Nová trasa na via ferratě v Semilech - crowfunding kampaň

Novinky - Nová trasa na via ferratě v Semilech

Nejkrásnější česká via ferrata v divokém údolí Jizery dostala povolení ochranářů ke stavbě nové trasy. Součástí bude i visutý most.

Ostatní
Díky drtivému finálnímu tempu jsme spolu proběhli cílovou páskou s týdenním předstihem ! Z Vaší důvěry máme velikou radost a je to pro nás ohromná čest. Děkujeme Poděkování a gratulace. Obrázek

 Ahoj  Kamarádi.

 Moc Vám  všem děkujeme za to jak jste se  snažili, aby se tempo nezastavilo behem svátků, a jak nádherně jste zafinišovali.  

 Finance jsme  poskládali a  částku jsme dokonce  překročili.

Minimálně Trentinské kotvy  bychom chtěli koupit v Itálii.

 Uvažujeme ( už jsme rozeslali cenovou poptávku),že  bychom  nevyráběli  kotvy sami  jako u červené a modré trasy, ale že nakoupíme kotvení  z ušlechtilého nerezavějícího materiálu u renomované firmy  v Itálii příp. v Rakousku. Inox kotvy nevyžadují  žádnou údržbu a mají  obrovskou životnost.Možná by se to někomu mohlo zdát jako luxus, ale  my si myslíme, že Vodní  brána  má tak vysokou návštěvnost, že si to "zaslouží".  Ostatně na horolezeckých cestách  i u nás v Čechách  už se několik let používají výhradně kruhy a borháky  z nerezu.

 Co bude následovat.

 Jakmile doběhne kampaň na Startovači,  přijdou peníze na náš transparentní účet:6687476001/2010  . Současně obdržíme  seznam všech dárců  ajejichmailové adresy.

 S každým z Vás se mailem domluvíme, kdy  a kam Vám pošleme  Vaše odměny.

  Abychom se vyhnuli nákladům na poštovné, domluvili jsme si se sítí prodejen RockPoint, že  by Vás  odměny  čekaly  ve Vaší nejbližší prodejně . Na oplátku  získáte celkem zajímavou poukázku na 20% slevu. Budeme se snažit  co nejrychleji poslat  velké kalendáře a drobnosti. Chceme se přednostně věnovat budování ferraty  a  odměny  jako kurzy a setkání bychom si chtěli  s Vámi užít až budeme mít hotovo.

  Jste  skvělí !!!

 čokař    cokar@seznam.cz

  

Ferrata má 355 Patronů, podporovatelů, přátel.. Prosím všechny aby tento týden vysdíleli alespoň obecnou informaci o své podpoře. Nastává rozhodující fáze! Obrázek

Vážení přátelé, kamarádi, ferratisté.V příštích dvou týdnech se rozhodne !!!
https://www.startovac.cz/projekty/nova-trasa-na-via-ferrate-v-semilech/

Prosím všechny , kdo nás už podpořili, aby během tohoto týdne (nejlépe v pondělí,nebo úterý večer) vysdíleli informaci o tom , že jste na novou trasu přispěli....
Opravdu! Nestyďte se přiznat.
Třetina přispěvků přišla anonymně, vysdílejte prosím i Vy, kdo jste si nepřáli u příspěvku zveřejnit identitu.
Šíření informace je stejně důležité (ne-li víc), než částka , kterou jste přispěli.

Vedeme si dobře ! V tuto chvíli máme 57%.
Podle lidí ze Startovače se na konci kampaně přidávají doposud nerozhodnutí a otálející fanoušci...
Možná se najdou i nějaké firmy a sponzoři, ti většinou také čekají až naposlední fázi kampaně.

Kdyby se peníze přeci jen nakonec nepodařilo vybrat , Startovač Vám je v plné výši vrátí na účet ze kterého přišly .
Já jsem optimista a věřím, že se to povede, ale správný horolezec má promyšlený postup i pro případ, že se něco zadrhne. V tuto chvíli je to ale předčasné. Uvidíme , jaká bude situace poslední týden(14.-20.1.)
Sdílejte a informujte všechny kamarády a známé.

 Jste borci!

čokař

Na Startovači mě upozorňovali,že kampaň během vánočních svátků může být "pěknej nervák.."

 Vážení přátelé  a kamarádi, díky Vám postupujeme!

 Předevčírem uplynula polovina kampaně a dnes jsme  dosáhli 50% částky.   Na pomyslné mapce  se v současnosti pohybujeme  poblíž Druhé lávky (video). Před sebou máme : lehkou a těžkou variantu, vrcholové pasáže,  přechod  a Barmskou lávku.

Přestože mě lidé ze Startovače upozorňovali, že o svátcích a na začátku nového roku se většina kampaní uplně zastaví, pořád jsme, díky novým podporovatelům, během svátků po  jednotlivých procentech stoupali a to dává docela naději, že to spolu nakonec  úspěšně dotáhnem do cíle. 

 6.-7.1. ( na posledních 14 dní kampaně) bych Vám chtěl znovu rozeslat maily  a poprosil bych o novou vlnu sdílení informací o  nové trase na Startovači.

 Držme si palce a klobouky , příští týden  zapnem forsáž..

 Díky všem , jste Borci!