Nové CD k 18. výročí kapely Bonsai č. 3 - crowfunding kampaň

Novinky - Nové CD k 18. výročí kapely Bonsai č. 3

Chystáme nové „plnoleté“ CD, které se bude jmenovat Z dlouhých poutí. Autorské písně i vzpomínkové písně na původní kapelu Bonsai.

Hudba

Dík

Prostě dík - a takový bonus. Budeme od vás potřebovat poradit ;-)

Rádi bychom vám takhle ve finální fázi finálně poděkovali za podporu. Byli jste úžasní. Potřebovali jsem 60 000 a vy jste nám napřispívali celých 68 000, takže jsme díky vám splnili plán na 113 %. Za to bychom se nemuseli stydět ani za minulého režimu! :-)

U té příležitosti nás napadlo, využít váš názor v takové jakési anketě. Cédéčko jste pomáhali vytvořit, je to i vaše dítko, takže do jeho výchovy, pardon, výroby, rozhodně můžete, jak se říká, kecat. Právě řešíme, jak písně na CD seřadit a vy se nám jevíte jako odborníci na slovo vzatí, kteří by se s námi mohli podělit o své pocity a názory na to, jakou písní by CD mělo začínat.

Vybrali jsme šest favoritů, o nichž si myslíme, že by se na prvním místě mohli pěkně vyjímat. Ale titulní píseň může být jen jedna. Takže pokud chcete mít poradní hlas při výběru první písně, hlasujte v naší anketě! Budeme rádi ;-)

http://goo.gl/forms/Jf0O3uql49

Cirkus bude!!!

Je to tam! Olbřímí dík vám všem.

Půvabné, vážené, ctění, drazí,

jo, máme to! MOC vám děkujeme, za příspěvky, sdílení a šíření, společnými silami jste to dokázali! Včera ráno jsme dosáhli cílové sumy, a tak můžeme dokončit a začátkem léta vydat naše nové plnoleté CD. Jupí!!

Pokud byste nám ještě chtěli přispět, samozřejmě neřekneme ne, kampaň skončí za 6 dní. Jestli ještě váháte, tak když nás podpoříte, budeme moci navíc:

- udělat hezčí a větší booklet desky,

- natočit klip,

- koupit si leštidla na kytary :)

Ještě jednou děkujeme, cítíme se teď jako ve snu, asi tak nějak, jak o tom zpíváme v přiloženém videu :-)

Jdeme do finále. Jsme sice za půlkou, ale k cílové částce je stále daleko. A zbývá prakticky poslední týden. Pomozte nám vydat naše CD, které si chceme nadělit k osmnáctinám kapely. I Míša se sluchátky pěkně prosí. Osmý den schází nám... Obrázek

Je tu poslední týden kampaně. A my se k cílové částce pomalu blížíme. Ale chtělo by to kapku přidat, čas se nám krátí. Všem, co už přispěli, jsme moc vděční za jejich podíl na CD (bude to doslova vaše placka). Díky i za další šíření informací.

Věřte, že se snažíme i my. Vašek absolvoval statečně rozhovor v Jihočeské televizi krátce po návštěvě zubaře (kdy dal úsloví „pro umění se musí trpět“ nový rozměr) a rozhovor s ním včera vyšel i v internetovém portálu Budějcká drbna. Jirka se snažil rozšířit povědomí o kapele i v zahraničí a citovali ho třeba i v Mladé frontě Dnes. Jinak si všichni držíme palce, až je máme všechny skoro modré.

Věříme, že se nám podaří vybrat celou částku a CD s vaší pomocí dostrkat až do lisu. Vaše příspěvky s námi občas dost citově mávají. Jeden příklad za všechny:

Jako první nás na Startovači podpořil Eda. Kluk, který nás v roce 1999, když jsme poprvé hráli na Prázdninách v Telči, vzal za své a protáhl nás nočním festivalovým životem. Díky Edovi jsme se do Prázdnin v Telči navždy zaláskovali a toho 11. srpna 1999 to vyvrcholilo ranním hraním v pekárně, kde jsme za náš pure folk dostali od přívětivých pekařek zbrusu čerstvé rohlíky a další pochutiny...

Takže ještě jednou díky všem za podporu a pokud ještě víte o někom, komu jste o nás neřekli, tak budeme nehorázně rádi, když to pro nás ještě uděláte.

Zbývá posledních 8 dní!