Niky nesmí zastavit! | crowdfunding kampaň

Niky nesmí zastavit!

Jsem Nicolas Musil a s Vaší podporou bych chtěl zůstat za volantem motokáry i v příští sezóně 2017 a uspět na mezinárodním finále Easykart v Itálii.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Dobrý den, jmenuji se Nicolas Musil, bydlím v Uherském Hradišti a je mi 7 let.

Od čtyřech let se věnuji motokárovému sportu a to konkrétně seriálu EASYKART, jenž je u nás nejzastoupenější dětskou kategorií. Motokáry zde disponují totožnou technikou u všech jezdců a tím je porovnání jezdců a jejich dovedností velmi spravedlivé.

Tento projekt je hojně zastoupen po celém světě a  právě v rámci mezinárodního srovnání je zde možnost účasti na International Grand finals v Itálii na konci sezóny. Projekt Easykart v minulosti reprezentovali například Juan Pablo Montoya, Fernando Alonso a Johny Cecotto..

Trénuji již více jak tři roky, víkend co víkend a to včetně Vánočních svátků. V sezóně za den zvládnu najezdit i 200 kol (cca 200km)..v zimě pak sedím za volantem několik hodin týdně v upravené motokáře se čtyřtaktním motorem v pronajatých půjčovnách...

nahoru2.jpg

Tento rok jsem ukončil třetí závodní sezónu přičemž jsem odjel 11 závodů ve dvou pohárových seriálech z nichž jsem 5x stanul na stupni nejvyšším, 1x dojel druhý a 2x třetí.

V celkovém hodnocení Mistrovství České republiky jsem obsadil 2. místo a v seriálu Moravský pohár místo první.

vitezstviKOPL22.jpg

 Jsem velký bojovník tělem i duší  stejně jako mí rodiče, kteří pro můj sen již obětovali vše včetně našeho bytu.

Vše celé tři roky směřovalo k tomuto okamžiku, kdy se musíme pokusit proměnit dřinu, píli a hlavně výsledky ve vstupenku do další sezóny.

Žádné další auta ani byty nemáme. Pokud seženeme podporu, budeme pokračovat, v opačném případě jsme nuceni se závoděním zkončit.

Pokud by se podařilo projekt uskutečnit, zvyšuje to i do příští sezóny pravděpodobnost uspěšného oslovení sponzorů kvůli značnému zvětšení fanouškovské základny.

Bojoval jsem letos v srpnu ve Vysokém Mýtě. Den poté, co mi sundali z nohy sádru jsem usedl do  motokáry, před sebou závodní víkend s přibližně 140 najetými koly tréninků, kvalifikace a třech závodních rozjížděk..  Přes bolest chodidla na plynovém pedálu jsem v závodě zvítězil. 

berle.jpg

Táta to nevzdal ani ve chvíli, kdy měl naftu jen na cestu na závod, nikoli zpět a mnohokrát jsem slyšel mámu říkat "na brambory ještě peníze zbydou, jeďte trénovat..."

Na soustředění v Itálii v únoru a březnu jsme taky zbytečně neutráceli a já musel zvládnout několik nocí s tátou přespat přímo v autě. Moc teplo přes noc nebylo, ale zvládli jsme to :-) 

4444.jpg

Teď už to ovšem není na mě, ani na mamce či tátovi. Ti už udělali, co mohli. Obětovali náš domov, své soukromí a možná i víc... Prosím pomozte mi pokračovat v mém snu o velkém závodění...

" Nerad bych, aby celý projekt vypadal, jako projekt nesoudného a přemotivovaného rodiče, který snad svého syna prezentuje jako nadpřirozený talent a podobně. Nechci vám ani sobě lhát, že je to budoucí jezdec Formule 1.  Jsem obyčejný táta obyčejného kluka. Obyčejného kluka, co žije svůj sen a spíš než vypočítaný projekt, je toto projekt naivní. Prostě jsme to s Nikym zkusili i přesto, že jsme věděli, že jednou tu pomoc potřebovat budeme. Mysleli jsme, že nedokončíme ani sezonu předchozí a jen Nikyho odhodlanost, zarytost a velké srdcařství mě přesvědčilo "jít do toho" tuto sezonu a pošoupnout ten moment zase trošku dál..i za tu cenu, že bydlíme v pronájmu a jezdíme ojetou Hondou za 35.000,- Samozřejmě i v případě úspěchu v tomto projektu nás to bude stát spoustu peněz. Částky spočítané pro jednotlivé cíle jsou částky, které budou chybět, ne celkové finance k tomu potřebné. Díky moc. Martin Musil "

Všechny mety, které jsem zde pro mne i Vás vytýčil mají smysl. Ty nejnižší mne udrží díky halovým tréninkům a soustředění v Itálii ve formě (trénujeme a je to tak nezbytné každý týden) do příští závodní sezóny, kdy popravdě budu čekat na nějaký další zázrak..

U druhého bodu/mety se mi podaří mít také konkurence schopnou techniku- motokáru, respektive repas té stávající.

Bláznivá třetí meta by mi otevřela možnost odjet sérii závodů Mistrovství ČR a naprosto snová poslední by ke všemu pomohla mé účasti na sérii závodů v Itálii. Takováto plnohodnotná sezona je jediná možnost jak vyhrát seriál Mistrovství České republiky,- tím obdržet vstupenku na Italské mezinárodní Grandfinále EASYKART 2017 a tam zajet co nejlepší výsledek.

