřihovánek našich exponátů v měřítku 1:32

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

700 Kč Odjezd za zábavou...

Za tento příspěvek od nás dostanete kromě certifikátu dárce, celodenní jízdenky na naše vlaky i vstupenku na open air festival RAK´N´ROLL Fest 2021 do nedalekých Říčan u Brna

Počet dostupných odměn: 38/40

Podpořit projekt

1 500 Kč ...ocelové sloupy... aneb celodenní zážitek

Při zaplacení této čásky dostanete mimo vystřihovánek i certifikátem na volnou celodenní jízdenku pro vás a vaši rodinu se vstupenkou do muzea průmyslových železnic na komentovanou prohlídku. Každý účastník komentované prohlídky obdrží tištěný dvaceti sedmi stránkový katalog exponátů.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

3 500 Kč ...stěny...

Pokud nám věnujete tuhla částku uspořádáme pro vás komentovanou prohlídku našich sbírek s ukázkou jízdy motorových lokomotiv po stanici Zbýšov-Důl Jindřich s možností svezení se v lokomotivě. Každý účastník obdrží tištěný katalog exponátů a nástěnný kalendář na rok 2022.

Počet dostupných odměn: 15/20

Podpořit projekt

8 000 Kč ... střecha....

Za poskytnutí této částky vám uspořádáme zážitkovou cestu. Vypravíme pro Vás a vaše přátele speciální vlak s motorovou lokomotivou v termínu který si zvolíte vy. A můžete si zvolit i jaký vlak lokomotiva potáhne. Může být osobní pro svezení vás a vašich přátel a nebo to může být vlak nákladní, který potěší oko každého železničního nadšence. Samozřejmostí jsou foto-zastávky pro pořízení fotografií . Každý účastník této jízdy obdrží pamětní kartonovou jízdenku a pamětní placku.

Počet dostupných odměn: 18/20

Podpořit projekt

18 000 Kč ... výjezd z depa.

S párou na trať. Zažijte na chvíli návrat do století páry. Vypravíme pro Vás a vaše hosty speciální parní vlak s vagóny dle vašeho výběru. Může mít buďto osobní vlak jen tak na svezení a nebo nákladní vlak který si cestou můžete natáčet a fotografovat. Každý účastník této jízdy obdrží pamětní kartonovou jízdenku a pamětní placku. Zájemci se po domluvě mohou zúčastnit i přípravy lokomotivy jako je zatápění mazání a pod.
Čas jízdy cca 2-3 hodiny

Počet dostupných odměn: 4/5

Podpořit projekt

25 000 Kč Na trať s jídelním vozem

Bude pro vás vypraven zvláštní vlak s parní lokomotivou kde v soupravě bude řazen i speciální jídelní vůz a ve vlaku bude podáváno stylové občerstvení. Zažijete vy a vaši přátelé nevšední zážitek . Každý účastník této jízdy obdrží pamětní kartonovou jízdenku a pamětní placku. Čas jízdy cca 2 hodiny

Počet dostupných odměn: 3/3

Podpořit projekt