Nová karetní hra TRIETO - crowfunding kampaň

Nová karetní hra TRIETO

Hra se symboly TRIETO umožňuje hrát hry jako Prší, Rummy, Kanastu, Set. Originální design. 1-8 hráčů, 3-99 let, 5-15 minut.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

TRIETO je hra se symboly. Hrací karty TRIETO nabízí zábavu pro malé i velké hráče. Tři symbolické dimenze - prostor, světlo a čas mají tři základní projevy. Prostor ve třech základních tvarech, světlo ve třech základních barvách a čas má také tři dimenze.

Symbolika TRIETO

Můžete hrát i s dětmi! S kartami jde hrát více druhů her. Od jednoduchých, které jsou obdobou Prší, Pexeso, Kvarteto až po skutečné karetní hry jako Rummy nebo Kanasta. Když budete sami, můžete trénovat kombinační schopnosti nebo hrát obdobu Passiáns :). Určeno pro 1-9 hráčů, věk 3-99, 5-15 minut. Karty jsou i pro barvoslepé.

IMG_20191129_113839.jpg

Běžné karty mají barvu a hodnotu - TRIETO má tři parametry: barva, tvar a výplň, které reprezentují prosto, světlo a čas. Trojice je možné vytvářet několika různými způsoby. Trojice má jednoduše řečeno něco společného a co nemá společné, je různé. Je to intuitivní, snadno zvládnete. Pokud jste hráli hru SET!, už všechno umíte :)). Karty na sebe navazují, když mají dva stejné parametry.

Video: Tvoření trojic v karetní hře TRIETO

Video: Navazování karet na sebe v karetní hře TRIETO

Video: Pro děti - poznávání barev v karetní hře TRIETO

Video: TRIETO pexeso

Video: Pro děti - poznávání tvarů ve hře TRIETO

 

trieto_333.png

trieto_332.png

 

TRIETO karty mají 81 listů. Jednotlivé hry mají různou obtížnost. Je možné hrát „solitér“ sám se sebou, ve dvojici, trojici, čtveřici. Nejdříve se naučíte skládat trojice, pak začněte jednoduššími hrami, pak složitějšími. Ke hře je i brožurka, kde si vyberete z více různých her. Také můžete hrát sami solitér nebo obdobu pasiáns.

IMG_20191129_113707.jpg

S kartami Trieto nejenom hrajete, nebo "si hrajete", ale současně trénujete svoje kombinační schopnosti, paměť, rozhodování, logické uvažování, ale i intuici. A hlavně je při nich vždy dobrá zábava! Karty s sebou bereme na dovolenou, protože jsou skladné a je možné s nimi hrát více zajímavých her. A to nás a naše děti baví :).

Odměny budeme distribuovat poštou jako poštovní balíček. Jsou v krabičce, snadno přenositelné a tak, aby se neničily... 

IMG_20191129_112617.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?