Natočení klipu k CD Ohlédnutí - Kumpáni Rock-Pop - crowfunding kampaň

Natočení klipu k CD Ohlédnutí - Kumpáni Rock-Pop

Staňte se našimi patrony! Pomozte nám natočit a vydat klip ke skladbě z našeho nového CD Ohlédnutí a radujte se z něj spolu s námi.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

K 10. výročí vzniku kapely Kumpáni Rock-Pop jsme natočili 12 autorských skladeb, které bychom Vám rádi nabídli na pěkném, lesklém CD a s "vlastnonápaditě" (na tohle slovo si snad dáme patent) zpěvačkou Weverkou vymyšleným obalem. A právě s vydáním CD budeme potřebovat Vaši pomoc. Pokud se vše podaří a kampaň na Startovači bude úspěšná, vrhneme se do práce ještě na podzim letošního roku.

Co si budeme povídat... Všechno stojí nějakou tu kačku. Studio nám pomohl zaplatit kamarád. A za to, že jsme dostali "dobrou cenu" za natáčení, vděčíme právě jemu. Takže aspoň tohle už je pořešené. Uf. :-)

A proč jsme se tedy rozhodli pro kampaň na Startovači?

Na vylisování CD a tisk obalu jsme už téměř všechny potřebné peníze získali od kamarádů a známých, ale něco málo ještě budeme muset doložit.

A to je jedna z věcí, se kterou nám právě Vy můžete pomoci.

Taky bychom moc rádi natočili alespoň k jedné ze skladeb oficiální videoklip, abyste si mohli užít i další emoce. Všichni víme, že amatérské kapely nemají finance na výrobu profesionálních klipů za desítky tisíc. My však máme skvělé přátele - přímo umělce svého oboru, kteří to zvládnou za zlomkovou cenu profesionálních studií. A opravdu umí! 

Pomozte nám splnit si tento sen a spolu s námi zanecháte nesmazatelnou digitální stopu v dnešním virtuálním světě.

Nehodláme dělat něco "na rychlovku" a chceme CD i klip opravdu kvalitně zpracovat. Všichni víme, že přichází období zábav, koncertů a fesťáků - a to bude mazec! Takže pokud kampaň společně přivedeme ke zdárnému konci, začneme koncem léta 2019 natáčet.

V odkazu si můžete pustit jednu z našich skladeb, kterou jsme už obrazově zpracovali, a kterou jsme věnovali svému kamarádovi. Nejde ani tak o ukázku obrazového zpracování (je to osobní vzpomínka na skvělého člověka), jako o skladbu samotnou.

Až zhasne svíčka

Klip k této písničce už měnit nebudeme, protože je to příliš osobní, ale i tak: na cédéčku je dalších 11 skladeb. A jedna z nich by si určitě zasloužila profesionální zpracování v podobě klipu.

Zvažte, třeba jen podle názvů:

Domněnky, Ohlédnutí, Čarodějka, Tobě, Možná, Svítání, Dáma, Žárlivá, Stíny z rána, Pod hladinou, Vzduchoprázdno... Ukázku najdete tady: Krátký sestřih z CD Ohlédnutí

Prostě a jednoduše - všude tam poputují Vaše peníze. A pokud se podaří vybrat i něco navíc a překročit stanovenou hranici, můžete nám tím pomoct k rozšíření technického vybavení kapely. Máme spoustu snů a vizí, jak bychom tvořili při dostatku peněz. Třeba by se nám hodil pořádný odposlechový systém, sníme o možnosti neřešit stále dopravu, ale jezdit jedním vozem i s aparátem... Kdo jste od fochu, tak to znáte. :-)

A to je přesně to, co by nám - a doufáme, že i vám - udělalo velkou radost. Vážíme si podpory každého z Vás a věříme, že společně to dokážeme.

 

Co si o tomto projektu myslíte?