3rdMETYdd.jpg

Přiznávám, že odměny u nižších částek jsou symbolické, ale doufám, že mě i Vás bude mnohem více těšit, pokud se stanete mými fanoušky na Facebooku, budete sledovat aktuality, které nezřídka posílám přímo ze startovní čáry, budete mi fandit, budete mít "nervy" a budete tam vlastně trochu se mnou...

Děkuji

Niky

doluFINAL01.jpg

 

Na tréninku v Trebaticích

doluFINAL02.jpg

5555.jpg

halyKOMP.jpg

 Použité fota jsou z achivu paní Edity Pokorné a Pepy Kališe. Tímto jim děkuji.

nikyNESMINAHLEDvse2.jpg

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 97 600 Kč (101 %)
  • 101 %
  • 96 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 56 Startérů

Autor projektu

Martin Musil - obrázek
  • projekt od Martin Musil
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Děkovný mail

Velice si vážíme tohoto příspěvku a Vás může těšit, že jste nenechali "ve štychu" šikovného kluka- malého, ale ambiciozního sportovce, který to se závoděním myslí naprosto vážně. Děkujeme

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Samolepka 15x8cm "Niky nesmí zastavit" lamin. PVC

Symbolická, ale hezká cena pro toho, kdo Nikyho posune tímto způsobem blíž jeho cíli a snu. Moc děkujeme.

Náhled samolepky pod článkem

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Přívěšek 8x4cm "Niky nesmí zastavit" hliník+tisk

Symbolická, ale hezká cena pro toho, kdo Nikyho posune tímto způsobem blíž jeho cíli a snu. Moc děkujeme.

Náhled přívěšku pod článkem

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Teamové bavlněné triko "Niky nesmí zastavit"

Kvalitní bavlněné triko s potiskem. Velikost si určíte sami.

Náhled trika pod článkem

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Keramický hrnek "Niky nesmí zastavit"

Pěkný keramický celočerný hrnek s motivem "Nikyho projektu"

Náhled pod článkem

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Pohled z místa uspořádání Grand finále v Itálii

Pokud zvolíte tento typ odměny trošku si počkáte :-) Grand finále se pořádá v říjnu 2017. Místo zatím nevíme, nicméně věříme, že nás budete celou sezonu sledovat na FB a budete uprostřed dění. My naopak nezapomenem a třiceti z vás věnovaný pohled pošleme Italskou poštou.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
1 000 Kč

Vaše jméno/logo na závodních plastech/kapotáži

Za 1000,-Kč s Vaším jménem/logem do velikosti 8cm na kapotáži projedu všech 6 závodů Mistrovství České republiky.

Počet dostupných odměn: 42/50

Nelze podpořit
1 000 Kč

Set triko a přívěšek a samolepka

Odměna obsahuje set kvalitního bavlněného trika, přívěšku a samolepky.

Náhled odměn pod článkem

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Set hrnek, přívěšek a samolepka

Odměna obsahuje set keramického hrnku, přívěšku a samolepky

Náhled odměn pod článkem

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Set triko, hrnek, přívěšek a samolepka

Odměna obsahuje set kvalitního bavlněného trika, keramického hrnku, přívěšku a samolepky.

Náhled odměn pod článkem

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Pneu z Granfinále v Itálii s věnováním

Na tento vysněný závod máme dle regulí k dispozici dvě sady "gum", takže celkem osm kusů závodních pneu vonících asfaltem z Granfinále. Trochu si počkáte.. Granfinále se koná v říjnu 2017, ale my nezapomeneme a doufáme, že budeme celou sezónu sledováni :-)

Počet dostupných odměn: 6/8

Nelze podpořit
6 000 Kč

Logo/podpis vyšitý na závodní kombinéze

Staňte se mými partnery na trénincích i závodech po celou sezónu a projedete se mnou tisíce závodních kilometrů.

Počet dostupných odměn: 10/12

Nelze podpořit
10 000 Kč

Výhradní partner jednoho závodu MČR

S motokárou polepenou kompletně dle Vašich představ- Jménem, logem, či jakoukoli grafikou pojedu od pátku do neděle jeden závod Mistrovství České republiky. Obsahuje též zaslání kompletní fotogalerie ze závodu.

Počet dostupných odměn: 2/6

Nelze podpořit
20 000 Kč

výhradní partner jednoho závodu v Itálii

S motokárou polepenou kompletně dle Vašich představ- Jménem, logem, či jakoukoli grafikou pojedu od pátku do neděle jeden závod seriálu Easy 60 v Itálii. Obsahuje též zaslání kompletní fotogalerie ze závodu.

Počet dostupných odměn: 6/6

Nelze podpořit
40 000 Kč

Výhradní partner mezinárodního FINÁLE v Itálii

S motokárou polepenou kompletně dle Vašich představ- Jménem, logem, či jakoukoli grafikou pojedu mezinárodní finále v Itálii. Závod který je pro všechny závodníky světa v kategorii EASY60 vyvrcholením sezóny.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
60 000 Kč

Váš trénink na motokáře Honda 390

Dovezte si helmu a rukavice. Motokára s motorem Honda 390 pro Vás bude nachystána na celodenní trénink na trati ve Slovenských Trebaticích. Hned začátkem sezóny 2017 budete mít možnost s motokárou s níž zkušení dospělí jezdci zajíždějí o 2sekundy rychlejší časy na kolo, než kategorie Easy 60 poměřit své síly a dovednosti právě s Nikym :-) Je to výzva!!! Termín je na dohodě (Jaro 2017) Necháte se porazit osmiletým klukem ?

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit