Nová karetní hra TRIETO - crowfunding kampaň

Novinky - Nová karetní hra TRIETO

Hra se symboly TRIETO umožňuje hrát hry jako Prší, Rummy, Kanastu, Set. Originální design. 1-8 hráčů, 3-99 let, 5-15 minut.

Hry & Apps
Projekt "nová karetní hra TRIETO" bude ukončen jako neúspěšný. Čtěte ale dál kvůli pokračování. Pokračování projektu Obrázek

Zdravím všechny vás, kteří jste mě podpořili. Moc si toho cením, jednak proto, že jste "šli do toho" a pak, že v tom cítím vaši důvěru k tomu, co nabízím.

Mrzí mě, že projekt na startovači skončí neúspěchem. Tedy, že nebude dosaženo cílové částky. Dostanete asi za několik dnů email, že projekt skončil tak, že cílová částka dosažena nebyla a vám bude vaše částka vrácena na účet.

Projekt ale bude mít pokračování a karetní hry TRIETO se dočkáte. Dám vám vědět kdy a jakým způsobem. Napište mi prosím na ludekzavinacbouska.info, abych vám mohl dát vědět kdy a jak bude projekt pokračovat. Potřebuji kontakt na vás. Ten nedostanu, když je projekt prohlášen za neúspěšný.

Přeji vám tedy do nového roku radost ze hry a třeba s kartami TRIETO. Luděk

trieto_go2.jpg

Dárek

Několik lidí se mě zeptalo, zda karty stihneme poslat do Vánoc... Dárek Obrázek

Trieto karty vytisknout do Vánoc nestihneme. Budeme je tisknout hned po novém roce, po uzavření projektu na startovac.cz. K vám by tedy karty mohly dorazit okolo 20.1.2020. To jsou tři dvacítky v datumu. Sice pověrčivý nejsem, ale líbí se mi, že trieto, které má v sobě číslo tři, by mohlo mít události, které jsou spojeny s trojicemi.

Pokud chcete přeci jen karty TRIETO chtít dát někomu jako dárek k Vánocům, pak to udělejte takto: vytiskněte si fotku se stromečkem a s kartami a napište svoje vlastní věnování. A také slibte, že si hru s tím, komu karty dáváte, zahrajete! Pak to je vlastně darování zážitku!!! Máte zážitkový dárek za pár korun :) Musíte do toho ale investovat ještě svůj vlastní čas :))

Ještě maličkost - upravil jsem v počet her, které dostanete při "hře doma" nebo turnaji...

trieto vanoce

Prosba o propagaci Trieta. Druhá půle kampaně TRIETO Obrázek

Zdravím vás všechny,

kdo jste mě podpořili a objednali si karty TRIETO. Moc si vaší podpory vážím!!! Chci vás požádat o propagaci Trieta u známých, kteří by o hru mohli mít zájem.

Moc věřím, že ta hra je doopravdy dobrá a stojí za to ji mít a doporučit. 

Trochu tímto příspěvkem sám vystupuji ze své komfortní zóny a možná tím do ní uvádím i vás. Za to se omlouvám - vám i sobě :)

Rád bych, kdyby kampaň byla úspěšná, což se zatím daří jen z části.

Díky moc! 
Luděk Bouška