Nové album od Jr WestOne - crowfunding kampaň

Nové album od Jr WestOne

Zambijský reggae umělec Jr WestOne pracuje na novém, v pořadí druhém albu. Podpoř jeho tvorbu a obohať svou hudební sbírku o jedinečný kousek z Afriky

Hudba
Nové album od Jr WestOne

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Aktualitka

Všem startérům patří obrovské díky. Jste úžasní, neuvěřitelní, prostě super! Cílová částka se vybrala za deset dní a  nyní, 4 dny před koncem, už jsme přesáhli 17 tisíc. Více peněz ve studiu dozajista nepřijde na zmar a pokud přece něco po nahrání alba zbyde, nový videoklip přijde o to rychleji. Jako vydatnou ochutnávku přikládáme následující odkaz na první album v plném znění.

https://soundcloud.com/jr-westone-a-fire/setsjr-westone-a-fire

Díky!

 

Kdo je Jr WestOne?

Jr WestOne je zambijský umělec, rastafarián, reggae zpěvák a skladatel, vlastním jménem  Weston Kauma. Své první album vydal před dvěma lety, stejně jako videoklip k písni Ichibote, natočený českým dokumentaristou Filipem Štočkem. Úspěch, který vydání alba následoval, nakopl Westona k další tvorbě. Výsledkem je téměř dokončená první skladba na nové album a další čekající na papíře. Ani v Zambii ale nahrávací studia nefungují zdarma, narozdíl od šíření hudby. Napadlo ho tedy oslovit vás, české fanoušky reggae, abyste mu pomohli svými příspěvky dotáhnout projekt do konce.

Jr WestOne / Ichibote

 

Hudba Jr WestOne zní výhradně v rytmu reggae s prvky dancehall. V textech mimo jiné naráží na problémy současné společnosti, píše si je výhradně sám. Po instrumentální stránce mu pomáhá kytarový mág Sir Jones a vše dává dohromady producent Jerry Fingers. Na zambijskou reggae scénu se Jr WestOne zapsal svým singlem Namayo, který obletěl rádia i hudební TV kanály.

Jr WestonOne píše ve svém rodném jazyce bemba, jednom z více než sedmdesáti zambijských jazyků. Několik skladeb má také v angličtině, která je v Zambii oficiálním jazykem.

Jr WestOne / Namayo

 

Jak se zambijsý rastafarián dostal na český Startovač?

To když jeho českou manželku napadlo, že by úspěšný projekt na Startovači mohl být hezkým dárkem k narozeninám a velkou motivací k dokončení druhého alba. Úspěšný projekt ale může být úspěšný pouze s vámi, startéry!  

Proč bych měl přispět?

Svým příspěvkem podpoříte tvorbu umělce, který dělá hudbu srdcem a pro radost sebe i ostatních. Vám vykouzlí úsměv na rtu zakoupená odměna, zambijským rastafariánům nová hudba k poslechu a Jr WestOne získá dost času ve studiu, aby album nahrál a vyladil dle svých představ.

Jak se k vám dostanou odměny?

Odměny jsou různé, pozorně si přečtěte datum vyzvednutí. Skladby a CD ke stažení k vám doputují po síti internetu, krátce po jejich dokončenídokončení, u CD nejpozději do roka. Hmotné dárky vyjma CD přiletí v říjnu 2019 letadlem s rodinou. Nejzazší datum schytaly samotné CD, které přiveze prozatím neznámý výletník v období jaro/léto 2020. Specifickým druhem je pak odměna ve formě pobytu v Zambii, jejíž datum si určujete po dohodě s námi vy, v průběhu příštích měsíců, či let.

Tak co, jdeš do toho? Vyber si odměnu, která ti sedne nejvíc!

 

Odměna sukně z chitenge:

Sukně chitenge dětská

Sukně chitenge mum and baby

Co si o tomto projektu myslíte?