Naučná stezka "Putování s Dubíky | crowdfunding kampaň

Novinky - Naučná stezka "Putování s Dubíky

Pomozte mi dokončit Naučnou stezku pro děti "Putování s Dubíky" mezi Skomelnem a Přívěticemi na Rokycansku.

Ostatní

  • Splněno 1 900 Kč (9 %)
  • 9 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Petr Chrz - obrázek
  • projekt od Petr Chrz
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Dopis

Za Vaši podporu pro dokončení Naučné stezky „Putování s Dubíky“ Vám zašlu děkovný dopis s obrázkem Skomelského dubu, který získal ocenění za druhé místo Strom roku 2014. Každý měsíc Vám přijde e-mail, ve kterém se dozvíte různé novinky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Turistická vizitka

Za Vaši podporu Vám bude následně odeslán děkovný dopis, jehož součástí bude i obrázek Skomelského dubu a Turistická vizitka, která byla vydána právě ke Skomelskému dubu. Zároveň obdržíte speciální pozvánku na slavnostní otevření Naučné stezky „Putování s Dubíky“.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Turistická známka

Speciálně za tuto podporu jsem pro Vás připravil kromě děkovného dopisu s obrázkem Skomelského dubu také Turistickou známku o průměru 45 mm s postavičkami z Naučné stezky „Putování s Dubíky“. Při slavnostním otevření této Naučné stezky bude Vaše jméno zapsáno do kroniky mezi sponzory.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Speciální balíček

Za tuto odměnu jsem pro Vás připravil kromě zmíněných předchozích odměn také sadu 5 ks Turistických známek. Na každém suvenýru najdete jeden obrázek Dubíků, kteří jsou na Informačních tabulích, a kteří budou provázet děti po Naučné stezce „Putování s Dubíky“ mezi obcemi Skomelno a Přívětice na Rokycansku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Vaše reklama na informační tabuli

Za tuto částku je pro Vás připravený krásný balíček všeho, co nabízím u předchozích částek a doplněné o sadu fotografií z Naučné stezky, Skomelského dubu a slavnostního otevření. Zároveň bude Vaše logo přidáno na Informační tabuli. Při osobní účasti na slavnostním otevření dostanete slovo mezi sponzory, kde budete moci představit Vaší činnost či Vaší firmu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit