Naturistický komiks Mračna | crowdfunding kampaň

Novinky - Naturistický komiks Mračna

Vydání vlastního komiksu tiskem. V nákladu asi 100 kusů. Bez honoráře a výdělku, jen pokrytí nákladů v tiskárně. Přispěvatelé tak získají tento komiks

Knihy

13. listopad 2013

Komiks už je na světě!

Díky vám, statečným startérům a příznivcům komiksu, je komiks Mračna již vytištěn!

PB120014-komp.jpg

I díky vstřícnosti tiskárny Tigris je komiks vytištěn natolik zavčasu, že bude možné uspořádat takový malý křest a to 16. listopadu na naturistické akci jenž se koná v Aquapalace Praha. Pochopitelně že ta akce nebyla organizována kvůli komiksu, ale když se to tak stihlo, bude křest součástí bohatého programu. Tedy srdečně všechny zvu k bezplavkovému koupání a využití dalších vodních atrakcí jak už to na podobných akcích bývá.

No a hlavní je to, že už budu moci komiks a kresby začít rozesílat vám domů. Tedy napřed to musím očíslovat, podepsat, roztřídit do obálek a tak. Ale do Vánoc to máte určitě s předstihem doma, takže klidně šup s tím pod stromeček! 

S pěkným komiksovým pozdravením

Roman Bureš

plakat-komiks-komp.jpg

 

 

Zpět na výpis

  • Splněno 38 012 Kč (138 %)
  • 138 %
  • 27 500 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 73 Startérů

Autor projektu

Roman Bureš - obrázek
  • projekt od Roman Bureš
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

srdečné poděkování

srdečné poděkování emailem a komiks v pdf

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
360 Kč

máte komiks

Zašlu vám mnou podepsaný a očíslovaný výtisk tohoto komiksu. Číslo výtisku = pořadí zaslání vašeho příspěvku. Vaše jméno (budete-li souhlasit) bude uvedeno v seznamu podporovatelů na stránce v této knize.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

komiks a kresba

Zašlu vám mnou podepsaný a očíslovaný výtisk tohoto komiksu. Číslo výtisku = pořadí zaslání vašeho příspěvku. Vaše jméno (budete-li souhlasit) bude uvedeno v seznamu podporovatelů na stránce knihy + dostanete originál mé kresby z tohoto komiksu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

komiks + originál kresba + uvedení mecenášství

Získáte očíslovaný podepsaný výtisk komiksu + originál kresbu A4 dle vašeho přání + vaše jméno bude uvedeno VÝRAZNĚ (budete-li souhlasit) na ZAČÁTKU knihy

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit