NO(R)WAY! | crowdfunding kampaň

NO(R)WAY!

Chceme v červnu vyrazit pěšky z Lindesnes a jít pořád rovnou za nosem směr sever, až dokud nás Barentsovo moře na samotném Nordkappu nezastaví.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kam? Na sever!

Prošlapané boty letí do kouta, ten šíleně těžkej batoh bychom raději ani neviděli a příštích několik týdnů se budeme maximálně převalovat z jedné strany postele na druhou” - takhle nějak to vypadalo, když jsme se po tisíci kilometrech vrátili z odpolední procházky Praha-Benátky. Pěšky. Jako Mácha. Po dvou letech se konečně zahojily puchýře, a tak to můžeme prubnout znovu. A lépe. A dál. A dýl. Kam? Na sever!

 

46757DE1-6B59-46A4-A564-44688BBDC104 (1).jpg

 

Dva a půl tisíce kilometrů a jedna pěší cesta - Norge på langs. Právě ona spojuje jihonorské Lindesnes s Nordkappem stejně jako desítky příběhů. Rádi bychom prožili ten svůj, tak jako před dvěma lety. Příběh plný smradlavých a bolavých nohou, kýčovitých západů slunce, kuskusu s tuňákem a absolutní svobody. 

 

Mapa.jpg

 

Denně nás čeká třicet pět kilometrů pěšky s dvaceti kily v batohu na zádech. Sedmdesát dní. Pořád to samé. Vstávačka v šest. Levá. Pravá. Levá. Pravá. Místo k vydechnutí, vytuhnutí, vyležení bolavých zad a nohou. A druhý den to samé. 

Z jihu vyrazíme 18. června a na úplný sever to snad stihneme rychleji než sníh. Celou cestu budeme přibližovat prostřednictím Facebooku (facebook.com/NoWay2k17všem nadšencům do nesmyslných akcí, ve kterých o zábavné a úsměvné trampoty není nouze.

 

C3BF345E-2C28-4706-8129-40BB89918BD0.jpg

 

Jsme tři studenti z Jablonce

Dominik Liška, Jirka Kočíb, Mára Cón, a protože jsme ještě pořád (vysokou) školou povinní, rozhodli jsme se požádat vás, přátele chození, nesmyslně dlouhého ploužení a nerozumných nápadů o drobnou podporu, kterou si poneseme v srdci středem nehostinných norských plání.

8E915B6A-A22D-4DBA-9130-84441F34DC78.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 25 704 Kč (128 %)
  • 128 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 29 Startérů

Autor projektu

Jiří Kočíb - obrázek
  • projekt od Jiří Kočíb
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Vítejte v deníku!

Poděkujeme Vám na našich stránkách a v našem deníku z cesty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Pohledy z cest

Ve své schránce jednoho krásného dne najdete pohled přímo z cesty. Dojmy z výpravy nebudou chybět.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Fotografie a zkvašená jablka

Výběr nejlepších fotografíí vložíme na flash-disk a zašleme spolu s limitovanou edicí jabloneckého Sígra vyrobeného pouze pro Vás.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Zážitková kuchyně

Dominik jako vůdce výpravy Vám osobně uvaří ukázku expediční stravy. Jako památku na tento gastronomický zážitek dostanete také tričko s logem projektu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Tři mladíci na stěně

Nejlepší fotografii výpravy vytiskneme ve velkém formátu, zarámujeme, podepíšeme a Vy si tento skvost můžete vyvěsit doma na stěnu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Lehká procházka

Strávíte s námi celý víkend ve stylu výpravy. Zkusíte si jaké je to nést veškeré vybavení na zádech a ujít pár desítek kilometrů v Jizerských horách. Dominik předvede zážitkovou kuchyni a celý víkend zakončíme posezením nad jabloneckým Sígrem přímo ve výrobně tohoto moku.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
4 000 Kč

Společně si promítneme zážitky

Poctíme Vás návštěvou spolu s ukázkou nejlepších fotografií z výpravy. Přidáme osobitý slovní humor a vytáhneme nejlepší historky z celé expedice i mimo ni...

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit