Neutečeš, Neschováš se. Slenderman Movie | crowdfunding kampaň

Startéři - Neutečeš, Neschováš se. Slenderman Movie

Celovečerní studentský film točený ve stylu Blair Witch project.

Film & Video

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 550 Kč (3 %)
  • 3 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

David Lukáš - obrázek
  • projekt od David Lukáš
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Poděkování

Dostanete děkovný e-mail od celého týmu a vaše jméno se objeví v titulcích a odkaz ke stažení filmu v HD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Filmový nadšenec.

Za tuto částku vás pozveme na natáčení filmu a budete si moci stáhnout film v HD a dostanete foto z natáčení. Uvedeme vás také v závěrečných titulcích.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Slenderův kamarád

Za tuto částku dostanete filmové triko a zdarma vstup na premiéru. Také dostanete odkaz na stažení filmu v HD a navíc od nás dostanete fotografii z natáčení podepsanou celým týmem s poděkováním. Samozřejmě vás nezapomene uvést v závěrečných titulcích.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Balíček

Pozveme vás na natáčení. Dostanete od nás Dvd s filmem a filmové triko, účast na premiéře, literární kopii scénáře, podepsanou fotografii s poděkováním. A po promítnutí filmu se budete moci účastnit naší afterparty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Deluxe Balíček a náš malý sponzor.

Dostanete balíček obsahující tyto věci. Dvd s filmem, lístek na premiéru, filmové triko, originální upomínkový předmět s filmu, fotografie z natáčení, podepsaná kopie scénáře a bude pro vás speciálně vymyšlena menší role ve filmu. Účast na afterparty a bude také uveden jako sponzor filmu před začátkem filmu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Velký sponzor

Tomu kdo zašle tuto částku bude před promítnutím filmu uveden jako sponzor. Dostane samozřejmě Deluxe balíček obsahující triko, dvd, originální upomínkový předmět a také dostane originální původní verzi scénáře, který bude podepsaný celým naším týmem. Dále dostane originální obličejovou masku Slendermana použitou ve filmu a fotky z natáčení. A jako bonus dostane speciálně vymyšlenou krátkou roli ve filmu a speciální dárek od našeho týmu. Nesmí ovšem chybět účast na naší afterparty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit