Naučíme lidi z hor veslovat - crowfunding kampaň

Naučíme lidi z hor veslovat

Vybudováním zázemí pro krásný veslařský sport chceme na přehradě Slezská Harta, umožnit všem využít vodu této krásné přehrady pro volnočasové aktivity

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vybudováním zázemí pro krásný veslařský sport chceme na přehradě Slezská Harta umožnit široké veřejnosti využití vody této krásné přehrady pro volnočasové aktivity a podpořit rozvoj veslařského sportu v našem regionu.

Moto:

Sednout si do lodě a vlastními silami veslovat, je to nepopsatelný zážitek. Kochat se,  jak vám vlnky ladně plynou okolo vás. Takovou krásu zjistíte, jen když si na loď sednete. Tuto krásu chceme zprostředkovat všem, kteří se vody nebojí, bez rozdílu věku. Můžete přijet a sami se o tom přesvědčit, rádi vás povozíme.

Jaký je náš cíl.

Usilujeme o rozvoj veslařského sportu na přehradě Slezská Harta. Jsme úplně nový klub, ale přesto máme řadu nových zájemců. Bohužel jsme zatím veslaři na suchu, protože se nám dosud nepodařilo získat finanční prostředky na vybudování haly loděnice pro uschování lodí na břehu vodní hladiny přehrady. Firmy, banky a různé instituce nejsou zrovna přízniví pomoci tomuto nemasovému sportu. Veškeré náklady na provoz a investice musíme řešit z dobrovolných darů příznivců veslování. Dovolujeme si vás tímto požádat o příspěvek, který nám umožní shromáždit potřebnou částku ve výši 450.000,-Kč, což odpovídá investici pro výstavbu vysněné haly loděnice pro uschování lodí.

Kdo jsme.

Jsme bývalí veslaři a milovníci lodních sportů. I když jsme v pokročilém věku, lásku k vodě máme stále. Sdružujeme  lodní sporty, veslařské-dlouhé lodě, rychlostní kanoistiku a dračí lodě. Naše zájemce o vodní sporty získáváme zejména z prvních návštěvníků závodů dračích lodí, kteří poznali krásu lodního sportu na vlastní kůži. Veslařský klub Slezská Harta  jsme založili v roce 2017 a jednotlivými soutěžními aktivitami usilujeme o sportovní vyžití všech kategorií, přesněji od 11-let až po seniory.

 

Vize do budoucnosti.

Usilovným tréninkem chceme přispět k větší fyzické zdatnosti všech kategorií veslařů, od mladších žáků (11-let), až po starší dorostence a připravit je na jednotlivé závody po České republice. Máme snahu vybudovat něco, co v našem  kraji ještě nikdy nebylo a neměl ani možnost si nikdo z široké veřejnosti přímo na vodě Slezské Harty vyzkoušet. Vytkli jsme si těžký a náročný cíl, ale nebojíme se toho.

Děkujeme vám za vaši přízeň a za finanční pomoc. Vyberte si pro vás vhodný dárek za odměnu, který vám po dokončení akce, a tedy nasbírání potřebné částky, zašleme nebo zrealizujeme.

Pomozte nám prosím v našem úsilí rozvinout veslařský sport na jedné z nejkrásnějších přehrad ČR.

S úctou děkujeme.

Veslařský klub Slezská Harta

 

Co si o tomto projektu myslíte?