NEJSEM PROFÍK, ALE MUZIKU MÁM ZE SRDCE RÁD. - crowfunding kampaň

NEJSEM PROFÍK, ALE MUZIKU MÁM ZE SRDCE RÁD.

SNAŽÍM SE VYDAT CD. MATERIÁLU I SIL MÁM DOST, JEN ÚSPORY MI NEUVĚŘITELNĚ RYCHLE MIZÍ. PODPOŘÍTE DOKONČENÍ JEDNOHO SNU ?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 A TAKHLE NĚJAK K TOMU VŠEMU DOŠLO:

JAKO MALEJ ŠPUNT JSEM SI (SNAD JAKO KAŽDEJ KLUK) PŘÁL BEJT POPELÁŘEM. A PAK MĚ MÁMA VZALA NA FESŤÁK A JÁ JE POPRVÉ UVIDĚL. BICÍ !!! BYLA TO LÁSKA NA PRVNÍ POSLECH.
HNED PO NÁVRATU JSEM PŘI VELKÝM PRÁDLE VYSYPAL MÁMINU PŮLDENNÍ PRÁCI NA KOBEREC A Z JEJÍCH STAREJCH ŠKOPKŮ PO BABIČCE SI POSTAVIL SVOU PRVNÍ SESTAVU. A S VAŘEČKAMA JSEM I SPAL. VOD TÝ DOBY JSEM MĚL JASNO - BUDU BUBENÍKEM ! A VE ŠKOLCE JSEM OKAMŽITĚ ZABRAL TEN NEJVĚTŠÍ BUBEN, KTEREJ TAM TEHDY BYL K MÁNÍ.
                                                                      MOŽNÁ SI ŘÍKÁTE "NIC MOC," ALE JÁ BYL ŠŤASTNEJ.
V PĚTI MĚ MÁMA ČAPLA ZA RUKU A NECHALA ZAPSAT DO HUDEBKY. ASI UŽ JI NEBAVILO SUŠIT MOKRÝ KOBERCE. VŠECHNO TO NABRALO RYCHLEJ SMĚR. HUDEBNÍ ZÁKLADKA, ŠKOLA NA BICÍ, KYTARA, SBOR... BYLY TO KRÁSNÝ ČASY. A NÁSLEDNĚ LOGICKY PŘIŠLA NA ŘADU KAPELA. A NE JEDNA. HRÁLO SE NA MALEJCH PODIÍCH, VELKEJCH PODIÍCH, PO HOSPODÁCH I KLUBECH. NO A KDYŽ SE TO POVEDLO, SEŠLI JSME SE S POSLUCHAČI NA STEJNÝ VLNĚ. SKVĚLÁ ODMĚNA ZA VŠECHNY TY PROPOCENÝ TRIKA.
                                                                                    BYLI JSME TAK MLADÍ A NESPOUTANÍ !
JENŽE ZNÁTE TO. KONEC BUBENÍKA V KAPELE VŽDYCKY PROVÁZÍ VĚTA: "HELE, KLUCI, NAPSAL JSEM PÍSNIČKU!" TAKŽE BUM A KONCERTŮM BYL KONEC. A JÁ SI JEN TAK BRNKAL A BRNKAL. O-ÓÓÓU, NAJEDNOU NÁS BYLO VÍC A ZAČALO SE DÍT NĚCO NOVÝHO. NĚCO, CO NÁS NESMÍRNĚ BAVÍ A SPOJUJE. SKLADBY SE NÁM ZAČALY PŘESOUVAT Z HLAV DO ÉTERU, LIDI SI S NÁMA ZAČALI POBRUKOVAT A NÁS TO INSPIROVALO K DALŠÍM NOTÁM. A NAJEDNOU MI PŘIŠLO LÍTO, ŽE BY TOHLE VŠECHNO MĚLO PŘISTÁT NĚKDE NA DNĚ ŠUPLÍKU. TRKLO MĚ TO. JO! ZASTAVÍM ČAS A VYDÁM CD. PRO RADOST VÁM I NÁM. A TAK JSEM ZAČAL. JENŽE PENÍZE JSOU KULATÝ A RYCHLE MIZÍ. A PROTO SE K VÁM OBRACÍM S PROSBOU O PODPORU. BUDU MOC RÁD ZA KAŽDOU FINANČNÍ POMOC PŘI DOKONČENÍ (NEJEN MÉHO) PROJEKTU...  DÍKY.                
                

 

VZNIKAJÍCÍ CD S NÁZVEM KROUŽÍME = DESET NAPSANÝCH PÍSNÍ.

SPOLUAUTOŘI A ÚČINKUJÍCÍ NA PŘIPRAVOVANÉM CD: LUCIE BUČKOVÁ, MARKÉTA NICOL HRUBÁ, MIKE DUŠEK.

ZVLÁŠTNÍ DÍK ZA VZNIK VIDEOKLIPU SI ROZHODNĚ ZASLOUŽÍ: LELITA KOČÍ, JAKUB D. KOČÍ, FILIP ŠPATENKA, NAHRÁVACÍ STUDIO FÉRWAVE.

A VÁM JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJU ZA JAKÝKOLIV FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK NA DOKONČENÍ ALBA, I ZA PODPORU NÁM TÍMTO VYJÁDŘENOU. PEVNĚ DOUFÁM, ŽE VAŠE OČEKÁVÁNÍ NEZKLAMU, MOJE ODMĚNY VÁS POBAVÍ  A VÝSLEDNÝ PRODUKT PŘINESE RADOST VÁM I NÁM.

PS - POKUD SE VŠECHNO PODAŘÍ, VYBRANOU ČÁSTKU POUŽIJU NA DOPLACENÍ STUDIA, MÍCHÁNÍ, MASTERING A VÝROBU CD. 

                          
                                                                                                                                              JÍŘA VOBER-LÍCH ŠEL                                                                                                             

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?