Nejdůležitější věc na světě - crowfunding kampaň

Nejdůležitější věc na světě

Sbírka autobiografických komiksů z let 2008-2013.

Knihy
Nejdůležitější věc na světě

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zapomeňte na všechny komiksy, které jste kdy viděli. Zapomeňte na všechno, co jste kdy četli či viděli od Vhrstiho. Tohle není žádný večerníček. Žádná knížka pro děti. Žádný obyčejný komiks.

Kniha Nejdůležitější věc na světě představuje výtvarně i literárně ojedinělý počin nejen v dosavadní Vhrstiho tvorbě, ale i v kontextu historie českého komiksu. Jde o sbírku sebezpytných autobiografických komiksů, které vycházely v časopise Plž - Plzeňský literární život, ale přetiskovaly je i významné evropské komiksové magazíny jako Aargh! nebo Stripburger.

Vydejte se na nevšední výpravu do hlubin autorova nitra a objevte všechna jeho tajemství, strachy, sny i pochyby. Ale především humor a nadhled!

Tak_uz_jsem_tady.jpg

Podpořte tuto unikátní celobarevnou publikaci tím, že si ji koupíte v tomto “předprodeji”. Knížku Nejdůležitější věc na světě vydáme v říjnu tohoto roku, i kdyby se na Startovači požadovanou částku vybrat nepodařilo. Ale vzhledem k plánovanému malému počtu kopií, bude váš příspěvek jednou z mála jistých možností, jak komiks získat!

A nejen to. Ke komiksu můžete dostat i další Vhrstiho knížky, převážně ty, které už jsou beznadějně vyprodané a k dispozici je má pouze autor ve svém archivu. Kromě toho, že můžete jít s Vhrstim na oběd, vám taky nakreslí a vytiskne Vaše osobní ex libris, libovolné skupině dětí bude vyprávět a kreslit pohádky nebo vám jednu pohádku vymyslí a napíše přímo na vaše přání!

18-19.jpg

Obsah knihy:

Obsah1.jpg

Obsah2.jpg

(Ano, Nejdůležitější věc na světě bude pravděpodobně první komiksovou knihou světa s věcným rejstříkem!)

Rejstrik.jpg

Přispějte prosím jakýmkoliv způsobem na vydání této publikace a dejte o ní vědět všem svým blízkým a známým. Sdílejte na Facebooku a dalších sociálních sítích, doporučujte osobně. Není lepší téma ke konverzaci s přáteli než Nejdůležitější věc na světě!

Dve_slunce.jpg

Sledujte průběžně www.vhrsti.cz. Budeme tam celý měsíc přidávat další zajímavosti a perličky!

Co si o tomto projektu myslíte?