NOVÉ ALBUM NENÍ ZAČ! | crowdfunding kampaň

NOVÉ ALBUM NENÍ ZAČ!

Staňte se spolupachateli nového CD kapely Není zač!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

------- N O V É   C Í L E  -  N O V É   V Ý Z V Y  -----------

Jelikož jste Startovač vzali útokem, přidáváme nové výzvy;)))

 • 60 000 Kč - nové album
  • dopokrytí nákladů na nahrávání, design alba a výrobu 
 • 70 000 Kč - videoklip
  • natočíme pro vás ofiko klípek
 • 85 000 KČ - videozáznam z koncertu
  • necháme "sejmout" zvuk i obraz našeho koncertu a záznam pak dáme zdarma ke stažení 
 • 100 000 Kč - akustické CD
  • vybereme některé skladby z prvního a druhého alba a nahrajeme je v akustické podobě , abyste si naší hudbu mohli pouštět i při romantických večeřích při svíčkách

--------- D Ě K U J E M E ;) ---------

Zač je toho pomoc pro Není zač!

Jsme sice Není zač!, ale „zač“ rozhodně bude, pokud nám pomůžete podpořit vznik našeho nového alba. To i smekneme klobouček a přidáme nějaký ten unikátní dáreček za vaši ochotu.

Jsme čtyři, nástroje tři, to je dohromady šťastná sedmička, v rámci které mydlíme náš kultivovaný punkrock. Jasně, zní to trochu jako „slaná šlehačka“, ale my jsme opravdu kultivovaní, nebo se o to alespoň pokoušíme v naší vlastní muzice i textech, jejichž další nálož chceme s vaší pomocí dostat na naše v pořadí druhé CD. A co že je to ta naše kultivovanost? No máme rádi muziku divokou a skočnou, ale zároveň se snažíme v našich textech nacházet věci podstatné, důležité a pro naše fanoušky uchopitelné. Na textech i muzice maká hlavně zpěvák a kytarista Jarda. Basu obhospodařuje jeho brácha Martin a za bubny najdete Sašu. Aby měla ta naše kapela říz, přibrali jsme skvělou zpěvačku Alici, která naší kultivovanosti dodala na půvabu.

01-kapela.jpg

První album „Hledáme kapelu“ jsme zvládli ještě vlastními silami, ale teď chceme laťku zvuku i kvality zvednout, a vy nám s tím můžete pomoci. Myslíme, že naši tvorbu dobře vystihuje píseň Proč, která má zvuk, náboj i text tak, jak se nám to prostě líbí:

A abyste mohli porovnat, kam jsme se zvukově od našich počátků posunuli, zkuste písničku Milada z prvního alba:

Další kousky naší muziky najdete na Bandzone.

Máme sice skromnou, ale zato skvělou základnu fanoušků, kteří to na každém koncertě báječně rozbalí. A tu chceme naším druhým CD zvětšit, prostě přibrat vás tak nějak do té naší divoce kultivované rodiny, a proto jsme si na nových písničkách dali fakt záležet. Nahrávat je chceme v červnu na Seči, s tím že album si budou moci naši přispěvatelé pustit jako první ještě před oficiálním vydáním.

02b-Martin-Sasa.jpg

Těm, kteří pomůžou, jsme velice vděční, a proto jsme připravili řadu odměn. Zpěvák Jarda je navíc grafik, takže připravil trička, která nikdo jiný, než naši podporovatelé, nemůže získat. A k tomu pár vyloženě exkluzivních kousků - z našeho posledního klipu poputuje k nějakému štědrému dárci hlavní maňásek dost pochybného vzhledu i charakteru, ale unikátní je určitě. Těm, kdo sáhnou do peněženky hlouběji, věnujeme soukromý akustický koncert, nebo vlastní písničku. No a zlatým hřebem je pak Jardovou rukou malovaná kytara Squier Jaguar, která pamatuje naše začátky, nahrávání prvního alba a bude se podílet i na nahrání alba nového.

Všechny odměny na vás čekají ve vedlejším sloupci a my doufáme, že najdou skvělé kultivované majitele, u kterých jim bude dobře.

Díky moc,
Není zač!

Trička "Pustil/a jsem chlup"
(pro každé pohlaví je na výběr ze tří potísků a dvou barev trička)
ODMENY-3.jpg


Kytara Squier Jaguar s originální malůvkou "Robot"
ODMENY-4.jpg

 

Rekvizity z videoklipu "Proč?"
ODMENY-5.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 67 032 Kč (111 %)
 • 111 %
 • 60 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 53 Startérů

Autor projektu

Není zač! - obrázek
 • projekt od Není zač!
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Album v mp3

Někdo si prostě na lesklé placičky v krabičce a s bookletem nepotrpí, a tak si u nás můžete pořídit obsah nového alba v MP3 podobě. Zvuk i kvalita zachovány, skladnost daleko větší a při stěhování nikam nezapadnou. Prostě ideální pro minimalisty, kteří nechtějí rozšiřovat své hmotné statky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

CD s podpisy kapely

Hledáme budoucí majitele pro nezapomenutelné texty i muziku a fakt originální vzhled. Booklet i obal bude graficky vymazlený a trochu se bojíme, že po prvním poslechnutí, budete chtít cédéčko políbit :-)
Samozřejmostí jsou podpisy všech členů kapely a doživotní pobrukování našich textů jako bonus. ZN: Dlouhodobých vztahů na dálku se nebojíme.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Tričko s unikátním “startovacím” designem

Trička jsou taková naše malá radost, kterou chceme vyloudit váš úsměv. Kdo nás zná, ví, že většinu grafiky i pojetí textů máme s jistou dávkou nadsázky, která se dostala i na naše trička. Ta jsou určena pouze pro naše přispěvatele, nikde jinde se nebudou moci dát pořídit, tak už se nebojte a „pusťte chlup“ :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Dva lístky na křest + CD s podpisy

Pořádně od podlahy zapařit a k tomu mít před sebou parádní živák je snem každýho rockera. A vám se to může splnit. Album nenecháme seschnout, takže ho řádně pokřítíme a zalejeme šampusem někdy na podzim a vy u toho nemusíte chybět, protože stačí kliknout tady tuhle kousek na "Podpořit projekt" a už k vám putujou dva lupeny na křest našeho alba. Teda vyšleme je na cestu hned, jak bude známý místo a čas. Ale určitě to bude v Pardubicích a už budete potřebovat podzimní huberťáček. A abyste se při tom čekání na křest nenudili, poputuje k vám i naše nové CD vyšperkované podpisy kapely.

Počet dostupných odměn: 7/7

Nelze podpořit
700 Kč

Tričko + CD s podpisy kapely

Ideální tandem pro náročného diváka. Do uší skvělá muzika a na sobě stylový vohoz, no prostě budete králem večírků i romantických chvilek. Naše CD s podpisy a k tomu originální tričko z vás udělá toho pravého nenízačáka s charizma +100 %.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Večeře s naší okouzlující, vtipnou a kreativní zpě

Nacpat si břuch je parádička, co si budeme povídat, ale garantujeme vám, že i když před vámi bude ležet humr s lanýžovou omáčkou a kupou kaviáru, ani po něm nevzdechnete. Budete mít totiž oči jen pro naši zpěvačku Alici. Je zábavná, krásná, okouzlující a umí si ze sebe udělat srandu. Teď to asi vypadá, že si vymýšlíme, ale fakt, existuje a ani to není přešitý chlap. A uznejte, že smět pozvat takovou kočandu na večeři je pocta. Takže si nedávejte přednost a dobrou chuť.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
1 000 Kč

Maňásek + CD s podpisy + jméno na bookletu

Pro osamělé duše i divoké pařmeny bude náš maňásek parťák do každého počasí. Jeho bezelstný výraz vás vytáhne z každého průšvihu a stylový účes balí holky mrknutím oka. Pro ženy a dívky je zas jemný, ale silný společník, který prostě ví, co chce. Pomazlit a zapařit. Jako dárek vám přiveze maňásek CD a vlastnoručně nechá vytisknout vaše jméno na booklet. No není on zlatej?

