Nová PC herna v Praze - crowfunding kampaň

Nová PC herna v Praze

Chceme vytvořit příjemné a klidné místo pro mladou komunitu lidí. Staňte se toho součástí!

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Představení

Jsme tři mladí nadšenci do her a online světa, kteří chtějí vytvořit příjemné místo s přátelskou komunitou lidí, plné her a zábavy, kam si budou nejen mladí moci přijít odpočinout od reálného života a strávit tak volný čas nevšedním způsobem.

 

startovac-odmeny2.png

 

Inspirace

Naše inspirace přichází od hráčů. Udělali jsme online průzkum, který nám pomohl zjistit, jaké prostředí si představují hráči online her, ale i běžní návštěvníci herny. Dále jsme se v průzkumu zaměřili na to, co vše by měla herna obsahovat a jakým směrem bychom se měli vydat. Do budoucna rádi uvítáme i další inspirace, a to od vás, hráčů a fanoušků herny žádané pomocí zpětné vazby.

V jaké jsme fázi

Každým dnem usilovně pracujeme na tom, aby vše bylo co nejdříve připraveno. Momentálně pro vás máme připravený prostor o rozloze 200 m2 s eletronikou a celkouvou výbavou herny, která tento prostor zaplní.

Co následuje

V následujících dvou týdnech proběhne v prostorách herny celková rekonstrukce. V rámci úprav prostoru nás čeká oprava a vymalování zdí, srovnání a předělání podlahové krytiny, připravení baru a kompletní předělání toalet a skladu. Fázi zakončíme kompletním úklidem a vyčištením zrekonstruovaného prostoru.

V druhé fázi nás čeká dovést a sestavit nábytek. Poté následuje připravení veškeré eletroniky společně s její instalací. Zřídíme připojení k internetu a nastavení celé síťě. Pak nás čeká to nejdůležitější, a to nainstalování všech vašich oblíbených her. Přípravu elektronické výbavy herny zakončíme zátěžovým testem, který prověří, zda je vše připraveno k ostrému provozu.

 

Co-chystáme.png

 

Připravujeme pro vás opravdu výkonné herní počítače, společně s herním příslušenstvím. Příjemné posezení, ať už na gauči u televize, či u deskové hry. Jednoduše, chceme vytvořit příjemné místo, plné zábavy. Prostory nám umožňují růst dále a máme spočítáno, že zde máme kapacitu klidně i na 40 herních počítačů.

 

Co plánujeme

Máme obrovské představy o tom co vše zde můžeme připravit. Hlavní součástí budou turnaje všech různých her. Hlavními tituly budou League of Legends, Dota 2 a Counter Strike. Samozřejmě jsme mysleli i na hráče, kteří jsou fanoušči i ostatních her a proto zde budou turnaje typu "Nejkomplexnější hráč" a podobně. Rádi budeme pořádat akce, které se budou vztahovat k jakýmkoliv hrám.

 

Co potřebujeme a co dostanete

Jelikož je naším cílem vytvoření příjemného a klidného prostředí s co nejkvalitnější technikou, bylo zapotřebí podstoupit značnou investici. Největší invetsici tvoří zakoupení veškeré eletroniky, která bude hlavním zdrojem zábavy. Mezi další náklady patří rekonstrukce a vybavení celého objektu. Rozhodli jsme se vás zde požádat o pomoc, abychom mohli hráčům dopřát co největší nabídku her a komfort při jejich hraní. Zde jsou naše tři milníky, se kterými bychom potřebovali vaši pomoc.

 

Startovac-Milniky.png

 

Každým vaším příspěvkem pomůžete hernu posunou o úroveň výše. Za vaši pomoc obdržíte jednu či více odměn, které vidíte na pravé straně.

 

Poděkování

Chtěli bychom vám poděkovat za veškerý čas, který jste nám věnovali a za jakoukoli  podporu, kterou jste nám poskytli. Budeme vděční za šíření našeho projektu dále mezi vaše kamarády a okolí. Věříme, že se brzy setkáme u nás v herně!

 

Také nás naleznete na www.facebook.com/FunFirst.cz?ref=bookmarks

Co si o tomto projektu myslíte?