Promo foto_NMK_zmenšené.jpg

Nevermore & Kosmonaut: nové album Hudba

Podpořte vznik nového alba brněnské hudební skupiny Nevermore & Kosmonaut, které se jmenuje XCR-9 s podtitulem "Písně do rakety".

kosmo_orez.jpg

Nové album skupiny Nevermore & Kosmonaut, které se jmenuje XCR-9 s podtitulem „Písně do rakety“, bylo natočeno před plánovanou cestou kapely do vzdálených míst nejbližšího Vesmíru. Deska s sebou nese zprávu o lidech a jejich životech, imaginaci, odhodlání i pochyby před dalekou misí s určitým cílem, ale bez pravděpodobného návratu. Teprve když něco ztrácíte, uvědomíte si, co je důležité. Samotnou vesmírnou cestu ilustruje devět obrazů uznávaného tvůrce Jindřicha Janíčka, které jsou součástí výpravného bookletu.

Album natáčíme ve Studiu Reset v Brně pod vedením zkušeného zvukového mistra Romana Kašníka. Najdete na něm devět autorských písní. Křest desky proběhne 24.11. 2020 v digitáriu brněnské Hvězdárny za doprovodu videoprojekcí. V listopadu se také uskuteční měsíční výstava originálních obrazů z alba v brněnském Café Práh.

Jaké písně budou na albu?

Poslechněte si první zveřejněný singl z nové desky? Píseň Mezi pochybami k poslechu níže.

Singl k poslechu - MEZI POCHYBAMI

Singl k poslechu - BLEDĚMODRÁ TEČKA - PALE BLUE DOT

Jediná píseň, kterou na albu zpívá kytarista Pavel Karas (autor hudby) s Kosmiho textem. Tato písníčka na albu XCR-9 Písně do rakety od Nevermore & Kosmonaut se váže k této události. Před opuštěním Sluneční soustavy v roce 1990, pořídila Sonda Voyager 1 snímek Země ze vzdálenosti šesti miliard kilometrů. Fotografie dostala název Pale Blue Dot. Přejeme příjemný poslech.

Kdo tvoří kapelu?

Kapelu Nevermore & Kosmonaut tvoří: Pavel Karas (kytara), Michal Kosmonaut Šimíček (zpěv), Vláďa Třebický (bicí) a Vít Sklenář (basová kytara).

Co je pro vás připraveno?

Předplatitelé alba dostanou tedy kolekci devíti našich nových skladeb a bohatě ilustrovanou knížečku (booklet) s obrazy z naší vesmírné cesty. Hudba buď na fyzickém nosiči + digitálně nebo jen digitálně + knížečka. Záleži jen na vás.

Odměna grafika

Chcete získat kvalitně tištěnou grafiku z alba od Jindřicha Janíčka v luxusní zarámovaném provedení (rozměry 40x40 cm)? Lze ji objednat společně s albem (viz odměny). Výběr jedné z devítí možných. Kvalitní fototisk. Bude skvěle vypadat v každém interiéru. Další info také na michal.simicek@volny.cz

Náhrávka vzkazu od Jiřího Gygara pro Nevermore & Kosmonaut

Poslechněte si vzkaz od legendárního českého astronoma, Jiřího Grygara, pro skupinu Nevermore & Kosmonaut, který se rovněž objeví na jejich novém albu XCR-9 „Písně do rakety“.

Nevermore & Kosmonaut

 V roce 2014 vydala skupina své první oficiální album "Mezi planetami". Za druhou studiovou desku "Bleděmodré město" (2019), která je inspirována Brnem, byla kapela nominována na prestižní hudební cenu Anděl v kategorii Folk. Ve stejném roce obdržel Michal Kosmonaut Šimíček za texty na tomto albu ocenění "Za krásu slova".

Předplacením alba přispějete k jeho vzniku.

Moc děkujeme za podporu!

www.nevermore.cz

Videoklipy písní z minulých desek skupiny:

Vybráno78 850 Kč(101 %)

101 %
78 000 Kčpožadováno
99startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuKosmonaut

Odměny

350 KčAlbum XCR-9

Album pro vás s výpravným bookletem, ve kterém jsou krásné ilustrace. Každá desku dostanete buď jako fyzický nosič nebo digitálně,ale klidně oboje. Záleží je na vás.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčAlbum s poděkováním v bookletu a s podpisy

Album s podpisy kapely a jmenovitým poděkováním v bookletu. A od této odměny dále budeme v bookletu děkovat všem... Obdržíte fyzický nosič s krásným tištěným bookletem plným ilustrací naší vesmírné cesty a zároveň album v digitální podobě.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

650 KčAlbum dvakrát

Dvě alba. Jedno pro Vás a jedno můžete darovat blízkým.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

800 KčAlbum s veršem a malůvkou

Album "Bleděmodré město" s osobním věnováním, Kosmiho malůvkou a veršíkem.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

880 KčKompletní diskografie NMK

Tři alba + jedno jako překvapení. Mezi planetami (2014) Bleděmodré město (2019) XCR-9 (2020) + cizí "album jako překvapení":)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčPodpora projektu

Chci podpořit tento projekt, protože si myslím, že má v dnešní době ještě smysl udělat promyšlené album a nejen jeden singl pro sociální sítě. Album a vděk kapely zaručen.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 KčPodpora projektu

Chci podpořit tento projekt, protože si myslím, že má v dnešní době ještě smysl udělat promyšlené konceptuální album a nejen jeden singl pro sociální sítě. Album a vděk kapely zaručen.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 200 KčLimitované obrazy

Limitovaný zarámovaný fototisk grafiky Jindřicha Janíčka, která doprovází album. Jedna dle vlastního výběru z devíti možných. Limitovaná edice v luxusní zarámovaném provedení (rozměry 40x40 cm). K odběru 1.12.2021 po skončení výstavy v Café Práh.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2020

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

8 000 KčKoncert pro Vás na Moravě

Koncert NMK na Moravě pro Vás či na Vaší akci. V ceně nejsou zahrnuty náklady na zvukaře akce. Rádi přijede až k Vám.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčKoncert v Čechách pro Vás

Koncert NMK v Čechách pro Vás či na Vaší akci. V ceně nejsou zahrnuty náklady na zvukaře akce. Rádi přijede až k Vám.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

20 000 KčPartnerství v projektu

Stanete se partnerem projektu. Vaše logo se objeví v booketu alba, na webu i na všech tiskových materiálech skupiny (plakáty, letáčky atd.).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná