Nekončící cesta | crowdfunding kampaň

Novinky - Nekončící cesta

Cestopis, který popisuje dobrodružství po čtyřech státech USA

Knihy

20. únor 2014

Návrh obálky

Návrh obálky knihy je hotov. Bude se líbit? Při výběru fotek, které by případně mohly posloužit tomuto účelu, mi jako nejvhodnější přišla tato. I když jsem pořád přebíral jednu za druhou, pořád mě to táhlo k té jedné. Načervenalá popraskaná cesta, která nikde nekončí. Nádherná. O to víc, když se po ní projíždíte.

 

Obálka 12.png

Vážení přátelé, startovači, sponzoři, potencionální sponzoři, lidé kteří ještě stále čekáte na tu správnou příležitost přispět a podpořit projekt. Na obrázku můžete vidět, jak bude pravděpodobně vypadat obálka knížky.

Představte si jak ji berete do rukou a držíte v nich něco, co mohlo být vytvořeno díky vám. Otevřete první stránky a na nich najdete své jméno, jako poděkování, které vám nikdy nikdo nemůže uzmout. Na dalších stranách začíná dobrodružství. Je protkáno obrázky z autentických míst, které v tuto dobu jsou někde v jednom ze čtyř států Ameriky a bičují je větry, déšt, sníh, nebo na ně žhne slunce. Je možné, že už je takhle nikdy nikdo nenakreslí. Pořád tam stojí, stály a zřejmě i stát budou - ukryty na očích.

Čtete knihu a najednou se cítíte, jako by jste tuto NEKONČÍCÍ CESTU projížděli sami. Jste v Kalifornii. Usínáte v motelu poblíž cesty a netušíte, co bude zítra. Najednou stojíte uprostřed Grand Canyonu a pozorujete zapadající slunce. Pokračujete dál a po chvíli se cítíte opravdu nesví v indiánské rezervaci. Pak otočíte další stranu a vidíte fotky. Najednou, už víte jak vypadá to místo o kterém jste četli před chvílí. Pokynete hlavou a ponoříte se opět do představ. Bryce Canyon - tyhle skály jsem měl přece, jako tapetu na ploše pc. Utah! Ten rudý teplý písek, který pokrývá tuto zemi a je plný vzpomínek - dokonce cítíte jak vás hřeje v dlani. Máte žízeň a není vám dobře - jste totiž v Údolí Smrti a to se nikdy s nikým nemazlilo a co teprve Zion a Angels Landing. Točí se vám hlava při pohledu z tohoto vrcholu. Pročítáte celou knihu a nasáváte atmosféru všech dalších míst. Někdy uvažujete, co by jste v té oné situaci udělali vy, jindy se smějete tomu, kolik člověk může mít štěstí. Až nakonec...ocitáte se ve vlaku pár kilometrů od domova a vzpomínáte na to všechno s lehounkým úsměvem na tváři a pozorujete dešťové kapky, které hladí okno a rozmazávají vám pohled na naše české lesy a zoraná pole s uzounkými říčkami a vysokými klasy obilí...odkládáte knihu a to co potom příjde je pocit. Možná díky němu budete chtít podniknout stejně bláznivou věc. Třeba vás ovlivní. Třeba vám otevře oči, nebo ukáže cestu...novou cestu..dlouhou cestu..nekončící cestu

Zpět na výpis

  • Splněno 21 547 Kč (107 %)
  • 107 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 47 Startérů

Autor projektu

Petr Slavík - obrázek
  • projekt od Petr Slavík
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Výletník

Za tento Váš příspěvek slibuji, knihu ve formátu PDF a poděkování autora na zadních stranách, nacházejících se vzadu v zadní části publikace.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Cestovatel

PDF formát knihy + poděkování v přední části publikace.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Dobrodruh

Tahle částka už je hodna právoplatného, hmatatelného výtisku knihy + poděkování v přední části publikace a věnování od autora.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Opravdový tramp

Za příspěvek v hodnotě 500 Kč, obdržíte hmatatelnou knihu s věnováním a podpisem autora. Poděkování na předních stranách, mezi dalšími významnými podporovateli a plakát, vyhotovený z fotek pořízených z cest (Národní parky USA).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Pionýr

Obrovský dík a
2 x kniha (hmatatelný výtisk) + věnování s podpisem, poděkování na předních stranách, mezi dalšími významnými podporovateli, PDF formát knihy a plakát vyhotovený z fotek pořízených z cest (Národní parky USA).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Stále na cestě

Za tento štědrý příspěvek nabízím opravdovou raritu. A to knihu s věnováním a podpisem, pomazaným pravým, originálním prachem z Grand Canyonu! Poděkování v přední části + plakát vyhotovený z fotek pořízených z cest (Národní parky USA) a PDF formát knihy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit