videoklipBychChtel.jpg

Natáčení videoklipu - Expedice Apalucha Hudba

Chystáme s kapelou videoklip k písni z naší nové desky 5. Chceme jít zase o krůček dál a moc by se nám šikla Vaše finanční pomoc. Děkujeme!

Natáčení videoklipu - Expedice Apalucha

Vybráno40 900 Kč(102 %)

102 %
40 000 Kčpožadováno
71startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Ahoj přátelé, kamarádi, posluchači a vůbec všichni kdo jste zavítali omrknout náš nový projekt, či dokonce už nás podpořili minulý rok s novou deskou 5. Chystáme se s kapelou natočit první pořádný videoklip, který si zasloužíte vy i nová deska a moc by se nám opět hodila Vaše finanční podpora.

Čím více nás podpoříte, tím více investujeme a tím lepší (to už si ohlídáme) bude chystaný videoklip. Nevíme jestli prozradit kolem které písně se děje celé tohle "haló" ... ale když neprozradíme teď, stejně se to v pravý čas dozvíte. Tedy nezoufejte, koukněte na praktické odměny a "zkuste to". ;)))

Děkujeme!


Mrkněte na odměny! :)
(všechny ceny odměn jsou uvedeny bez poštovného a balného, které bude započítáno dle potřeby)
Naše (zatím) poslední album s názvem "5"

5CD.jpg


Triko EA s motivem přebalu desky 5 a novým logemtriko.jpgPlacatka s novým logem EA

placatka.jpg

Vstupenka na Expediční společenský ples

ples-lupeny-2018_.jpg

Patrikovy Nakládané Chilli papričky

chilli2_.jpg

 

Vstupenka na Expediční maškarní ples

ples-maska-lupeny-2018.jpg

Vybráno40 900 Kč(102 %)

102 %
40 000 Kčpožadováno
71startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuExpedice Apalucha

Odměny

100 KčVstupenka na speciální vánoční koncert

22. 12. 2017 Vám zahrajeme speciální koncert se speciálním hostem nehostem, událostí neudálostí ;)) ... Kde? V Evžen Jazz Café Club (Beethovenova 2, Opava). Snad tajnůstkářsky, ale Moc se na Vás těšíme a už to připravujeme, mícháme, zkoušíme, koncentrujeme koncertovat. ;-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet dostupných odměn: 40/70

Odměna nedostupná

150 KčVstupenka na koncert s křtem videoklipu a projekcí

Na jaro 2018 chystáme křest videoklipu s velkoplošnou projekcí celého koncertu. Budeme velice rádi, když přijdete a spojíte své hudební pocity s těmi vizuálními! Jedinečný a významný koncert plánujeme na 30. 4. 2017 v kině Orion v Hradci nad Moravicí. ;-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet dostupných odměn: 90/100

Odměna nedostupná

150 KčReflexní vesta s novým logem Expedice Apalucha

Není nad to být vidět :) a ještě když to bude stylové ... Apalucha vyloženě na expedice a bezpečnější cesty. ;-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 KčKrabička s vánočními perníčky s motivy EA a 5

Krabička s novým logem EA uvnitř, ve které se nacházejí originální vánoční perníčky s motivy naší "zatím" poslední desky 5 a EA. Dle objednávek napečeme a včas (klidně i dříve než před Vánocemi) doručíme. ;-) ... (váha 300 g) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet dostupných odměn: 18/20

Odměna nedostupná

150 KčNaložené chilli papričky v rýžovém oleji

Vlastnoručně vypěstované, usušené a naložené Chilli papričky ze zahrádky kytaristy Patrika vám možná dají odpověď na otázku, proč je poslední dobou hudba Expedice Apaluchu ostřejšího střihu. Můžete si být jisti, papričky nejsou ”hluché”. Sklenička obsahuje odrůdy Bhut Jolokia a Habanero Orange naložené v rýžovém oleji. Foto odměny naleznete v podrobném popisu projektu. Na skleničce samozřejmě nebude chybět etiketa s logem Expedice Apalucha. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

150 KčSvatomartinské víno Müller Thurgau

Kvalitní Svatomartinské víno (suché) s originální etiketou s logem Expedice Apaluchy. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet dostupných odměn: 6/6

Odměna nedostupná

200 KčHrnek EA

Co takhle černý hrnek s novým logem Expedice Apalucha nebo jiným speciálním motivem k projektu či k desce 5? :-) Motivy vám dáme na vybranou, stačí si pak napsat do poznámky odměny který, nebo se vám ozveme. :-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčAlbum 5 na CD

Zatím poslední deska EA 5 na cd včetně podpisů všech pěti členů kapely. :-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet dostupných odměn: 49/50

Odměna nedostupná

250 KčVstupenka na Expediční maškarní ples

Obdržíte vstupenku na Expediční maškarní ples, který se bude konat v Kulturním domě v Oticích u Opavy 23. 3. 2018. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet dostupných odměn: 147/150

Odměna nedostupná

300 KčKompletní EA v MP3

Zašleme vám odkaz ke stažení kompletních studiových nahrávek EA v mp3 i s několika bonusovými nikdy nevydanými nahrávkami navíc! Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčVstupenka na Expediční společenský ples

Obdržíte vstupenku na Expediční společenský ples, který se bude konat v Kulturním domě v Oticích u Opavy 9. 3. 2018. Spolu se vstupenkou obdržíte také 5 lístků do tomboly (dle vlastního výběru až na místě). Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet dostupných odměn: 136/150

Odměna nedostupná

400 KčTriko EA

Triko s novým logem Expedice Apalucha a speciálním motivem k tomuto projektu či desce 5. :-) Motivy vám dáme na vybranou, stačí si pak napsat do poznámky odměny který, nebo se vám ozveme. ;-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčPlacatka s novým logem EA

Dostanete parádní nerezovou placatku s vyrytým logem Expedice Apalucha vyrobenou speciálně k této "startovací" akci. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčSponzorský dar I.

Máte rádi EA, či chcete jen podpořit opavskou scénu a to zcela nezištně? :) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčMikina s novým logem EA

Speciální edice mikin s novým logem EA, kterou si navždy spojíte s klipem Apaluchy a s tím, že jste přispěli na natáčení! Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 KčKlip Křtitel

Získáte vstup zdarma na koncert 30. 4. 2017 v kině Orion v Hradci nad Moravicí kde s námi pokřtíte naše společné dílo ;-) a stanete se tak oficiálním kmotrem (nebo kmotřičkou :-)) videoklipu EA. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno JAKO PRVNÍ v závěrečných titulcích (v sekci poděkování startérům) videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

5 000 KčSponzorský dar II.

Máte hodně rádi EA, či chcete jen podpořit opavskou scénu a to zcela nezištně? :) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

8 000 KčKoncert EA

Zahrajeme pro vás koncert expedičních písní v rozsahu 75 minut za předem projednaných podmínek :). V ceně odměny nejsou zahrnuty náklady na zvukaře a cestovní výdaje. Vše závisí na domluvě. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná