NOVÉ ALBUM NENÍ ZAČ! - crowfunding kampaň

NOVÉ ALBUM NENÍ ZAČ!

Staňte se spolupachateli nového CD kapely Není zač!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

------- N O V É   C Í L E  -  N O V É   V Ý Z V Y  -----------

Jelikož jste Startovač vzali útokem, přidáváme nové výzvy;)))

 • 60 000 Kč - nové album
  • dopokrytí nákladů na nahrávání, design alba a výrobu 
 • 70 000 Kč - videoklip
  • natočíme pro vás ofiko klípek
 • 85 000 KČ - videozáznam z koncertu
  • necháme "sejmout" zvuk i obraz našeho koncertu a záznam pak dáme zdarma ke stažení 
 • 100 000 Kč - akustické CD
  • vybereme některé skladby z prvního a druhého alba a nahrajeme je v akustické podobě , abyste si naší hudbu mohli pouštět i při romantických večeřích při svíčkách

--------- D Ě K U J E M E ;) ---------

Zač je toho pomoc pro Není zač!

Jsme sice Není zač!, ale „zač“ rozhodně bude, pokud nám pomůžete podpořit vznik našeho nového alba. To i smekneme klobouček a přidáme nějaký ten unikátní dáreček za vaši ochotu.

Jsme čtyři, nástroje tři, to je dohromady šťastná sedmička, v rámci které mydlíme náš kultivovaný punkrock. Jasně, zní to trochu jako „slaná šlehačka“, ale my jsme opravdu kultivovaní, nebo se o to alespoň pokoušíme v naší vlastní muzice i textech, jejichž další nálož chceme s vaší pomocí dostat na naše v pořadí druhé CD. A co že je to ta naše kultivovanost? No máme rádi muziku divokou a skočnou, ale zároveň se snažíme v našich textech nacházet věci podstatné, důležité a pro naše fanoušky uchopitelné. Na textech i muzice maká hlavně zpěvák a kytarista Jarda. Basu obhospodařuje jeho brácha Martin a za bubny najdete Sašu. Aby měla ta naše kapela říz, přibrali jsme skvělou zpěvačku Alici, která naší kultivovanosti dodala na půvabu.

01-kapela.jpg

První album „Hledáme kapelu“ jsme zvládli ještě vlastními silami, ale teď chceme laťku zvuku i kvality zvednout, a vy nám s tím můžete pomoci. Myslíme, že naši tvorbu dobře vystihuje píseň Proč, která má zvuk, náboj i text tak, jak se nám to prostě líbí:

A abyste mohli porovnat, kam jsme se zvukově od našich počátků posunuli, zkuste písničku Milada z prvního alba:

Další kousky naší muziky najdete na Bandzone.

Máme sice skromnou, ale zato skvělou základnu fanoušků, kteří to na každém koncertě báječně rozbalí. A tu chceme naším druhým CD zvětšit, prostě přibrat vás tak nějak do té naší divoce kultivované rodiny, a proto jsme si na nových písničkách dali fakt záležet. Nahrávat je chceme v červnu na Seči, s tím že album si budou moci naši přispěvatelé pustit jako první ještě před oficiálním vydáním.

02b-Martin-Sasa.jpg

Těm, kteří pomůžou, jsme velice vděční, a proto jsme připravili řadu odměn. Zpěvák Jarda je navíc grafik, takže připravil trička, která nikdo jiný, než naši podporovatelé, nemůže získat. A k tomu pár vyloženě exkluzivních kousků - z našeho posledního klipu poputuje k nějakému štědrému dárci hlavní maňásek dost pochybného vzhledu i charakteru, ale unikátní je určitě. Těm, kdo sáhnou do peněženky hlouběji, věnujeme soukromý akustický koncert, nebo vlastní písničku. No a zlatým hřebem je pak Jardovou rukou malovaná kytara Squier Jaguar, která pamatuje naše začátky, nahrávání prvního alba a bude se podílet i na nahrání alba nového.

Všechny odměny na vás čekají ve vedlejším sloupci a my doufáme, že najdou skvělé kultivované majitele, u kterých jim bude dobře.

Díky moc,
Není zač!

Trička "Pustil/a jsem chlup"
(pro každé pohlaví je na výběr ze tří potísků a dvou barev trička)
ODMENY-3.jpg


Kytara Squier Jaguar s originální malůvkou "Robot"
ODMENY-4.jpg

 

Rekvizity z videoklipu "Proč?"
ODMENY-5.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?