Startovač - financování projektů

NESPAVOST - STUDENTSKÝ FILM - crowfunding kampaň

Novinky - NESPAVOST - STUDENTSKÝ FILM

Podpořte nás na cestě ke kvalitnímu krátkému filmu, který nám pomůže dokončit studium Multimédií a zahájit festival Multifest.

Film & Video
Jen jeden den po natáčení filmu jste nám pomohli dosáhnout cílové částky. Strašně moc děkujeme! Po pěti náročných mrazivých nocích, které jsme strávili venku na Žižkově, jste nás pořádně zahřáli svými startujícími příspěvky. Teď už víme, že se k Vám dostanou všechny zakoupené odměny, hurá.♥ Právě jsme překročili 100% Obrázek

Ani jsme nestihli přidat ty slíbené nové odměny, jak jste byli rychlí. Ale napravíme to, nebojte. Třeba se Vám pak zalíbí ještě něco, a to by teda bylo něco!

Ještě jednou díky. Vaší pomoci si nesmírně vážíme.
Tým Nespavost

Tohle jsme vážně nečekali. 50% za 4 dny díky Vám! ♥ Obrázek

Milí kamarádi, rodino a fanoušci,
jsme Vám nekonečně vděční. Děláte nám strašnou radost a nutíte nás kontrolovat vybranou částku aspoň jednou za hodinu. A to nás baví!

Doufáme, že máte ze svých odměn stejnou radost jako my, když jsme je od firem sehnali. A teď jdeme shánět zas, aby byl výběr pořád bohatý. Naší motivací je vysbírat co nejvíce peněz, abychom mohli náležitě odměnit třeba i ty, kteří nám na place slíbili pomoc zdarma.

Právě teď čekáme na povolení k natáčení od Prahy 3 a sháníme poslední rekvizity, ale jinak jsme připravení. V úterý 9. to rozjedeme na první lokaci, tak nám můžete držet palce.

Ještě jednou Vám všem moc děkujeme, jste vážně boží a moc jste nám pomohli.

Tým Nespavost
Pája & Babet & Míša & Jitka & Honza & Honza