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
1 000 Kč

Tričko + CD s podpisy + jméno na bookletu

Tak tady už to začíná být vostrý. ČD a tričko vám dají styl, to už víme, ale mít svoje jméno na bookletu, to není jen tak. Pro nás je to záležitost na celý život. Láme se chleba a bude to černé na bílém a my vás za to budeme milovat do posledního akordu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 200 Kč

Unikátní zpěvník s fotografiemi + CD

My chápeme, že zatím se tím, že nás posloucháte, nikde moc nechlubíte, ale přijde doba, kdy znát písně Není zač! bude patřit ke každýmu pořádnýmu rockovýmu večírku. Takže, abyste nepřišli s křížkem po funuse, dáme vám možnost naučit se naše texty už teď. Stylově svázaný, s našimi podpisy a fotografiemi bude vaším společníkem zpěvník našich písní i s akordy ve chvílích euforie i smutku. No a abyste si nezpívali tak úplně sami, pošleme vám k tomu i CD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 200 Kč

Podepsané paličky + CD + jméno na bookletu

Náš bubeník Saša má styl a nebojí se to přiznat. Drazí přispěvatelé, jeho paličky nejsou jen tak obyčejné paličky. Jeho jméno je do nich nenávratně vypáleno a přidá ještě vlastnoruční podpis. A zabubnovat si s nimi můžete při našich písníčkách, dorazí vám s nimi totiž i naše CD s podpisy kapely.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
1 200 Kč

Triptych ilustrací + CD + jméno na bookletu

Máte rádi fakt kvalitní a líbivý malůvky? Náš klip Proč je díky grafice zpěváka Jardy originální od začátku do konce a vy si ho kousek můžete donést domů. Tři ilustrace z klipu si budete moci zálibně prohlížet při přehrávání našeho CD, slastně u toho hladit naše podpisy a okouzleně se kochat zvěčněním svého jména na bookletu.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
1 500 Kč

Společný zpěv písně s kapelou na koncertě

Tohle je sice dárek spíš pro nás, ale chápeme, že někdo chce vyzkoušet to tetelivé neuchopitelné nervózno spojené s extází a adrenalinem, který vám na pódiu přímo stříká z uší. Vyberte si nějakou naši píseň, přijeďte na náš koncert a zazpívejte si s námi.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
4 000 Kč

Kmotr

3 sudičky stály na kytaru. basu a bicí hrály....ehem. No, sudičky nehledáme, ale pořádný kmotry jako řemen jo. Takže pokud se nebojíš vyjít na stage, umíš otevřít šampus (mistři sabráže vítáni dvojnásob) a chceš to naše nabušený robátko chvíli pochovat, v případě zájmu i olíbat a řádně zlejt šampaňským, tak se staň naším kmotrem. Křest proběhne na podzim v Pardubicích. Určitě se vše dozvíš dostatečně včas, aby sis mohl/a nechat ušít sváteční šat. Píšem kmotry, ale bereme i kmotry...no sakra, teda jako i ženy, chápete?!:)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
5 000 Kč

Akustický koncert

Chápeme introverty, jako fakt. Nebo fajšmekry, kteří nechtějí na koncertě další fanoušky a rušivý hluk. A proto nabízíme soukromý akustický koncert. Pozvěte kámoše a rodinu a užijte si soukromý hudební zážitek bez tlačenic na pivo.
S sebou vám přivezeme i podepsané CD.

Počet dostupných odměn: 5/6

Nelze podpořit
7 000 Kč

Vlastní píseň

Máte dívku, které to prostě už chcete říct, ale vždycky vám dojdou slova? Nebo chlapa, který za to fakt stojí, kámošky vám ho závidí a vy to chcete vykřičet do celého světa? Řekneme to za vás, písní samozřejmě jak jinak. Téma nebo konkrétní zadání necháme na vás, zbytek je na nás, nemusíte si už dělat žádné starosti. A dáme si s tím opravdu práci. Píseň dodáme v MP3 podobě s graficky zpracovanou tištěnou verzí.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
10 000 Kč

Kytara Squier Jaguar s orig. designem “Robot”

Tak tahle kytara při nás stála doslova v dobrém i zlém. Shovívavě prošla naše začátky, vznesla nás na křídlech prvních koncertů a důrazně nás doprovodila na prvním albu. Na druhém už jen přiťukávala se spokojeným pohledem zkušeného mistra a teď je na čase najít ji nového majtele, kterému má co nabídnout. Vedle skvělého zvuku je kytara zpěváka Jardy ještě nebezpečně stylově voháknutá. Samozřejmě jedinečným designem, který si Jarda navrhl a namaloval sám.
S kytarou, samozřejmě, předáme i podepsané CD.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit