Nové album Pensée: "LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA" - crowfunding kampaň

Nové album Pensée: "LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA"

Písničkářka Pensée nahrává album LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA! (Možná.) Pomůžete nám?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

✿ Děkujeme všem Startérům! ✿

Neuvěřitelní jste!

Míříme do studia!

Zbývá ještě týden času do uzavření projektu; mám dojem, že na 103% se to definitivně zasekne, ale upřímně - i ta 3% navíc jsou úžasná (vlastně jsem na začátku ani nepředpokládala, že vás bude tolik, abyste dali dohromady cílovou částku!) a my už budeme vědět, jak je použít. Na albu se totiž nakonec objeví ještě jeden úplně novej song, takže se to bude hodit, stejně tak neošidíme hostující muzikanty a všechno to prostě krásně vyjde.

Díky tisíceré!

Pensée

7. 5. 2017

✿ 

 

 

Drazí!

Protože už to zanedlouho budou 3 roky, kdy jsme s 4P u něj ve studiu nahráli Sebrané písně, přišel čas pustit se do nahrávání písniček, které od oné doby vznikly. A když jsem si o svých lednových narozeninách uvědomila, že už je fakt načase začít dělat věci pořádně, napadlo mě pokusit se o to s pomocí platformy Startovač.cz. Záměr je jasný: kvalitně nahrát plnohodnotné, mile poslouchatelné album a na rozdíl od Sebraných písní je vydat i jako CD, se vším, co k tomu patří.

A tak bych vás ráda oslovila touto cestou. Bez vaší pomoci bude odsouzeno budoucí album LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA k boji o přežití na internetech v oslabené podobě, tj. kytara, zpěv a méně uchulahodící zvuk, než jaký by mohlo album získat s vaší podporou, která bude samozřejmě náležitě ohodnocena. 

Cílem projektu je tedy vybrat finance na nahrání nového alba. Pokud se nám to všechno povede, vyskytnou se na nahrávkách i jiné nástroje než kytara, všechno to bude pěkně souznít, bude to hezky barevné, pak budete si smět třeba z koncertu odnést fetiš v podobě placky - a vůbec se budeme moci všichni těšit z dobře odvedené práce! Tak.

Pochopitelně - nejde jen o to, že bych si já přála, aby to všechno vyšlo. Do projektu jsem se pustila především proto, že bych chtěla vzniklými nahrávkami potěšit všechny, které moje písně oslovily, a také patřičně ocenit ty, kteří se na vzniku alba budou podílet - včetně vás.  

Děkuji už jen za to, pokud jste dočetli až sem! 

 

Pensée 

 

P. S. Najdete mě na těchto stránkách:

Facebook - "oficiální" profil Pensée, což znamená informace o koncertech, nějaké ty fotografie, že, a samozřejmě kecy okolo. (Je pravda, že na tomhle místě mě můžete lépe poznat - tedy budete-li chtít. :) )

Pak taky Bandzone, kde to všechno naleznete v o něco nižší intenzitě,  

a k tomu playlist na YouTube, pokud byste si rádi poslechli Sebrané písně v celku.

 

***

do klobouku kozmen.jpg

Pensée na jindřichohradeckém pouličním festivale Do klobouku (srpen 2016)

foto: Martin Kozák

***

DSC_0319.jpg

Vystoupení v Kolonial Coffee (taktéž Jindřichův Hradec a srpen 2016)

foto: Patrick Schimmer

***

A protože se tak trochu věnuji i nějaké té výtvarné činnosti, je tomu uzpůsobena jedna možnost odměny; dokonce i cover art svý Lásky, smrti & špíny si vezmu na starost. Budu se těšit na vaše nápady ohledně obrázků, na nichž bychom se v rámci odměny mohli domluvit. :)  

Pro představu - logo Pensée je mou prací:

maceska napis.jpg

A stejně tak i tyhle obrázky:

PC170758_Fotor_Fotor_Collage.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?