Nová desková hra A frčíme! - crowfunding kampaň

Novinky - Nová desková hra A frčíme!

Tento projekt má nejen přivést na svět zábavnou a naučnou hru, ale také podpoří zaměstnávání lidí se znevýhodněním.

Hry & Apps
Projekt krásně běží, jen ...

Milí startéři,

děkuji ještě jednou Vám všem za podporu. Hra je vytvořena, poslední předplacené kousky čekají na odeslání a už se objevily i další objednávky - přes dobročinný e-shop VedleSebe.cz, kde je hra celá nebo po částech k zakoupení. Her je dost pro další případné zájemce nejen z řad Vašich známých.

Je to všechno parádní, mám ale jeden problém: chráněná dílna Salet má nejistou budoucnost! Prosím Vás tedy alespoň o symbolickou podporu této dílny - a to formou hlasování zde http://www.hobulet.cz/katalog/zapis/obcanske-sdruzeni-salet/

Pokud Salet teď s listopadem skončí a v lednu už neotevře, nebudou mít další sady hry "A FRČÍME!" tak krásné a kvalitní krabice jako teď.

Za dílnu děkuji a přeji Vám krásný zbytek roku!

K.M.

Před cílem

Zbývá posledních 5 dní kampaně.

Milí startéři,

zbývají poslední dny sbírání financí a já jsem ráda, že se Vás našlo tolik, koho hra/sada her oslovila. Dílna Salet má teď plné ruce práce a já doufám, že Vám všem uděláme radost.

Nevím, jestli po skončení kampaně dostanu s kontakty na Vás i nějakou zprávu, že si přejete krabici žlutou či červenou ... Proto moc prosím - napište mi. Napište mi, jakou si přejete krabici a zda ji potřebujete mít doma k nějakému datu, nebo jestli to naopak nespěchá. Moc nám to pomůže - protože dílna sice sprintuje už od dubna, ale technologický postup ruční výroby holt není totéž co výrobní linka. Odměny pro ty z Vás, kteří se neozvou, budu s dovolením řešit později během léta. Znamená to, že krabici obdržíte, jakmile bude na světě. 

Přeji Vám krásné dny! Jste skvělí a moc děkuji za podporu projektu!

Kristýna M.

Všechny zbývající mezníky jsou o velký kus blíž.

Přináším skvělou novinku! Díky zájmu a podpoře Libereckého kraje se podařilo zajistit dost financí na kvalitní karty a posunout všechny další mezníky o pořádný kus blíž k uskutečnění. Máte-li pocit, že by někdo ve vašem okolí chtěl hru sponzorovat nebo koupit ve větším množství jako propagační předměty, dejte mu tip! Velký dík do Libereckého kraje a krásné dny všem :) KM