Nekonečno | crowdfunding kampaň

Nekonečno

Podpořte produkci dokumentárního snímku o překonávání limitů v paraglidingu. Můžete si odnést zajímavé odměny, dokonce i poukaz na tandemový let!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme dva mladíci Ondra a Standa. Milujeme létání a baví nás překonávat limity. Postupně jsme se učili se jeden od druhého až jsme to dotáhni na světovou úroveň. 

Teď bychom chtěli vytvořit unikátní paraglidingový DOKUMENT, který Vám ukáže příběh o překonávání limitů, ukáže krásu přírody a samotného létání. Vstupte s námi pohledem do "Jurského parku" na Kanárských ostrovech a podpořte náš projekt. Děkujeme!

Proč přispět?

Náklady na filmovou produkci se vyšplhaly výše, než bylo plánováno. Celkový budget s produkční výbavou zatím dosáhl na 90 tisíc a stále zbývá natočit zbývající scény a dodělat střih. Vaše příspěvky poputují na dokončení natáčení a kompletního střihu. Oceníme, pokud se Vám vypsané odměny budou líbit a budete sdílet náš projekt s Vašimi kamarády! Vaše podpora nám také jistě přidá motivaci do budoucích projektů. Pokud po odměně zas tak netoužíte, klikněte na "Podpořte projekt" na začátku v první sekci pod cílovou částkou ...

O filmu

Jedná se o dokumentární film ve formátu short-film o plánovaných 10 minutách. Pro natáčení využíváme nejmodernější techniku, což nám zároveň umožní přinést nový pohled na náš sport. Premiéru chystáme na podzim tohoto roku v Praze, pravděpodobně v průběhu listopadu (2016). Přesné místo a cena vstupného bude komunikováno na začátku podzimu, neboť bude rezervováno podle potřebné kapacity. Na premiéru budeme rezervovat 100 míst pro Vás Startovače.

Tým

Stanislav Mayer (Liberec, 26let)

Reprezentant ČR ve třech disciplínách paraglidingu: distanční létání, Redbull X-Alps a závodech na přesnost přistání, kde je také současný Mistr České republiky. Jako první Čech v historii, dokončil v létě 2015 nejtěžší adventure závod světa RedBull X-Alps. V roce 2014 byl za své úspěchy oceněn jako nejlepší paraglidista roku a následně v roce 2015 podruhé zvítězil v kategorii paraglidista a zároveň kraloval v hlavní kategorii "Sportovní Pilot". Mimo létání se věnuje rozsáhlé paletě zimních i letních sportů, jakožto vášnivý sportovec tělem i duší.

Ondřej Procházka (Praha, 30 let)

Závodní pilot a účastník světového poháru v akrobacii na paraglidu, momentálně na 8. pozici světového žebříčku FAI. Ondřej zahájil sportovní karieru nečekaně až po dokončení magisterského studia managementu ve snaze přesunout každodenní život více do přírody. Ve volném čase se věnuje filmové produkci včetně režie a střihu a také ostatním sportovním aktivitám.

 

Zajímavosti o lokaci natáčení

Vulkanický ostrůvek El Hierro na každém kroku připomíná scenérie z "Jurského parku" a za dávných časů se považovalo za "konec světa", jakožto poslední známá pevnina. Co se velikosti týče, jedná se o nejmenší ze všech kanárských ostrovů o rozloze hlavního města Prahy, veřejnosti je málo známý a turismem nepoznamenány. Paradoxně je to také jedno z nejzajímavějších míst na světě pro paraglidingové létání.

Historie naší mise

Strávit zde pár týdnů bylo pro nás se Standou velkým privilegiem a zároveň paraglidovou misí. O čem tato mise byla a jak to nakonec vše dopadlo, Vám ale musíme zatajit, neboť byste se připravili o vyprávění připravovaného dokumentárního snímku. Podpořit jeho produkci a vydání jsme se rozhodli srkze vás na Startovači a zároveň jsme pro vás připravili zajímavé odměny. Ty jsou jak funkční tak podle nás i zajímavé.

 

Každý 'Startovač' obdrží v základu kopií dokumentu + bonus:

Jako bonus pro fandy fotografie a pohlednic jsme připravili pohlednice z kolekce "El Hierro". Tato kolekce obsahuje 5 vybraných fotek z ostrova, především na paraglidovou tematiku a snímky ze vzdušné fotografie.

odmena-01-pohlednice.jpg

 

Pro sběratele a majitelé velkých šatníku máme designové tričko, které je u dámské verze bílé a u pánské černé. Za minimalistický design se nebudete stydět jak ve společnosti tak o samotě.

odmena-2-tricko.jpg

 

Nový a zcela jistě lepší design trička můžete vidět na následujícím obrázku. K dispozici budou barvy bílá, černá a tyrkysová.

