Nenech mě BÝ-í-T | crowdfunding kampaň

Nenech mě BÝ-í-T

Pomozte nám uskutečnit naše plány pro tento rok! Za vybrané peníze zaplatíme webové stránky, propagaci a setkávání našich klientů s terapeuty.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jaký je náš cíl pro tento rok?

Cíl našeho projektu je zaplatit z těchto peněz náklady na webové stránky, ostatní propagaci, utvořit osobní setkávání s terapeuty a našimi klienty, které jsme si do teď nemohly dovolit. 

motýl_logo_cely_nazev.jpg

Kdo jsme?

Nenech mě BÝ-í-T je spolek, který pomáhá obětem domácího a jiného násilí. My všechny v Nenech mě BÝ-í-T jsme bývalými obětmi domácího násilí a nyní, když máme své případy úspešně vyřešené a žijeme život bez facek, modřin, ponižování, hádek a depresí, pomáháme ostatním ženám, dětem a mužům z tohoto začarovaného kruhu násilí ven. Náš spolek funguje již necelé dva roky. Každá z našich poradkyň má za sebou skutečný příbeh domácího násilí a každý příběh je jiný, tudíž si tak naši budoucí klienti mohou sami vybrat, se kterou z nás chtějí komunikovat, a od které z našich poradkyň chtějí pomoci. Naše vyjímečnost je dána i tím, že v našem týmu najdete jen oběti násilí. Sdílíme i utajenou skupinu na Facebooku, kde máme nyní více než 100 ženských i mužských obětí. Naše příběhy si lidé pomou přečíst na stránkách našeho projektu: www.nenechmeby-i-t.cz  ... jsou skutečné!

Pokud vybereme víc peněz

Do teď jsme se snažily všem obětem pomáhat tak, aby naše náklady byly zcela minimální až nulové, a abychom ostatním ukázaly, že dělat a vykonávat dobré věci může člověk i zadarmo. Jelikož máme čím dál vyšší cíle, již nám nestačí naše možnosti na provoz a další vybrané peníze by šly na náklady na propagaci, na zařízení potřebných věcí tak, abychom mohly uskutečnit osobní setkávání s našimi klienty a terapeuty.

Tímto vás žádáme o Vaši pomoc, abychom si i letos mohly dovolit rozšířit naše poselství a cíle mezi ty, kteří ji potřebují.

Věříme, že to co děláme má smysl a děkujeme za Vaši podporu!

Tým NMB

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 10 300 Kč (103 %)
  • 103 %
  • 10 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 18 Startérů

Autor projektu

Nenech mě BÝ-í-T - obrázek
  • projekt od Nenech mě BÝ-í-T
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Není mi to jedno

Tímto darem nám vyjádříte podporu, že vám toto téma a problém není lhostejné.


Můžeme vám slíbit veřejné poděkování s Vaším jménem na našich stránkách a Facebooku. Děkujeme za vaše velké srdce!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Foto magnetka s nadějí

Foto magnetka s naším logem ve formánu 7x7 cm.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

fotografie od TeP photo

Přátelé, děkujeme za podporu!
Tímto darem nám ukazujete, že vám tento problém opravdu není jedno a dostanete od Nás fotografii z dílny TeP photo ve formátu A4. Bude vám každý den připomínat, jaky skutek jste vykonali.

Fotografii zašleme do jednoho týdne od úspěšného ukončení tohoto projektu.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit