Niky nesmí zastavit! - crowfunding kampaň

Novinky - Niky nesmí zastavit!

Jsem Nicolas Musil a s Vaší podporou bych chtěl zůstat za volantem motokáry i v příští sezóně 2017 a uspět na mezinárodním finále Easykart v Itálii.

Ostatní

JE TO TAM!

Lidi, hrozne moc děkujeme..neskutečná paráda! Nemůžu říct, že me to překvapilo, proste jsme v to doufali a věřili, že kdo jde ua svym cílem, překoná vše. Te tokrat jste k tomu pomohli všichni vy, co jste přispěli. Jeste jednou tedy Velké DÍKY!!! Nikyho to pošoupne minimálně na konec zimy a budeme se těšit také na predsezonni treninky v Itálii..Snad to na prvnich závodech zúročíme!

Zítřek rozhodne

V podstatě 24 hodin nam zbývá do konce.. schazi 20.000,- do úspěšného "splnění úkolů ".. Děkujeme těm, co doposud přispěli i těm, co to ještě maji v plánu..Snad se podaří! Diky.

5 dní do konce!

Musí to vyjít! 5 dní do konce! Obrázek

Náš naivní projekt se proměnil v naději, že Niky bude moci v příštím roce pokračovat. Je to nadějný kluk, který si jde už v sedni letech tvrdě za svým cílem a nikdo ho nemusí motivovat. Nebudu tu plácat blbosti, že je to výjimečný talent atd., ale právě jeho odhodlání ho odlišuje od většiny.Všichni, co ho znají by to určitě potvrdili. Potvrdili jste to také Vy, co jste Nikymu již přispěli na jeho projekt. A nebylo Vás málo. Niky má nyní na účtě 62.000 Kč a do konce projektu zbývá 5dní. POKUD SE CÍLOVÁ ČÁSTKA 96.000 Kč NEVYBERE CELÁ, PROJEKT BUDE NEÚSPĚŠNÝ A PENÍZE BUDOU VRÁCENY PŘISPĚVATELŮM. Prosím tedy naposledy o zvážení pomoci z vaší strany, doporučení ostatním a sdílení. Srdečně vám s Nikym děkujeme!

nikyNESMIzastavitHLAVNIfoto5dni.jpg