Startovač - financování projektů

Nové album Jirky Muchy - crowfunding kampaň

Novinky - Nové album Jirky Muchy

Podpořte natáčení mého nového alba. Mám připraveno mnoho nových písní a jen s vaší pomocí budu schopen album natočit a vydat.

Hudba

Máme to

100% Máme to Obrázek

Tak jsme to dokázali lidičky. Byť se to před pár dny zdálo nemožné. ? Děkuji, VÁM všem.❤️ Kampaň ještě pokračuje do pondělí, tak třeba se dostaneme ještě na magické číslo 108 %. Jste všichni úžasní.

Brzy mě čeká plno práce nejen s natáčením, ale taky s odměnami, korespondencí s Vámi všemi. I po dokončení kampaně budu dál stránky kampaně používat na komunikaci s Vámi a přidávání novinek a informací.

Poslední šance

Jak to dopadne? Poslední šance Obrázek

Ještě 4 dny a dvě hodiny. Takže za dvě hodiny už to budou jen tři dny. Jelikož o víkendu transakce asi neprobíhají, tak v podstatě máme poslední den. Necháme se překvapit, co osud zamýšlí a protože osud jsme my, tak vlastně je to na nás.

34 % není zas tak nesplnitelný cíl. Ozvali se mi dnes nějací potenciální sponzoři, ale i pro mě to bude asi překvapení, sám nevím, co se chystá.

A také mezitím, co tady stratovačuji se vyvinula velmi zajímavá spolupráce s jedním, pro mě nesmírně významným, hudebníkem, žijícím až za velkou louží, který přislíbil svojí účast na albu. Nebudu více prozrazovat, dokud to nebude zrealizované, ale vypadá to zatím jako velká věc.

Každopádně můžete dál kupovat odměny, přispívat, mecenášovat. Třeba zrovna váháte, co koupit letos k Vánocům, CD by třeba mohlo leckoho potěšit, nebo výlet do Indie, jméno v písničce. Nebo chcete abych na poslední chvíli přidal nějakou speciální cenu. Napište. Přidám jí. Ale rychle :) 

Děkuji! :)

Jirka

Zvládne se to?

Zbývá sedm dní Zvládne se to? Obrázek

Sedm dní a ještě zbývá 39 procent... tedy už jen 38... Začíná to být napínavý. Někteří už lámou hůl, jiní se pustili do masivní propagace. Přátelé kolem mě jsou nervózní. Já zatím ne, páč sedm dní je ještě dlouhá doba.  Mě teď opět napadá pouze jedno a to říct: děkuji. Děkuji všem za vaší energii, kterou jste do toho dali a dáváte. Vím, že to nějak dopadne a dopadne to tak, jak to dopadnout má. A vy všichni i já můžeme udělat jen maximum, co udělat můžeme. A to děláme, takže je vše v pořádku. Děkuji :)