Nová budoucnost- Aplikace MarpLive - crowfunding kampaň

Nová budoucnost- Aplikace MarpLive

Pomozte vytvořit novou českou aplikaci která bude finančně pomáhat všem kdo potřebuje.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

   

O čem je aplikace MarpLive

 

Náš projekt je jedinečný, a snažíme se aby sloužil všem uživatelům, a to nejen v České Republice.

Nyní vytváříme zcela jedinečný projekt, který bude pomáhat všem lidem s finančními problémy.

 

Idea projektu

Vytvoření jedné aplikace, kde bude přímé propojení uživatelů s marketingem.

Uživatelé budou moci hodnotit různé reklamy. Na straně druhé, kde firma bude moci propagovat vlastní produkty, nebo služby, ve svém vlastním okolí.

Chceme podporovat České produkty, podnikatele. Například místní farmáře, živnostníky, a firmy.

 

 

Pro koho je aplikace MarpLive

Naše aplikace je navržena pro všechny, ale snažíme se pomocí hlavně lidem v nouzi. Např. maminky na mateřské dovolené, samoživitelky, důchodci, invalidní důchodci, a všem kdo bude potřebovat finanční zajištění. Kde půjde zajistit z pohodlí domova na PC, nebo na mobilu kdekoliv na světě.

Ale co kdyby byla taková možnost pro všechny? A to za jednoduchých podmínek? 

Jen se přihlásit, kdykoliv používat aplikaci a tím vydělávat. To buď pasivně ohodnocením reklamy, nebo aktivně jako followers.

 

 

Jak jsme to dokázali?

Zcela jednoduše, zakomponovali jsme marketing do zábavy. Naše aplikace je navržena tak, že se jedná o zcela zábavnou aplikaci, kde uživatelé označují nebo ohodnocují různé firmy z celé ČR.

Nyní je projekt již ve vývoji, a brzy se dočká vložení na síť. Už se těšíme, na to jak projekt registruje první uživatele. Kterým projekt přinese spousty zábavy, a pro některé i jistotu finančního příjmu.

Pomozte nám dokončit vývoj aplikace, a tak pomoci mnoha lidem k příjmu navíc.

 

Jak bude aplikace fungovat?

 

Do aplikace se bude moci zaregistrovat kdokoliv, od dovršení 15 let. V registraci bude ihned možnost založení firemního účtu.

Aplikace Marplive se skládá ihned z několika stránek, jak jste mohli vidět v našem videu. 

Naší aplikaci si můžete představit jako jednu ze sociálních sítí, ale jedná se spíše o sociální síť třetí generace. 

Po registraci uživatel získává vlastní profil, galerii, messenger, přátele, skupiny atd..

Uživatel může ihned na jednu z několika stránek. Například hlavní stránka která bude pouze zobrazovat různé akce, produkty, služby, nebo reklamy v okolí které si sám uživatel zvolí ve svém rozhraní. Tyto reklamy bude moci ohodnotit, za každé ohodnocení bude uživateli vyplacena finanční částka.

Druhá stránka My Story, je spíše zábavná část aplikace. Každý uživatel bude moci přidávat příspěvky s fotografií různých míst, které budou uloženy do jeho profilu. Je zde mnoho možností: od seznámení, označování, výběru příspěvku, označení firem do příspěvku, recenze firem. Dokonce finanční ohodnocení za propagaci firmy v příspěvku. A mnoho dalšího..

 

Třetí stránka My play, je naší vlajkovou stránkou. Každý uživatel bude moci vytvořit reklamní foto určitého produktu, služeb, které budou k výběru na této stránce. Při dotazování firem jsme zjistili, že firmy řeší velký problém, s nápadem pro vytvoření reklamy. Velice rádi by přivítaly nové a neotřelé reklamní spoty které zaujmou.

Jak to funguje?

Zcela jednoduše: každá firma která bude registrovaná v aplikaci, bude moci dát nabídku na reklamu určité věci. Tuto nabídku uvidí každý uživatel, a ten bude moci vytvořit kreativní foto. Foto zašle přes aplikaci firmě na posouzení, a firma rozhodne zda li reklamu umístí na stránku nebo ne. Při umístění fotky, bude za každý Like uživatel finančně ohodnocen. Tak se může stát z normálního uživatele významný Follower.

 

Čtvrtá stránka Easy, kde je umístěna každá firma která je registrovaná v naší aplikaci. Při vyhledávání jakékoliv služby nebo produktu, budete ihned vědět, jak daleko se od vás firma nachází. Vynikající například při návštěvě cizího města, a vyhledávání například restaurace. Aplikace vám řekne které restaurace jsou kolem vás, dokonce vás dokáže navigovat do restaurace. Ihned se můžete podívat na recenze a fotky restaurace. Tak dokážete ihned vybrat tu nejlepší restauraci pro vás. Přes aplikaci ihned uvidíte kolik uživatelů je v restauraci, jaké mají menu a mnoho dalšího. Dokonce pokud budete z aplikace převedeni na stránky firmy, bude vám vyplacena provize za přechod na stránky firmy.

 

Pátá stránka Skupiny, je jedna z vylepšených stránek, jak můžete znát v dnešní době. Každá skupina má různou tématiku. Např. cyklistická skupina, kde uživatelé uvidí různé příspěvky od všech uživatelů. Příspěvky s označenou firmou prodej kol, nebo GPS a podobné. Na stránce se budou také zobrazovat firmy nebo služby, od nejbližší polohy uživatele. Tak bude uživatel ihned informován, kde sežene co potřebuje.

 

 

Finance

Aplikaci je zafinancována čistě ze soukromých zdrojů, žádné dotace, granty, a podobné. Nejsme vázání nesmyslnými podmínkami.

Díky velikosti projektu, se vyskytli nečekané výdaje. A tím spojené víceprace, pro dokončení  aplikace. Na vícepracích nám částka vzrostla na 280 000 Kč která momentálně chybí v rozpočtu.

Proto hledáme finance a zkoušíme na startovači poptávat alespoň minimální částku. Pokud by se povedlo vybrat vice, bude celá částka vložena do projektu, například do další funkce která by pomohla rozšířit možnosti výdělku v aplikaci.

 

Naše cíle:

20.06.2020- Spuštění testovací verze.

01.09.2020- Spuštění finální verze.

01.10.2020- očekávaný počet 1 000 000 uživatelů v aplikaci.

01.03.2021- expanze do dalších států Evropy.

 

Mnohokrát děkujeme za jakoukoli pomoc.

 

Pro všechny startéry, který přispějí na náš projekt jakoukoliv částku,máme připravený ještě jeden speciální dárek. Ale co by to byl za dárek, když by to nebylo překvapení...

 

Hlavní stránka aplikace MarpLive.

MyStory stránka aplikace MarpLive

 

MyPlay stránka aplikace MarpLive

Galerie aplikace MarpLive

Karta služeb aplikace MarpLive

Co si o tomto projektu myslíte?