10.jpg

Nové CD k 18. výročí kapely Bonsai č. 3 Hudba

Chystáme nové „plnoleté“ CD, které se bude jmenovat Z dlouhých poutí. Autorské písně i vzpomínkové písně na původní kapelu Bonsai.

Nové CD k 18. výročí kapely Bonsai č. 3

Vybráno73 800 Kč(123 %)

123 %
60 000 Kčpožadováno
100startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Kdysi v roce 2012 jsme si začali říkat, že by bylo pěkné zachytit, jak nám to na koncertech pěkně zní. Pořád se nás někdo ptal: „A máte už nějaký nový cédéčko?“ (v té době jsme nemohli nabídnout víc než demáč se čtyřmi songy). Nakonec nás to přestalo bavit, rozhodli jsme se do toho pustit a natočit plnotučné CD se vším všudy. S chutí jsme šli do toho...

Jenže naše heslo bylo vždycky „pomalu a jistě“, takže dokončení desky nám nakonec zabralo pár let, ale zato pěkně vychází na 18. narozeniny kapely. Navíc bude CD po těch letech pěkně uleželé, snad už takové vyzrálé. Určitě vás tedy nepřekvapí, co bychom si k narozeninám nejvíce přáli. Dotáhnout jeho výrobu do konce.

sdc13038_2.jpg

V průběhu posledních let jsme z kapelního fondu vysosali všechny úspory a investovali je do natáčení. Šli jsme na to od lesa a na více frontách: zasnažili jsme se o pár grantů (dostali jsme jeden ze tří, což nepovažujeme za špatnou bilanci) a duo Jirka a Vašek (pozor, neplést s Eva a Vašek) se dokonce vydalo do zahraničí vydělávat na desku hraním na ulici (ačkoli to nebyl jediný účel cesty, prostě si jen tak chtěli z radosti zahrát). V Německu mimo jiné dostali pozvání na několik festivalů, pozorovali žebrácké gangy a zahráli na jedné zahradní párty.

P1090717.jpg

Už nám schází jen uvedená zbylá částka, abychom desku mohli dotlačit až k vydání. Můžete být těmi, kteří se s námi na desce podíleli. Stačí si ji předplatit a dát nám tím takový milý dárek k těm kapelním narozeninám, co vy na to? Nemusíte si samozřejmě předplatit jen desku, snad se vám budou zamlouvat i naše další odměny, snad uspokojíme všechny zájemce o adrenalinové či jiné zážitky.

Na cédéčku najdete 16 písní, a to jak původní bonsajní Františka Stralczynského a Tomáše Poláčka, tak autorské písně Vaška, Jirky, Živany a jednu doslova kulinářskou specialitu z pera uznávaného kuchaře Petra Stupky. Za přispění několika hostů a mistra zvuku Petra Michala jsme několik songů trochu přibarvili různými hejblátky, tahátky a cinkátky, ale nepřeháněli jsme to, chceme totiž, abychom z desky byli cítit především my sami.

P1090391.jpg

Než jsme desku stihli plně dokončit, tak se kapelní sestava stačila kapku obměnit, Živana s Tomem a poté i Jirka se vydali na zkušenou do zahraničí, každý do jiného. A tak nás napadlo na desce alespoň nějak zohlednit i nové obsazení a přidali jsme jako bonus písničku, kde zpívá Míša (která na fotce vysvětluje Petě, jak se na to cello má správně hrát).

12.jpg

Co říci závěrem? Děkujeme předem!

Za Bonsai č. 3 Žíža, Peťa, Míša, Vašek, Jirka a Tom

Vybráno73 800 Kč(123 %)

123 %
60 000 Kčpožadováno
100startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuBonsai č. 3

Odměny

50 KčKytarová lekce s Jirkou

Jirka vás naučí zahrát dva akordy. Nebudou to ale obyčejné akordy. Budou to akordy kouzelné. Jakmile před někým pronesete, že je umíte, zůstane na vás zírat s otevřenou pusou. A když pak předvedete, že jste nekecali, tak vás budou považovat za kytarového virtuoza. Budou to: C9±5± Emi add 9 7maj

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

175 KčDigitální distribuce CD

Zašleme nové CD Z dlouhých poutí po síti, jakmile se nám dostane do rukou (tedy spíš do počítače)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

325 KčBěžné CD

Nové CD Z dlouhých poutí s obalem i bookletem a věnováním ;-) Zašleme poštou do 14 dní od vydání alba

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 Kč2 volňásky na českobudějovický křest desky

Dvě volné vstupenky na křest na domovské scéně v Českých Budějovicích, přesné místo a datum zatím v jednání. Navíc vás při křtu pozveme na podium jako spolukmotry.

Počet dostupných odměn: 2/10

Odměna nedostupná

450 KčNové CD s věnováním + digitální distribuce

Zašleme CD digitálně po síti, jakmile se nám dostane do rukou (tedy spíš do počítače) a až nám z lisovny vyjedou hmatatelná cédéčka s obaly a booklety, zašleme je s díky a věnováním

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

550 Kč2 volňásky na festival Hradecký slunovrat

Dvě volné vstupenky na festival Hradecký slunovrat v Hradci nam Moravicí. Tam totiž proběhne náš moravský křest desky a CD vám tam rádi osobně předáme a poděkujeme vám před nastoupenou jednotkou ;-)

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

600 KčNové CD + staré CD s věnováním

Nové CD Z dlouhých poutí plus staré CD Historka, obě s věnováním. Zašleme poštou do 14 dní od vydání alba

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

650 KčCD podepsané všemi, kteří se na desce podíleli

Aneb CD se zajížďkou. Poputuje nejdříve k podpisu do Anglie, pak do Lucemburska a pak teprve do Čech za ostatním „podílníky“. Až pak k majiteli. Pamatujete na Rychlé šípy a jejich oběžné mince? :-) Limitovaná edice 30 kusů.

Počet dostupných odměn: 26/30

Odměna nedostupná

700 KčKompletní balíček 3 CD

Nové CD Z dlouhých poutí + staré CD Historka + Maxidemáč. Zašleme poštou do 14 dní od vydání alba

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčNové CD + jméno a příjmení v bookletu

CD Z dlouhých poutí + vaše jméno a příjmení v bookletu (může být klidně i přezdívka) Pokud chcete zůstat v anonymitě, ale na bookletu byste rádi alespoň nějak byli, nabízíme speciální zařazení pod přezdívkou Anonymní pispěvatelé.

Počet dostupných odměn: 15/20

Odměna nedostupná

1 250 KčÚčast na zkoušce s poradním hlasem a bábovkou

Dostanete jedinečnou možnost vidět na vlastní oči a zažít na vlastní kůži kapelní zkoušku, mluvit do ní, radit, poslouchat a být u vzniku nových písní, vtipných situací a kapelníkových rauchpauz. Občerstvení all inclusive, navrch skvělá bábovka.

Počet dostupných odměn: 2/3

Odměna nedostupná

2 000 KčHospodská tour s kapelníkem

Vašek vás vezme na prohlídku nonstopů, hospod a restauračních i jiných zařízení v Českých Budějovicích, které jsou spjaté s historií Bonsaje č. 3 a vznikem písní či zásadních rozhodnutí (např. do hospody U Nezmara zmíněné ve videu)

Počet dostupných odměn: 3/5

Odměna nedostupná

2 000 KčZasportuj si s Jirkou

Budete si moct vyzkoušet, jestli s Jirkou zvládnete jeho sportovní aktivity aneb Proč si za přispění na desku nedat navíc pořádně do těla. Z nabídky vybíráme: kolovýjezd po zajímavých místech, které Jirka objevil na svých cyklotoulkách, výběh do utajených zákoutí Českých Budějeovic a okolí, zasvěcení do tajů lezení na umělé stěně i ve skalách, jednodenní říční plavba na kánoi.

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

3 000 KčČlenem kapely na dvě písně na koncertě

Stoupněte si s námi na pódium a vytvořte neopakovatelný zážitek jak pro nás, tak pro obecenstvo.

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

3 000 KčZážitkový den potmě

Zajímalo vás někdy, co vlastně Peťa dělá, když zrovna nehraje na cello, v jakých vodách se profesně pohybuje? Máte jedinečnou možnost se to dozvědět a vyzkoušet si to i na vlastní kůži - na zážitkovém dni v Českých Budějovicích. Součástí programu bude např. zaučení psaní a čtení Braillova bodového písma či chůze s imitací zrakové vady a bílou holí po centru ČB (dle přání zákazníka). A pokud se vše dobře sejde, může prý dojít i na jízdu na tandemovém kole. Jestli si s sebou vezmete i naše nové CD, Peťa se vám na něj podepíše Braillovým písmem.

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

5 000 KčVečeře s Míšou

Oproti hospodské tour s kapelníkem půjde o distingovanější návštěvu restauračního zařízení, věnovanou jak jídlu, tak hlubokým filozoficko-pedagogickým rozpravám či kecání na vybraná témata, samozřejmě s důrazem na muziku. Na konci večera budete moci Míšu požádat o podpis či věnování na CD.

Počet dostupných odměn: 1/2

Odměna nedostupná

8 000 KčKoncert na přání kdekoli a kdykoli se domluvíme

Zahrajeme vám, kde a kdy si budete přát. V obýváku, v kuchyni, ve stanu, na vodě, na narozeninách...

Počet dostupných odměn: 1/2

Odměna nedostupná

10 000 KčLogo firmy či jméno sponzora na webu a CD

Kromě toho vás budeme všude velebit, doporučovat a tak všelijak podobně. Do kapelní kroniky se zapíšete naprosto nesmazatelně a budete mít možnost stát se historicky prvním VIP členem kapelního týmu.

Počet dostupných odměn: 4/5

Odměna nedostupná