Než se pěšec stane králem - crowfunding kampaň

Novinky - Než se pěšec stane králem

Městská fantasy, neromantický příběh o lásce, dobrodružný román o zradě a new weird o šachách, při kterých padají hlavy.

Knihy
Před dvěma lety vznikl se mnou Jana Vlčková z Kultury21 udělala rozhovor a já si dovolím tu drzost hodit sem na něj odkaz. Vojtěch Žák: „Jsem zvědavý, kolik z mých přátel mi po vydání knihy přijde rozbít hubu“ Obrázek

http://kultura21.cz/rozhovory/11267-vojtech-zak-nez-se-pesec-stane-kralem-rozhovor

 

A cože je nového? Výstava! A autorské čtení. Věc neplánovaná, leč reálná, punková, ale zábavná. My vám tu výstavu zařídíme! Obrázek

Chci vám představit místo, v němž jsem napsal celou řadu svých povídek. 

Vítejte v Zákoutí.

Místo ztracené kdesi v uličkách pod brněnským Petrovem, kde se čepuje Bernard (kterého nepiju) a dobré víno (z něhož se opíjím).

A právě tam najdete výstavu Jessiiných obrazů z Pěšce. Všechno vzniklo náhodou a impulzivně, je to punkové, leč milé, a kdybyste náhodou šli kolem, určitě skočte nakouknout.

Stěží si dovedu představit lepší místo, kam si zajít na kafe a příjemný pokec. Já sám jsem už v Zákoutí zažil věci nebývalé, o nichž se nebudu šířit ani ve svých románech, natož jen tak na internetu.

A aby toho nebylo málo, v pátek 21. 10. si v kavárně hodím menší autorské čtení. K poslechu bude hrát řecký folklór a celé to bude… inu, přinejmenším nezapomenutelné.

Určitě přijďte a nepřestávejte mě podporovat.

Těší se na vás

Scriptor