Nové album Jirky Muchy - crowfunding kampaň

Novinky - Nové album Jirky Muchy

Podpořte natáčení mého nového alba. Mám připraveno mnoho nových písní a jen s vaší pomocí budu schopen album natočit a vydat.

Hudba

Den devátý!

Dnes je to devět dní, co jsem spustil tento projekt a start byl skutečně skvělý. Bylo to pro mě překvapení. Čekal jsem samozřejmě podporu mých skalních fanoušků, ale tak velkou opravdu ne. Moc vám všem děkuji. Máte můj OBROVSKÝ DÍK. Zdaleka ale není vyhráno. Pokud se cílová částka nevybere, peníze se Vám vrací zpátky na Váš účet.

 

Teď mě čeká ta nejtěžší práce a to dostat, rozšířit moji tvorbu, respektive tento projekt dál i k lidem, kteří o mě nevědí. Smysl to má, neboť za posledních devět dnů jsem dostal několik nadšených zpráv od lidí, kteří mě právě díky této kampani objevili a vzápětí podpořili.
Bohužel moje hudební aktivity, ale i aktivity jiných alternativních hudebníků, nemají podporu médií, ironicky ani v rámci hudebních či kulturních magazínů, serverů. Ale to vůbec nevadí. Jdeme s dobou a naštěstí máme internet – úžasný to nástroj. Takže je to hlavně na nás. Na začátku kampaně jste byli úžasní a šířili jste a sdíleli moje video ke kampani na facebooku. A zdá se, že právě video bylo dobrou vstupní branou pro lidi, kteří mě neznají. Pomozte mi proniknout do další dimenze, prorazit mojí sociální bublinu a rozšířit můj projekt do světa mezi další potenciální posluchače. Takže sdílejte a šiřte kde se dá. A když k tomu napíšete pár slov, dáte tomu větší šanci, že se na to lidi podívají.
Ještě jednou veliké dík!
Jirka

16 % splněno :) První poděkování Obrázek

Uff, přiznám se, že jsem to nečekal. Jste úžasný a moc vám všem děkuji za vaši podporu. Nesmírně moc děkuji za sdílení. Byť je ještě velký kus cesty přede mnou, tak přes 28 000 Kč během 2 dnů je neuvěřitelný. Navíc, některý ceny byly nečekaně rychle vyprodány. Vůbec to nechápu. Takže brzy přidám nové odměny. A pokud vás napadá tip na nějakou zajímavou odměnu, dejte vědět. Dám jí tam :) Podpořila mě celá řada velkých osobností, například Albert, kterému tímto děkuji za jeho veřejné vyjádření