Nástěnný kalendář Ladění Rusic | crowdfunding kampaň

Startéři - Nástěnný kalendář Ladění Rusic

Kalendář, který je založen na myšlence, co by kreslil Josef Lada,kdyby žil v dobách socialismu. Kalendář bude nástěnný, po měsících, velikost cca A3.

Knihy

  • Splněno 53 750 Kč (107 %)
  • 107 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 24 Startérů

Autor projektu

Roháč V. - obrázek
  • projekt od Roháč V.
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Pohlednice

Pošlu Vám pohlednici na téma Ladění Rusic, s poděkováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Zaslání kalendáře.

Zašlu kalendář s autorským podpisem na Vámi udanou adresu. V částce je započítáno i poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Zaslání více kalendářů.

Zaslání dvou kalendářů s autorským podpisem, nebo dle přání s věnováním, na Vámi udanou adresu. Přidám také sadu pohlednic s motivy obrázků kalendáře. V ceně je zahrnuto také poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
750 Kč

Kalendář a obrázek z omezené série.

Pošlu na Vámi určenou adresu 3 kusy kalendáře (s podpisem nebo věnováním) a 2 sady pohlednic s motivy kalendáře. Dále autorem signovaný obrázek (velikost A3) z omezeného tisku Ladění Rusic s číselným označením v sérii.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kalendář, obrázek a poděkování uvnitř kalendáře.

Pošlu na Vámi určenou adresu 3 kusy kalendáře (s podpisem nebo věnováním) a 2 sady pohlednic s motivy kalendáře. Dále autorem signovaný obrázek (velikost A3) z omezeného tisku Ladění Rusic s číselným označením v sérii. K tomu může být Vaše jméno uvedeno i s poděkováním pod ilustrací měsíce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Kalendář a kresba dle vaší předlohy.

Pošlu na Vámi určenou adresu 4 kusy kalendáře (s podpisem nebo věnováním) a 2 sady pohlednic s motivy obrázků kalendáře.
Dále ode mne, v průběhu reálného časového horizontu (návrhy budou zpracovávány postupně podle pořadí donátorů), dostanete originální kresbu (ve stylu obrázků kalendáře) podle vaší předlohy nebo z realizovatelného návrhu.

Počet dostupných odměn: 23/25

Nelze podpořit
10 000 Kč

Sponzor

Sponzor bude mít své reklamní logo umístěno ve skupině ostatních sponzorů na kalendáři, který by měl být v měsíci září na pultech obchodů (platí pro první náklad tj. předpokládaných 1500 ks), a po dohodě i adekvátní počet kalendářů pro vlastní potřebu.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
25 000 Kč

Velký sponzor

Velký sponzor bude mít třetinu prostoru pro reklamu, logo v kalendáři, který by měl být v průběhu měsíce září na pultech obchodů, a podle dohody i nějaký počet kalendářů pro vlastní potřebu. Tato reklama platí pro první náklad kalendáře tj. předpokládaných 1500 ks. Je zde také možnost jednání o další spolupráci.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
50 000 Kč

Generální sponzor

Generální sponzor sponzor bude mít výhradní právo na prostor pro loga a reklamu v prvním nákladu kalendáře (předpokládaných 1500 ks), který by měl být od září na pultech obchodů, a podle dohody určitý počet kalendářů pro vlastní potřebu.
Nabízím i prostor pro jednání o spoluúčasti na tomto celém projektu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit