Nevermore & Kosmonaut: nové album - crowfunding kampaň

Nevermore & Kosmonaut: nové album

Podpořte vznik nového alba brněnské hudební skupiny Nevermore & Kosmonaut, které se jmenuje XCR-9 s podtitulem "Písně do rakety".

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nové album skupiny Nevermore & Kosmonaut, které se jmenuje XCR-9 s podtitulem „Písně do rakety“, bylo natočeno před plánovanou cestou kapely do vzdálených míst nejbližšího Vesmíru. Deska s sebou nese zprávu o lidech a jejich životech, imaginaci, odhodlání i pochyby před dalekou misí s určitým cílem, ale bez pravděpodobného návratu. Teprve když něco ztrácíte, uvědomíte si, co je důležité. Samotnou vesmírnou cestu ilustruje devět obrazů uznávaného tvůrce Jindřicha Janíčka, které jsou součástí výpravného bookletu.

Album natáčíme ve Studiu Reset v Brně pod vedením zkušeného zvukového mistra Romana Kašníka. Najdete na něm devět autorských písní. Křest desky proběhne 24.11. 2020 v digitáriu brněnské Hvězdárny za doprovodu videoprojekcí. V listopadu se také uskuteční měsíční výstava originálních obrazů z alba v brněnském Café Práh.

Co je pro vás připraveno?

Předplatitelé alba dostanou tedy kolekci devíti našich nových skladeb a bohatě ilustrovanou knížečku (booklet) s obrazy z naší vesmírné cesty. Hudba buď na fyzickém nosiči + digitálně nebo jen digitálně + knížečka. Záleži jen na vás.

Nevermore & Kosmonaut

 V roce 2014 vydala skupina své první oficiální album "Mezi planetami". Za druhou studiovou desku "Bleděmodré město" (2019), která je inspirována Brnem, byla kapela nominována na prestižní hudební cenu Anděl v kategorii Folk. Ve stejném roce obdržel Michal Kosmonaut Šimíček za texty na tomto albu ocenění "Za krásu slova".

Předplacením alba přispějete k jeho vzniku.

Moc děkujeme za podporu!

www.nevermore.cz

 

Co si o tomto projektu myslíte?