Naturistický komiks Mračna - crowfunding kampaň

Novinky - Naturistický komiks Mračna

Vydání vlastního komiksu tiskem. V nákladu asi 100 kusů. Bez honoráře a výdělku, jen pokrytí nákladů v tiskárně. Přispěvatelé tak získají tento komiks

Knihy
Díky vám, statečným startérům a příznivcům komiksu, je komiks Mračna již vytištěn!

PB120014-komp.jpg

I díky vstřícnosti tiskárny Tigris je komiks vytištěn natolik zavčasu, že bude možné uspořádat takový malý křest a to 16. listopadu na naturistické akci jenž se koná v Aquapalace Praha. Pochopitelně že ta akce nebyla organizována kvůli komiksu, ale když se to tak stihlo, bude křest součástí bohatého programu. Tedy srdečně všechny zvu k bezplavkovému koupání a využití dalších vodních atrakcí jak už to na podobných akcích bývá.

No a hlavní je to, že už budu moci komiks a kresby začít rozesílat vám domů. Tedy napřed to musím očíslovat, podepsat, roztřídit do obálek a tak. Ale do Vánoc to máte určitě s předstihem doma, takže klidně šup s tím pod stromeček! 

S pěkným komiksovým pozdravením

Roman Bureš

plakat-komiks-komp.jpg

 

 

Přátelé, komiksáci

Měl bych na vás prosbu o doplnění doručovacích adres na Vašich profilech, kdo to tam nemá, a nebo mi to napište na můj email janykula@seznam.cz , Také bych chtěl Vás poprosit o vyjádření k jménu pod jakým chcete být uvedeni v komiksu v poděkování. Ale co se týká toho jména, potřeboval bych to do 5.listopadu včetně, abych mohl komiks dát do tiskárny zavčasu a garantovat Vám tak jeho doručení do Vánoc.

Pochopitelně ti co mi již tyto údaje napsali, mi znovu psát nemusí, mám to opravdu pečlivě zaznamenané. Také ti, kterým postačí zápis do listiny díků pod přezdívkou jakou mají uvedenou na startovači.

Co se týká těch doručovacích adres, komu bude chybět, tam mu s dovolením ještě napíši osobně, ale to má ještě čas, teď šlo hlavně o ty jména. Původně jsem zamýšlel poslat Vám všem nějaký ten neoblíbený hromadný email, ale zjistil jsem, že to není jen tak jednoduché a vlastně i z některých důvodů nemožné. Nejenom technicky, ale i právně, aby nešlo o spamování a také kvůli ochraně Vašich osobních údajů.

Takže to činím tímto způsobem v novinkách.

Ještě jednou Díky moc za podporu, nejenom tohoto komiksu, ale komiksu vůbec. Vážím si Vás všech.

S pěkným komiksovým pozdravením

Roman Bureš

 

 

 

 

Dobrý konec se nezadržitelně blíží, projekt díky vám statečným startérům uspěl a tak se teď snažím uspět i v tom, aby byl vytištěný komiks u vás doma už před Vánoci. Rozumí se pochopitelně Vánoce 2013 :-)

obalka bures-1.jpg

Toto je už oficiální vzhled obálky komiksu Mračna. Velikost komiksu bude A4. Barevná obálka na všech čtyřech svých stranách, 74 barevných stran obsahu a tak dále... Toto už je jistota.

Teď jde také o to, aby komiks a kresby, tedy všechny odměny, byly u vás doma už letos před Vánocemi. V tiskárně bych už měl domluvený šikovný termín a celý komiks už je nachystaný v tiskové podobě. V podstatě zbývá dodat do tiskárny stránku s velkou děkovačkou vám, statečným starterům. Tu mohu ale napsat až po skončení projektu, kdy dostanu od Startovače kontakty na vás a budu se vás pak tedy moci zeptat pod jakým jménem chcete být v děkovačce uvedeni.

Takže vám pak pošlu takový ten neoblíbený hromadný email (za což se předem omlouvám, ale jinak to asi nejde) a v něm, jakož i tady vás poprosím, aby jste mi napsali vyjádření pod jakým jménem vás v poděkování uvést.

A pochopitelně vás poprosím i o adresu pro doručení odměny - komiksu, kresby. Ti kteří z vás máte doručovací adresu pro odměny vyplněnou v profilu na Startovači, mi to už pochopitelně psát nemusí, k těmto adresám mi startovač poskytne přístup po skončení projektu. I ti, kteří mi již tyto údaje psali, už mi znovu psát nemusí, mám vás opravdu pečlivě vedené v evidenci.

Poprosím ale s dovolením, o to, abych to vaše vyjádření o jménu, pod kterým chcete být uvedeni v poděkování v komiksu, měl k dispozici do 5. listopadu 2013 (včetně), další den bych už dal tu stránku s děkovačkou do tiskárny a jedině tak je pak možné, aby byl komiks vytištěn zavčasu a dal se v klidu, bez předvánočního stresu, doručit k vám domů před Vánoci. Doručovací adresy pochopitelně můžete doplňovat i po tomto datu, teď jde hlavně o ty jména. Kdo by se k tomu jménu do děkovačky nechtěl vyjadřovat, toho bych s dovolením, do komiksu pak zapsal pod přezdívkou s jakou je uveden zde u projektu na Startovači. Tedy s tím veřejně přístupným údajem.

můj email   janykula@seznam.cz

Možná by se tím dal i udělat křest komiksu 16.listopadu v Aqapalace Praha (Čestlice) při naturistické akci, jenž zde bude probíhat. Ale to je teď jenom taková idea, podstatné je stihnout to rozeslání komiksu každému z vás do těch Vánoc.

Velice děkuji za podporu a za pozornost, jedině díky vám, statečným startérům, se to podařilo.

Roman Bureš