Nové album Jirky Muchy - crowfunding kampaň

Novinky - Nové album Jirky Muchy

Podpořte natáčení mého nového alba. Mám připraveno mnoho nových písní a jen s vaší pomocí budu schopen album natočit a vydat.

Hudba

Novinky

Krátký popis: Tady nikdy nevím, co mám napsat

Přátelé, přispívatelé, zpívatelé. Dlouho jsem se neozval. Tak co je novýho s mojí deskou říkáte si? Práce pomalu ale jistě pokračuje. Nyní jsem dokončil písničku, jejíž část se natáčela, až za mořem v New Yorku. Ke spolupráci k jedné z písní jsem totiž pozval velmi vzácného hosta, úžasnýho rockovýho zpěváka Steve Conte. Ti, co fajnšmekrujou v japonských anime určitě znají jeho hlas ze spolupráce s Yoko Kanno a ze soundtracků ke kultovním anime jako je Cowboy Bebop, Ghost In The Shell nebo Wolf’s Rain. Výsledek zní úžasně a mám z písničky a spolupráce ohromnou radost.

Mezi tím jsem měl ještě jiný zahraniční zásek, kdy jsme dokončovali produkci dva roky starého indického videoklipu s Ramanem Mahadevanem, navíc k naší společný písničce, kterou jsme drželi asi deset let v šuplíku. Za pár dní bude klip venku.

A chystám se dokončit na moje album píseň s indickou zpěvačkou Anagha Dhomse. Takže deska bude jako vždy pestrá, nejednoznačná, plná něžné anarchie, tak jak to mám rád.

Během jednoho dvou týdnů budu kontaktovat zbytek vás, co jsem ještě nekontaktoval a domlouvat se na detailech ohledně vašich cen. Především, až budu mít hotový některý základy budu kontaktovat vás, co jste si zaplatili účast při natáčení. Už mi i někteří nedočkavě píšou. Prosím o trpělivost. Nahrávání se možná protáhne přes září až do října. Jen k tomu nahrávání. Páč dostávám různé zprávy, rád bych jen uvedl na správnou míru, že budu také zohledňovat váš hudební um. Takže se nemusíte bát, ale zároveň někteří si totiž mysleli, že budou mít třeba sólový part. Samozřejmě bude-li mezi vámi mimořádný talent, rád dám větší prostor. Ale počítám spíš se symbolickou účastí.

Takže zatím se mějte moc krásně a tentokrát se ozvu dřívěji.

Jirka

 

 

Je to tak Už se to začíná blížit Obrázek

Začíná se to blížit. Tedy myslím tím začátek práce na albu. Prosím proto všechny ještě o trpělivost ohleně odměn. Ozvu se Vám. Mějte krásný prosluněný - ale doufejme i deštivý - dny.

Váš Jirka :)

PS: Startovač nešťastně ořezává fotky. Takže odkaz na obrázek s novinama zde: https://i.imgur.com/npAR7CI.jpg

Další plány

Vážení přátelé, podporovatelé, dobré duše Další plány Obrázek

Je to týden od skončení kampaně a já se už duševně připravuji na tvorbu mých písniček. Mnozí z vás se mě ptají, kdy začnu natáčet. Bude to jistě v nejbližší době. Avšak před tím, než se do práce pustím, musím dokončit ještě několik závazků, které mám rozpracované.

Momentálně dokončuji hudbu a zvuky k audio – rozhlasové hře, kde mi schází jen několik dní k dokončení. Další důležitý závazek je dokončení desky Evy Králové, naší kamarádky, se kterou jsem začal tvořit její novou desku, bohužel Eva minulý rok tragicky zemřela a já se snažím její písničky i tak bez její přítomnosti dokončit. Bylo s tím mnoho práce, poněvadž některé věci nestihla dodělat, ale našli jsme v jejím počítači domácí nahrávky, který se mi podařilo rekonstruovat, oddělit zpěv od ostatních nástrojů a udělat k tomu dobře znějící muziku. Na tom pracuji mnoho měsíců a schází mi odhadem několik málo týdnů k dokončení. Na jaře bychom rádi uspořádali vzpomínkovou akci a křest jejího alba. Rovněž jsem v závěrečný fázi míchání alba pro romského zpěváka Ferry B. Schází mi několik dnů k finalizaci. A poslední závazek pro mě je nyní dostříhat videoklip, který jsem natočil s indickým zpěvákem.

 

Odhaduji, že do intenzivního natáčení svého alba se pustím začátkem května a protože neplánuji dělat nic jiného, odhaduji, že by dokončení mohlo skutečně vyvrcholit začátkem podzimu.

Mezitím dávám dohromady vaše adresy. Mám jich bezmála 200 a zdá se, že si k tomu budu muset přizvat pomoc. Ještě jednou Vás všechny proto prosím o trpělivost. Brzy se Vám ozvu.

Děkuji mnohokrát

Jirka