Nové album Jirky Muchy - crowfunding kampaň

Novinky - Nové album Jirky Muchy

Podpořte natáčení mého nového alba. Mám připraveno mnoho nových písní a jen s vaší pomocí budu schopen album natočit a vydat.

Hudba

A je to

Uff A je to Obrázek

PODĚKOVÁNÍ

Zvládli jsme to na 106 procent. VÁM všem patří obrovské poděkování za neuvěřitelnou podporu. Každý podpořil dle svých možností. Každá Vaše i ta malá podpora má pro mě vysokou hodnotu. Přesto bych speciálně rád poděkoval několika lidem, kteří mě po celou dobu podporovali obrovitou měrou, rozesílali emaily, telefonovali přátelům, vlivným lidem, denně mě povzbuzovali, posílali nápady. Chci poděkovat Filipovi - Mintakovi za duševní i finanční podporu. Velké díky patří Marcela Vintrová. Její naprosto neuvěřitelná a láskyplná podpora mě provází víc jak deset let a obávám se, že v jednom životě jí to nebudu moci splatit. Děkuji mojí velký kamarádce Petře Schiffnerové. Další úžasné duši, jejíž podpora je nevyčíslitelná. Daniel Tille a jeho ženě Martině za víru v mojí tvorbu a nesmírně velikou podporu. A další gigantické díky patří Zdence a Karlovi Královy, rodičům naší zesnulé kamarádky Evky, jejíž album je nyní ve fázi dokončování. Stejně obrovské dík Lucie Němcové A nesmím zapomenout na Káču Baxovou. Bez její podpory bych to nedal. Děkuji kmotrovi a žabímu královi Vojtovi Chládkovi. Milanu Janečkovi, který za mnou přijel až do Plzně udělat rozhovor. Děkuji Orsolye Bartoš Vági za dodávání síly a pomoc. Musím poděkovat i celý mojí rodině, hlavně mojí ženušce, synovi, dcerám. Děkuji praotci Čechovi i lidem kromaňonským.

Všiml jsem si na facebooku mnoha lidí, co mě velmi podporovali, psali mi, mnohokrát sdíleli moji kampaň, s některými z nich se ani neznám. Omlouvám se, že Vás nejmenuji osobně všechny, ale Vám patří stejně tak velké poděkování, jako všem těm výše. :)

KDY BUDE ALBUM HOTOVÉ?

Startovač slíbil, že mi něco z těch peněz pošle a něco si nechá, doufám, že mi pošle tu větší částku. A já se budu moci konečně pustit do vlastní tvorby. Ale nejen to. Čeká mě obrovská práce s odměnami. Desku budu natáčet několik měsíců. Odhaduji, že album bych mohl dokončit do léta, ale jak se znám, raději si dám deadline na začátek letošního podzimu... tedy do Vánoc ale bude určitě.

VAŠE ODMĚNY

Mezitím se budu snažit plnit některé z vašich odměn. Budu Vás všechny osobně kontaktovat v průběhu příštích měsíců. Žádám Vás proto o trpělivost. Je Vás kolem dvou set, takže na někoho z vás se dostane dříve, na někoho později. Dnes jsem dostal seznam a kontakty všech přispěvatelů, budu se snažit mít v tom maximální systém i tak to bude náročný. Kdyby se stalo, že bych náhodou někoho zapomněl, nebo pokud budete mít potřebu mi cokoliv sdělit, neváhejte mi napsat na tento email: jirkovo.nove.album@gmail.com Budu moc rád za každou zprávu, podnět a další podporu.

Tyto stránky startovače budu nadále používat a informovat Vás o mé práci na desce.

Děkuji s láskou

Jirka

Máme to

100% Máme to Obrázek

Tak jsme to dokázali lidičky. Byť se to před pár dny zdálo nemožné. ? Děkuji, VÁM všem.❤️ Kampaň ještě pokračuje do pondělí, tak třeba se dostaneme ještě na magické číslo 108 %. Jste všichni úžasní.

Brzy mě čeká plno práce nejen s natáčením, ale taky s odměnami, korespondencí s Vámi všemi. I po dokončení kampaně budu dál stránky kampaně používat na komunikaci s Vámi a přidávání novinek a informací.

Poslední šance

Jak to dopadne? Poslední šance Obrázek

Ještě 4 dny a dvě hodiny. Takže za dvě hodiny už to budou jen tři dny. Jelikož o víkendu transakce asi neprobíhají, tak v podstatě máme poslední den. Necháme se překvapit, co osud zamýšlí a protože osud jsme my, tak vlastně je to na nás.

34 % není zas tak nesplnitelný cíl. Ozvali se mi dnes nějací potenciální sponzoři, ale i pro mě to bude asi překvapení, sám nevím, co se chystá.

A také mezitím, co tady stratovačuji se vyvinula velmi zajímavá spolupráce s jedním, pro mě nesmírně významným, hudebníkem, žijícím až za velkou louží, který přislíbil svojí účast na albu. Nebudu více prozrazovat, dokud to nebude zrealizované, ale vypadá to zatím jako velká věc.

Každopádně můžete dál kupovat odměny, přispívat, mecenášovat. Třeba zrovna váháte, co koupit letos k Vánocům, CD by třeba mohlo leckoho potěšit, nebo výlet do Indie, jméno v písničce. Nebo chcete abych na poslední chvíli přidal nějakou speciální cenu. Napište. Přidám jí. Ale rychle :) 

Děkuji! :)

Jirka