Nová desková hra A frčíme! | crowdfunding kampaň

Novinky - Nová desková hra A frčíme!

Tento projekt má nejen přivést na svět zábavnou a naučnou hru, ale také podpoří zaměstnávání lidí se znevýhodněním.

Hry & Apps

Projekt krásně běží, jen ...

Milí startéři,

děkuji ještě jednou Vám všem za podporu. Hra je vytvořena, poslední předplacené kousky čekají na odeslání a už se objevily i další objednávky - přes dobročinný e-shop VedleSebe.cz, kde je hra celá nebo po částech k zakoupení. Her je dost pro další případné zájemce nejen z řad Vašich známých.

Je to všechno parádní, mám ale jeden problém: chráněná dílna Salet má nejistou budoucnost! Prosím Vás tedy alespoň o symbolickou podporu této dílny - a to formou hlasování zde http://www.hobulet.cz/katalog/zapis/obcanske-sdruzeni-salet/

Pokud Salet teď s listopadem skončí a v lednu už neotevře, nebudou mít další sady hry "A FRČÍME!" tak krásné a kvalitní krabice jako teď.

Za dílnu děkuji a přeji Vám krásný zbytek roku!

K.M.

18. květen 2014

Před cílem

Zbývá posledních 5 dní kampaně.

Milí startéři,

zbývají poslední dny sbírání financí a já jsem ráda, že se Vás našlo tolik, koho hra/sada her oslovila. Dílna Salet má teď plné ruce práce a já doufám, že Vám všem uděláme radost.

Nevím, jestli po skončení kampaně dostanu s kontakty na Vás i nějakou zprávu, že si přejete krabici žlutou či červenou ... Proto moc prosím - napište mi. Napište mi, jakou si přejete krabici a zda ji potřebujete mít doma k nějakému datu, nebo jestli to naopak nespěchá. Moc nám to pomůže - protože dílna sice sprintuje už od dubna, ale technologický postup ruční výroby holt není totéž co výrobní linka. Odměny pro ty z Vás, kteří se neozvou, budu s dovolením řešit později během léta. Znamená to, že krabici obdržíte, jakmile bude na světě. 

Přeji Vám krásné dny! Jste skvělí a moc děkuji za podporu projektu!

Kristýna M.

Všechny zbývající mezníky jsou o velký kus blíž.

Přináším skvělou novinku! Díky zájmu a podpoře Libereckého kraje se podařilo zajistit dost financí na kvalitní karty a posunout všechny další mezníky o pořádný kus blíž k uskutečnění. Máte-li pocit, že by někdo ve vašem okolí chtěl hru sponzorovat nebo koupit ve větším množství jako propagační předměty, dejte mu tip! Velký dík do Libereckého kraje a krásné dny všem :) KM

  • Splněno 37 285 Kč (155 %)
  • 155 %
  • 24 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 44 Startérů

Autor projektu

Beep - obrázek
  • projekt od Beep
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Nezištná podpora projektu

Mezi námi jsou i lidé, kteří hrám fandí a rádi podporují užitečné projekty bez potřeby něco dostat. Pokud k těmto lidem patříte, mohu Vám nabídnout skvělý pocit z toho, že podporujete dobrou věc. Pokud si to budete přát, Vaše jméno bude zmíněno na webu hry i v seznamu podporovatelů přiloženém do hry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
190 Kč

Dík a frčky

Tato odměna zahrnuje jméno mezi sponzory na webu i v příloze hry. Frčky jsou v mém podání tři ručně ilustrované karty. Můžete se jimi kochat, nebo je využít jako odměny do turnajů pro nejúspěšnější hráče hry A frčíme!

Počet dostupných odměn: 48/50

Nelze podpořit
490 Kč

Hra A FRČÍME! jen pro 3 hráče

Pro menší tým hráčů možná přijde vhod hra s výbavou jen pro tři. Hře jinak na funkčnosti nic nechybí. Tuto odměnu dostanete v krabici náhodné barvy, zahrnuje také herní plán s autogramem a poštovné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
535 Kč

Hra A FRČÍME! pro 4 hráče

Jedna kompletní hra se sadou stojánků pro 4 hráče. Tuto odměnu také dostanete v krabici náhodné barvy, zahrnuje herní plán s autogramem a poštovné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
580 Kč

Hra A FRČÍME!

Jedna hra se stojánky pro 5 hráčů a autogramem na herním plánu + poštovné. Hru obdržíte v krabici Vámi zvolené barvy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Hra A FRČÍME!, pytlík a frčky s díkem

Tato speciální odměna je určena nadšencům, mecenášům a jiným skvělým duším, které rády páchají dobro. Odměna obsahuje krabici zvolené barvy (s hrou pro 5), plátěný pytlík na karty (z dílny Jinan), 3 ilustrované frčky a poděkování na webu i v seznamu podporovatelů přiloženém do každé hry.

Počet dostupných odměn: 90/100

Nelze podpořit
2 500 Kč

Velkoodběratel

Možná Vás napadá, že byste chtěli hru pro sebe, pro Váš klub hráčů a ještě pro někoho jako dárek ... Skvělý nápad! Tato odměna zahrnuje 3 sady hry A frčíme (každá s autogramem a malou ruční ilustrací na herním plánu) a můžete si říci, zda je chcete poslat všechny k Vám, nebo každou někam jinam. Zároveň dostanete jednu trojici ilustrovaných frček a Vaše jméno bude v seznamu podporovatelů na webu i v seznamu u hry.

Počet dostupných odměn: 47/50

Nelze podpořit