Startovač - financování projektů

Nové album Jirky Muchy - crowfunding kampaň

Novinky - Nové album Jirky Muchy

Podpořte natáčení mého nového alba. Mám připraveno mnoho nových písní a jen s vaší pomocí budu schopen album natočit a vydat.

Hudba
Je to tak Už se to začíná blížit Obrázek

Začíná se to blížit. Tedy myslím tím začátek práce na albu. Prosím proto všechny ještě o trpělivost ohleně odměn. Ozvu se Vám. Mějte krásný prosluněný - ale doufejme i deštivý - dny.

Váš Jirka :)

PS: Startovač nešťastně ořezává fotky. Takže odkaz na obrázek s novinama zde: https://i.imgur.com/npAR7CI.jpg

Další plány

Vážení přátelé, podporovatelé, dobré duše Další plány Obrázek

Je to týden od skončení kampaně a já se už duševně připravuji na tvorbu mých písniček. Mnozí z vás se mě ptají, kdy začnu natáčet. Bude to jistě v nejbližší době. Avšak před tím, než se do práce pustím, musím dokončit ještě několik závazků, které mám rozpracované.

Momentálně dokončuji hudbu a zvuky k audio – rozhlasové hře, kde mi schází jen několik dní k dokončení. Další důležitý závazek je dokončení desky Evy Králové, naší kamarádky, se kterou jsem začal tvořit její novou desku, bohužel Eva minulý rok tragicky zemřela a já se snažím její písničky i tak bez její přítomnosti dokončit. Bylo s tím mnoho práce, poněvadž některé věci nestihla dodělat, ale našli jsme v jejím počítači domácí nahrávky, který se mi podařilo rekonstruovat, oddělit zpěv od ostatních nástrojů a udělat k tomu dobře znějící muziku. Na tom pracuji mnoho měsíců a schází mi odhadem několik málo týdnů k dokončení. Na jaře bychom rádi uspořádali vzpomínkovou akci a křest jejího alba. Rovněž jsem v závěrečný fázi míchání alba pro romského zpěváka Ferry B. Schází mi několik dnů k finalizaci. A poslední závazek pro mě je nyní dostříhat videoklip, který jsem natočil s indickým zpěvákem.

 

Odhaduji, že do intenzivního natáčení svého alba se pustím začátkem května a protože neplánuji dělat nic jiného, odhaduji, že by dokončení mohlo skutečně vyvrcholit začátkem podzimu.

Mezitím dávám dohromady vaše adresy. Mám jich bezmála 200 a zdá se, že si k tomu budu muset přizvat pomoc. Ještě jednou Vás všechny proto prosím o trpělivost. Brzy se Vám ozvu.

Děkuji mnohokrát

Jirka

A je to

Uff A je to Obrázek

PODĚKOVÁNÍ

Zvládli jsme to na 106 procent. VÁM všem patří obrovské poděkování za neuvěřitelnou podporu. Každý podpořil dle svých možností. Každá Vaše i ta malá podpora má pro mě vysokou hodnotu. Přesto bych speciálně rád poděkoval několika lidem, kteří mě po celou dobu podporovali obrovitou měrou, rozesílali emaily, telefonovali přátelům, vlivným lidem, denně mě povzbuzovali, posílali nápady. Chci poděkovat Filipovi - Mintakovi za duševní i finanční podporu. Velké díky patří Marcela Vintrová. Její naprosto neuvěřitelná a láskyplná podpora mě provází víc jak deset let a obávám se, že v jednom životě jí to nebudu moci splatit. Děkuji mojí velký kamarádce Petře Schiffnerové. Další úžasné duši, jejíž podpora je nevyčíslitelná. Daniel Tille a jeho ženě Martině za víru v mojí tvorbu a nesmírně velikou podporu. A další gigantické díky patří Zdence a Karlovi Královy, rodičům naší zesnulé kamarádky Evky, jejíž album je nyní ve fázi dokončování. Stejně obrovské dík Lucie Němcové A nesmím zapomenout na Káču Baxovou. Bez její podpory bych to nedal. Děkuji kmotrovi a žabímu královi Vojtovi Chládkovi. Milanu Janečkovi, který za mnou přijel až do Plzně udělat rozhovor. Děkuji Orsolye Bartoš Vági za dodávání síly a pomoc. Musím poděkovat i celý mojí rodině, hlavně mojí ženušce, synovi, dcerám. Děkuji praotci Čechovi i lidem kromaňonským.

Všiml jsem si na facebooku mnoha lidí, co mě velmi podporovali, psali mi, mnohokrát sdíleli moji kampaň, s některými z nich se ani neznám. Omlouvám se, že Vás nejmenuji osobně všechny, ale Vám patří stejně tak velké poděkování, jako všem těm výše. :)

KDY BUDE ALBUM HOTOVÉ?

Startovač slíbil, že mi něco z těch peněz pošle a něco si nechá, doufám, že mi pošle tu větší částku. A já se budu moci konečně pustit do vlastní tvorby. Ale nejen to. Čeká mě obrovská práce s odměnami. Desku budu natáčet několik měsíců. Odhaduji, že album bych mohl dokončit do léta, ale jak se znám, raději si dám deadline na začátek letošního podzimu... tedy do Vánoc ale bude určitě.

VAŠE ODMĚNY

Mezitím se budu snažit plnit některé z vašich odměn. Budu Vás všechny osobně kontaktovat v průběhu příštích měsíců. Žádám Vás proto o trpělivost. Je Vás kolem dvou set, takže na někoho z vás se dostane dříve, na někoho později. Dnes jsem dostal seznam a kontakty všech přispěvatelů, budu se snažit mít v tom maximální systém i tak to bude náročný. Kdyby se stalo, že bych náhodou někoho zapomněl, nebo pokud budete mít potřebu mi cokoliv sdělit, neváhejte mi napsat na tento email: jirkovo.nove.album@gmail.com Budu moc rád za každou zprávu, podnět a další podporu.

Tyto stránky startovače budu nadále používat a informovat Vás o mé práci na desce.

Děkuji s láskou

Jirka