Nenech mě BÝ-í-T - crowfunding kampaň

Nenech mě BÝ-í-T

Pomozte nám uskutečnit naše plány pro tento rok! Za vybrané peníze zaplatíme webové stránky, propagaci a setkávání našich klientů s terapeuty.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jaký je náš cíl pro tento rok?

Cíl našeho projektu je zaplatit z těchto peněz náklady na webové stránky, ostatní propagaci, utvořit osobní setkávání s terapeuty a našimi klienty, které jsme si do teď nemohly dovolit. 

motýl_logo_cely_nazev.jpg

Kdo jsme?

Nenech mě BÝ-í-T je spolek, který pomáhá obětem domácího a jiného násilí. My všechny v Nenech mě BÝ-í-T jsme bývalými obětmi domácího násilí a nyní, když máme své případy úspešně vyřešené a žijeme život bez facek, modřin, ponižování, hádek a depresí, pomáháme ostatním ženám, dětem a mužům z tohoto začarovaného kruhu násilí ven. Náš spolek funguje již necelé dva roky. Každá z našich poradkyň má za sebou skutečný příbeh domácího násilí a každý příběh je jiný, tudíž si tak naši budoucí klienti mohou sami vybrat, se kterou z nás chtějí komunikovat, a od které z našich poradkyň chtějí pomoci. Naše vyjímečnost je dána i tím, že v našem týmu najdete jen oběti násilí. Sdílíme i utajenou skupinu na Facebooku, kde máme nyní více než 100 ženských i mužských obětí. Naše příběhy si lidé pomou přečíst na stránkách našeho projektu: www.nenechmeby-i-t.cz  ... jsou skutečné!

Pokud vybereme víc peněz

Do teď jsme se snažily všem obětem pomáhat tak, aby naše náklady byly zcela minimální až nulové, a abychom ostatním ukázaly, že dělat a vykonávat dobré věci může člověk i zadarmo. Jelikož máme čím dál vyšší cíle, již nám nestačí naše možnosti na provoz a další vybrané peníze by šly na náklady na propagaci, na zařízení potřebných věcí tak, abychom mohly uskutečnit osobní setkávání s našimi klienty a terapeuty.

Tímto vás žádáme o Vaši pomoc, abychom si i letos mohly dovolit rozšířit naše poselství a cíle mezi ty, kteří ji potřebují.

Věříme, že to co děláme má smysl a děkujeme za Vaši podporu!

Tým NMB

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?