NEKONECNO CENY3.jpg

 

Doufáme, že oceníte lehký kovový 8GB flashdisk z limitované edice s emblémem projektu gravírované laserem. Disk má nadčasový design a malou velikost (38x12x5mm). Flashka bude obsahovat kopií dokumentárního filmu "NEKONEČNO".

odmena-03-usb.jpg

 

Jako třešnička na dortu jsou dárkové poukázky na tandemové lety, neb oba protagonisti filmu jsou profesionální piloti s certifikací na tandemové lety s pasažérem. Pokud se rozhodnete pro let se Standou, budete jej moci uskutečnit v České Republice a poukaz má platnost do konce kalendářního roku 2017. Speciální bonusový let s Ondřejem Procházkou se uskuteční přímo v lokalitě natáčeného dokumentů, neboli v unikátním "Jurském parku" na ostrově El Hierro. Pokud se pro toto cestovatelské dobrodružství rozhodnete, berte v potaz, že tento tandemový poukaz má neomezenou platnost a lze ho použít každoročně v období únor - duben (hlavní paraglidingová sezona ostrova El Hierro).

odmena-4-tandem.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 18 660 Kč (42 %)
  • 42 %
  • 44 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispěl 1 Startér

Autor projektu

Ondrej Prochazka - obrázek
  • projekt od Ondrej Prochazka
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

90 Kč

Místenka na PREMIÉRU

Místenka, která Vám rezervuje místo v sále na podzimní premiéře.

Počet dostupných odměn: 89/100

Nelze podpořit
120 Kč

Pohlednice a film

Unikátí panoramatická pohlednice z vlastní kolekce fotek ostrova El Hierro s děkovným textem.
+Kopie dokumentárního filmu NEKONEČNO, dodána skrze WeTransfer během podzimu 2016.
Cena včetně poštovneho v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Kolekce pohlednic a film

Kompletní kolekce 5 pohlednic ze serie fotek El Hierro, zadní strana nebude vyplněna, aby bylo možné pohledy použit. Pokupě budou poslány ve standartní obálce.
+Kopie dokumentárního filmu NEKONEČNO, dodána skrze WeTransfer během podzimu 2016.
Cena včetně poštovného v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
440 Kč

Triko, pohlednice a film

Dámské a pánské tričko s minimalistickým designem "NEKONEČNO", jedna pohlednice s věnováním doplněná o kopii dokumentárního filmu NEKONEČNO, dodán skrze WeTransfer během podzimu 2016.
Dámské v bílé barvě a pánské v černé. Cena je včetně poštovného a balného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
550 Kč

8GB flashdisk a film

Malý a lehký USB flash disk s kapacitou 8GB v kovovém zpracování. Disk bude doručen s kopií dokumentárního filmu "NEKONEČNO" na podzimu 2016.
Cena je včetně poštovného a balného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Family Pack

2x trika "NEKONEČNO", kolekce 5 pohlednic a film (Kopie dokumentárního filmu NEKONEČNO, dodaná skrze WeTransfer během podzimu 2016.) Cena je včetně poštovného a balného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

All-in balíček

Triko "NEKONEČNO", kolekce 5 pohlednic a film na 8GB flashdisku! (Disk bude doručen s kopií dokumentárního film NEKONEČNO na podzimu 2016.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 800 Kč

Tandem se Standou

Potkej Redbull X-alps Atleta Standu Mayera! Dárkový poukaz na tandemový let se Standou na vyhovujícím letovém terénu v Česke republice.
Zároveň dostaneš osobně předané a podepsané tričko a pohlednici jako dárek. Samozřejmostí je kopie dokumentárního filmu "NEKONEČNO", dodána skrze WeTransfer během podzimu 2016.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 800 Kč

Tandem s Ondrou

Dárkový poukaz na tandemový let s Ondřejem Procházkou, , který proběhnene přimo v dějišti natáčení dokumentu "NEKONEČNO".
Poukaz je platný každoročně v období Února-Dubna na Kanarském ostrově El Hierru a da se spojit užasnou dovolenou na tomto unikátním místě.
Zároveň dostanes podepsané tričko, pohlednici jako darek a samozřejmostí je kopie dokumentárního filmu "NEKONEČNO", dodána skrze WeTransfer během podzimu 2016.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

BUSINESS: Přednáška & Team-building DAY

Firemní event:

-Promítání dokumentu NEKONEČNO

-Q&A

-Přednáška na téma "RedBull X-ALPS - Nejtěžší závod světa" od účastníků závodů Stanislava Mayera a Ondřeje Procházky.

-Přednáška z volného výběru: "Risk managment a extremní sporty", "Produktivita pohybem a zdravou stravou" nebo "Rozhodování pod vlivem stresu".

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit