Nová trasa na via ferratě v Semilech - crowfunding kampaň

Novinky - Nová trasa na via ferratě v Semilech

Nejkrásnější česká via ferrata v divokém údolí Jizery dostala povolení ochranářů ke stavbě nové trasy. Součástí bude i visutý most.

Ostatní
Firma Rock Point věnovala pro prvních 500 Startérů zajímavé (20%) slevové poukázky. Nová odměna : karabinka Singing Rock se šroubovací pojistkou (pevnost 300kg) s vygravírovaným nápisem Vodní brána Dárek  od Rock Pointu + nová odměna. Obrázek

Abychom ušetřili náklady za poštovné, poprosili jsme síť prodejen Rock Point o pomoc s distribucí Vašich odměn.

Po úspěšném ukončení kampaně se domluvíme emailem a my Vám pošleme  odměnu přímo na Vaší nejbližší prodejnu sítě Rock Point.

 Pro prvních 500 startérů  jsme získali od Rock Pointu zajímavé poukázky.

 Protože karabinky s nápisem Vodní brána  jsou  už skoro pryč firma Singing Rock nám poskytla dalších 50ks a navíc přidáváme šroubovací karabinku v černo -žluté barvě s nápisem Via Ferrata  Vodní brána.

Díky 235 podporovatelům už jsme přelezli" Krásnou plotnu" a blížíme se ke "Druhé lávce". Poděkování za první týden Obrázek

Vážení Startovači, přátelé, kamarádi.

Chtěl bych Vám všem poděkovat za perfektně provedený start, vedeme si dobře !!! JSTE BORCI !!!!   Po prvním týdnu máme přes třetinu částky vybranou !!       
Teď už jenom udržet tempo !! a nepolevit do cíle !!! Nepřipouštějte si  myšlenku, že bychom snad  mohli být "vyčerpaní"   Vodní bránu  navštíví ročně tisíce lidí.  Dnes je Vás" prvních věrných" 235  a moc si toho vážím. Jsou ale tisíce , co o našem projektu neví, nebo váhají..
Zkuste popřemýšlet, komu z Vašich přátel ferratistů jste ještě o nás neřekli. Pochlubte se, že jste nás podpořili.

Nezapomínejte svojí podporu SDÍLET.

Především si ale nezapomeňte užít pohodový Advent.