Natáčení EP - The CELLO Boys - crowfunding kampaň

Natáčení EP - The CELLO Boys

D'n'B - Hard Rock - pop... To vše v originálním podání The CELLO Boys. Podpořte nahrávání prezentační desky.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsme... 

Jsme mladá, stále ještě začínající kapela a však trochu atypická - dvě violoncella a bicí souprava. Na začátku jsme si řekli, že zkusíme přinést něco, co tady ještě není a tak jsme na přelomu roku 2016/2017 začali zkoušet ve zkušebně a vystupovat v menších klubech a sálech. V roce 2018 jsme trošku pozměnili sestavu a od té doby vystupujeme tak, jak nás nyní můžete znát - Láďa Mariaš, Zachar Fedorov a Kuba Kočí. 

Dole Láďa nad ním Zachy a s paličkami Kuba

Co hrajeme...?

Začátky nejsou nikdy jednoduché a tak jsme si pro začátek zkusili pár coverů. Jedná se o většinou vlastní virtuózní úpravy těch nejznámějších pop-rockových pecek, které znáte - jen se v nich dá najít něco navíc. Například motiv čtvrté věty "Novosvětské" Symfonie Antonína Dvořáka ve Fear of the Dark (Iron Maiden) apod...
V současné době tvoříme především své autorské věci, které jsou na přelomu několika stylů - DnB, HardRock, Pop - těžko se to popisuje ale snažíme se v tom být prostě sví!
Na zvuky violoncell využíváme spoustu kytarových efektů (distortion, overdrive, různé filtry, flanger..), Kuba v některých skladbách zvládá k bícím také basu, kterou hraje levou rukou na své midi klávesy.

Kde jsme a kam míříme...

Máme za sebou asi 200 vystoupení jak v kulturních domech, divadlech, na různých obecních slavnostech, festivalech, plesích, svatbách, pořádáme také výchovné koncerty pro žáky základních škol... Zatím jsme se u publika a fanoušků setkali jen s velmi kladnými ohlasy a tak chceme pokračovat. Míříme výš, chceme si podmanit velké haly a známé koncertní sály a arény. 
Co nám k tomu ale chybí je deska a videoklipy. Právě s Vaší pomocí můžeme vstoupat po pomyslném žebříku výš a výš, plnit si své sny a dělat další fanoušky šťastnými.

Co nyní děláme / s čím nám pomáháte...?

Za dobu epidemie koronaviru nemůžeme koncertovat naživo. Snažíme se však tento čas chytit za pačesy a tvořit nové skladby, pořádali jsme streamovaný charitativní koncert a nyní točíme EP v Rock studiu na Barrandově v Praze. 
Charitativní koncert byl vysílán na TV Noe a na našich sociálních sítích. Veškerý výtěžek putoval Českému Červenému Kříži - oblastní spolek Praha1 a pokud si jej v záznamu chcete poslechnout, zde přidáváme odkaz (začátek po 20 minutách videa):
Charitativní koncert The CELLO Boys - záznam
Pro zvědavé přikládáme také aftermovie z koncertu:
AFTERMOVIE z Charitativního koncertu
Pro natáčení EP jsme vybrali 4 skladby. Dvě novinky, naše autorské - Quarantine a La Abuela. Dále dva originální covery - Happyland a Fear of the Dark vs. New World Symphony.
Natočeno máme, nyní mícháme, efektujeme a čeká nás finální mastering. Snažíme se mít všechny tyto skladby opravdu "vymazlené" a proto jsme strávili ve studiu už 18 dní. 

Děláme pro to vše a aby EP spatřilo světlo světa, můžete pro něj něco udělat i vy. Právě tady. 
Moc jsme za jakoukoliv finanční pomoc vděční! Za podporu vám nabízíme několik symbolických odměn... :-)

              

Jak budou odměny vapadat?

Za vaši podporu se chceme řádně odměnit a tak nabízíme vše co máme. Jedná se o trička s našim logem, placky The CELLO Boys, naše EP (propagační CD), lístky na koncert, nebo si můžete koupit přímo naše VYSTOUPENÍ za velmi VÝHODNOU cenu.
Jak některé z odměn vypadají můžete vidět na těchto obrázcích:

plackaplakátvstupenky

                                                   

Co si o tomto projektu myslíte?