Niky nesmí zastavit! - crowfunding kampaň

Niky nesmí zastavit!

Jsem Nicolas Musil a s Vaší podporou bych chtěl zůstat za volantem motokáry i v příští sezóně 2017 a uspět na mezinárodním finále Easykart v Itálii.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Dobrý den, jmenuji se Nicolas Musil, bydlím v Uherském Hradišti a je mi 7 let.

Od čtyřech let se věnuji motokárovému sportu a to konkrétně seriálu EASYKART, jenž je u nás nejzastoupenější dětskou kategorií. Motokáry zde disponují totožnou technikou u všech jezdců a tím je porovnání jezdců a jejich dovedností velmi spravedlivé.

Tento projekt je hojně zastoupen po celém světě a  právě v rámci mezinárodního srovnání je zde možnost účasti na International Grand finals v Itálii na konci sezóny. Projekt Easykart v minulosti reprezentovali například Juan Pablo Montoya, Fernando Alonso a Johny Cecotto..

Trénuji již více jak tři roky, víkend co víkend a to včetně Vánočních svátků. V sezóně za den zvládnu najezdit i 200 kol (cca 200km)..v zimě pak sedím za volantem několik hodin týdně v upravené motokáře se čtyřtaktním motorem v pronajatých půjčovnách...

nahoru2.jpg

Tento rok jsem ukončil třetí závodní sezónu přičemž jsem odjel 11 závodů ve dvou pohárových seriálech z nichž jsem 5x stanul na stupni nejvyšším, 1x dojel druhý a 2x třetí.

V celkovém hodnocení Mistrovství České republiky jsem obsadil 2. místo a v seriálu Moravský pohár místo první.

vitezstviKOPL22.jpg

 Jsem velký bojovník tělem i duší  stejně jako mí rodiče, kteří pro můj sen již obětovali vše včetně našeho bytu.

Vše celé tři roky směřovalo k tomuto okamžiku, kdy se musíme pokusit proměnit dřinu, píli a hlavně výsledky ve vstupenku do další sezóny.

Žádné další auta ani byty nemáme. Pokud seženeme podporu, budeme pokračovat, v opačném případě jsme nuceni se závoděním zkončit.

Pokud by se podařilo projekt uskutečnit, zvyšuje to i do příští sezóny pravděpodobnost uspěšného oslovení sponzorů kvůli značnému zvětšení fanouškovské základny.

Bojoval jsem letos v srpnu ve Vysokém Mýtě. Den poté, co mi sundali z nohy sádru jsem usedl do  motokáry, před sebou závodní víkend s přibližně 140 najetými koly tréninků, kvalifikace a třech závodních rozjížděk..  Přes bolest chodidla na plynovém pedálu jsem v závodě zvítězil. 

berle.jpg

Táta to nevzdal ani ve chvíli, kdy měl naftu jen na cestu na závod, nikoli zpět a mnohokrát jsem slyšel mámu říkat "na brambory ještě peníze zbydou, jeďte trénovat..."

Na soustředění v Itálii v únoru a březnu jsme taky zbytečně neutráceli a já musel zvládnout několik nocí s tátou přespat přímo v autě. Moc teplo přes noc nebylo, ale zvládli jsme to :-) 

4444.jpg

Teď už to ovšem není na mě, ani na mamce či tátovi. Ti už udělali, co mohli. Obětovali náš domov, své soukromí a možná i víc... Prosím pomozte mi pokračovat v mém snu o velkém závodění...

" Nerad bych, aby celý projekt vypadal, jako projekt nesoudného a přemotivovaného rodiče, který snad svého syna prezentuje jako nadpřirozený talent a podobně. Nechci vám ani sobě lhát, že je to budoucí jezdec Formule 1.  Jsem obyčejný táta obyčejného kluka. Obyčejného kluka, co žije svůj sen a spíš než vypočítaný projekt, je toto projekt naivní. Prostě jsme to s Nikym zkusili i přesto, že jsme věděli, že jednou tu pomoc potřebovat budeme. Mysleli jsme, že nedokončíme ani sezonu předchozí a jen Nikyho odhodlanost, zarytost a velké srdcařství mě přesvědčilo "jít do toho" tuto sezonu a pošoupnout ten moment zase trošku dál..i za tu cenu, že bydlíme v pronájmu a jezdíme ojetou Hondou za 35.000,- Samozřejmě i v případě úspěchu v tomto projektu nás to bude stát spoustu peněz. Částky spočítané pro jednotlivé cíle jsou částky, které budou chybět, ne celkové finance k tomu potřebné. Díky moc. Martin Musil "

Všechny mety, které jsem zde pro mne i Vás vytýčil mají smysl. Ty nejnižší mne udrží díky halovým tréninkům a soustředění v Itálii ve formě (trénujeme a je to tak nezbytné každý týden) do příští závodní sezóny, kdy popravdě budu čekat na nějaký další zázrak..

U druhého bodu/mety se mi podaří mít také konkurence schopnou techniku- motokáru, respektive repas té stávající.

Bláznivá třetí meta by mi otevřela možnost odjet sérii závodů Mistrovství ČR a naprosto snová poslední by ke všemu pomohla mé účasti na sérii závodů v Itálii. Takováto plnohodnotná sezona je jediná možnost jak vyhrát seriál Mistrovství České republiky,- tím obdržet vstupenku na Italské mezinárodní Grandfinále EASYKART 2017 a tam zajet co nejlepší výsledek.

3rdMETYdd.jpg

Přiznávám, že odměny u nižších částek jsou symbolické, ale doufám, že mě i Vás bude mnohem více těšit, pokud se stanete mými fanoušky na Facebooku, budete sledovat aktuality, které nezřídka posílám přímo ze startovní čáry, budete mi fandit, budete mít "nervy" a budete tam vlastně trochu se mnou...

Děkuji

Niky

doluFINAL01.jpg

 

Na tréninku v Trebaticích

doluFINAL02.jpg

5555.jpg

halyKOMP.jpg

 Použité fota jsou z achivu paní Edity Pokorné a Pepy Kališe. Tímto jim děkuji.

nikyNESMINAHLEDvse2.jpg

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?