Nové skříně pro stříbrské seniory - crowfunding kampaň

Nové skříně pro stříbrské seniory

Podpořme společně naše stříbrské babičky a dědečky, aby měli v Domově pro seniory nové skříně.

Ostatní
Nové skříně pro stříbrské seniory

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Domov pro seniory ve Stříbře

Domov pro seniory ve Stříbře odvádí úžasnou práci. 15 babiček a dědečků se v něm cítí jako doma, barevná výmalba, příjemná společenská místnost, venkovní pergola, polohovací postele a hlavně příjemné a přátelské prostředí.

Vedení, sestřičky a pečovatelky pro seniory organizují různé společné aktivity, koncerty, pořádají výlety, připravují zajímavý denní program, prostě chtějí, aby se jejich babičky a dědečkové cítili co nejvíce jako doma.

Skříně pro babičky a dědečky

Občas je však třeba, abychom přiložili ruku k dílu nebo pomocnou ruku my všichni. V současné době jsou největším problémem zastaralé a špatně funkční a pro seniory velmi nepřehledné skříně v chodbách pokojů. Více než desítka babiček a dědečků je na invalidním vozíku, zatímco před třemi lety byly na vozíku jen tři klientky. Tím jsou všichni při výběru oblečení odkázáni na pomoc sester a zároveň, kdykoli chtějí sami do skříně, je to pro ně velmi náročný úkon. Spousta seniorů má v Domově pro seniory i trvalé bydliště a potřebuje ve skříni uchovávat jak letní, tak zimní oblečení zároveň.

Staré skříně jsou nevyhovující, šroubované a nedržící pohromadě. Podívejte se na stav skříní - viz. foto níže.

Staré skříně

Přiložmě společně ruku nejen k dílu, ale i k finanční podpoře. Vestavěné chodbové skříně pro naše stříbrské babičky a dědečky budou pro nás odměnou. A nejen to, svoje finanční příspěvky můžete "vyměnit" nejen za dobrý pocit a morální odměnu, ale i za hmotné odměny, které do balíčku odměn věnovalo Rodinné centrum Stříbro, AgNET, Penzion a Restaurace Excellent a Nezávislí pro Stříbro.

Věříme, že nám pomůžete, aby babičky a dědečkové měli nové skříně. Bez vás to nepůjde a společná radost je dvojnásobná radost! 

Připravené odměny

Kromě velké radosti našich seniorů, dobrého pocitu z pomoci, na vás čekají i odměny od nás a od našich partnerů a přátel, tak neváhejte a vyberte si!

Lahvolam, Internet ve Stříbře, Optický klam koberec, Hernička Rodinné centrum Stříbro, Foto dronem a další.

Ceny a sponzoři

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?