Neutečeš, Neschováš se. Slenderman Movie - crowfunding kampaň

Neutečeš, Neschováš se. Slenderman Movie

Celovečerní studentský film točený ve stylu Blair Witch project.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Naším cílem je natočit celovečerní film ve stylu Blair Witch Project. Určitě většina z vás zná mýtickou postavu jménem Slenderman, se kterou jste se mohli setkat v indie hře The Eight Pages kde musíte sebrat osm stránek aniž by vás Slenderman polapil.

Jak jste mohli vidět, v traileru je uveden měsíc premiéry. To znamená, že film bude zrealizován i když se peníze nevyberou. Ovšem bude velice ochuzen na kvalitě a bude promítnut pouze pár lidem s okolí.

KDO? CO? JE SLENDERMAN?

Slender Man je fiktivní postava, kterou v roce 2009 vytvořil Victor Surge, uživatel internetového fóra Something Awful. Je zobrazen jako vyzáblý a nepřirozeně vysoký muž v černém obleku s prázdným obličejem a chapadlovitýma rukama. Slender Man není vázán na žádný konkrétní příběh, ale objevuje se v mnoha různorodých dílech (převážně publikovaných na internetu); obvykle pronásleduje, unáší nebo traumatizuje své oběti (hlavně malé děti)

Film se odehrává v malém městě jménem Kryry. Skupina mladých lidí jede natočit dokument o místní záhadě, která místním obyvatelům nedá spát už dlouhých třicet let. V roce 1974 se zde začaly s neznámých důvodů ztrácet děti. Případ si vzala na starost tehdejší Veřejná Bezpečnost. Když se pohřešované děti po více jak roce nepodařilo nalézt, tak pátrání skončilo. Skupinka studentů se však dostala po více jak třiceti letech k materiálům nevyřešeného případu a rozhodli se že o této záhadě natočí menší dokument. Studenty však při natáčení zastihne hrůzná pravda, a vše se jim vymkne z rukou. Z neviného dobrodružného výletu se stane doslova noční můra když studenti zjistí co se tehdy doopravdy stalo a děsivá pravda je začne pronásledovat.

K ČEMU POSLOUŽÍ VYBRANÉ PENÍZE?

Veškeré finance investuji do potřebného vybavení k natáčení, reklamních a dárkových předmětů. 

Film bude natáčen kombinovaně. Tedy s pohledu kamery samotných aktérů a také s pohledu druhé kamery. Bude tedy potřeba koupit ještě jednu kameru, stativy na kamery, mikrofony, stabilizátory na kamery a nějaké to osvětlení aby film vypadal opravdu k světu dosáhl potřebné kvality a poutavosti.

Co se týče reklamních a dárkových předmětů, bude se investovat do Filmových Dvd, Triček a dalších upomínkových předmětů.Jelikož plánujeme promítat premiéru filmu přímo ve městě kde se vše natáčí, bude potřeba zaplatit za převedení filmu na 35mm film, protože místní kino má stále staré promítací kotoučové zařízení.

ČEHO CHCEME DOSÁHNOUT?

Chceme také dokázat, že i lidé, kteří nestudují žádnou filmovou či hereckou školu, dokáží natočit kvalitní hororové celovečerní dílo a přikovat diváka k plátnu. Navíc to byl vždy můj takový malý sen natáčet a rozhodl jsem se ukázat všem že každý si má jít za svým snem a dokázat všem, že vrcholu může dosáhnout každý. Bylo by skvělé se s tímto filmem předvést celorepublikově.

Film by měl být dlouhý zhruba 80 až 90 minut. Zde na startovači vás tedy žádáme o příspěvek, který by měl vyšperkovat k dokonalosti toto hororové dílo. Budeme opravdu velice rádi za každou částku, kterou nám pošlete pokud vás tento projekt zaujal.

Můžete nás najít na Facebooku pod názvem: Slenderman Kryry projekt

Za celý náš tým vám děkuji. S pozdravem: David Lukáš.

Co si o tomto projektu myslíte?