NO(R)WAY! - crowfunding kampaň

NO(R)WAY!

Chceme v červnu vyrazit pěšky z Lindesnes a jít pořád rovnou za nosem směr sever, až dokud nás Barentsovo moře na samotném Nordkappu nezastaví.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kam? Na sever!

Prošlapané boty letí do kouta, ten šíleně těžkej batoh bychom raději ani neviděli a příštích několik týdnů se budeme maximálně převalovat z jedné strany postele na druhou” - takhle nějak to vypadalo, když jsme se po tisíci kilometrech vrátili z odpolední procházky Praha-Benátky. Pěšky. Jako Mácha. Po dvou letech se konečně zahojily puchýře, a tak to můžeme prubnout znovu. A lépe. A dál. A dýl. Kam? Na sever!

 

46757DE1-6B59-46A4-A564-44688BBDC104 (1).jpg

 

Dva a půl tisíce kilometrů a jedna pěší cesta - Norge på langs. Právě ona spojuje jihonorské Lindesnes s Nordkappem stejně jako desítky příběhů. Rádi bychom prožili ten svůj, tak jako před dvěma lety. Příběh plný smradlavých a bolavých nohou, kýčovitých západů slunce, kuskusu s tuňákem a absolutní svobody. 

 

Mapa.jpg

 

Denně nás čeká třicet pět kilometrů pěšky s dvaceti kily v batohu na zádech. Sedmdesát dní. Pořád to samé. Vstávačka v šest. Levá. Pravá. Levá. Pravá. Místo k vydechnutí, vytuhnutí, vyležení bolavých zad a nohou. A druhý den to samé. 

Z jihu vyrazíme 18. června a na úplný sever to snad stihneme rychleji než sníh. Celou cestu budeme přibližovat prostřednictím Facebooku (facebook.com/NoWay2k17všem nadšencům do nesmyslných akcí, ve kterých o zábavné a úsměvné trampoty není nouze.

 

C3BF345E-2C28-4706-8129-40BB89918BD0.jpg

 

Jsme tři studenti z Jablonce

Dominik Liška, Jirka Kočíb, Mára Cón, a protože jsme ještě pořád (vysokou) školou povinní, rozhodli jsme se požádat vás, přátele chození, nesmyslně dlouhého ploužení a nerozumných nápadů o drobnou podporu, kterou si poneseme v srdci středem nehostinných norských plání.

8E915B6A-A22D-4DBA-9130-84441F34DC78.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?