Nastartuj JudoShow 2018! - crowfunding kampaň

Nastartuj JudoShow 2018!

Pomozte nám uspořádat JudoShow 2018. Jedná se o sportovně kulturní přehlídku bojových umění a sportů s cílem stmelit mladé sportovce po celé Moravě.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Naše motivace a cíle:

Akce JudoShow existuje v Olomouci již několik let. Původní předvánoční odpoledne pro dětské členy oddílu juda a jejich rodiče se postupně vyvinulo v přehlídku bojových umění a sportů. Zatím největšího úspěchu dosáhla JudoShow v loňském roce, kdy byla zaplněna celá sportovní hala diváky napříč generacemi.

Při JudoShow 2017 jsme zaplnili celou sportovní halu

V loňském roce jsme zaplnili celou sportovní halu. JudoShow se tehdy zúčastnilo na 250 diváků. Nyní máme ambice počet obsazených míst v hledišti zdvojnásobit.

 

Letos se nám otevřely nové možnosti, máme nové nápady a zkoumáme nové způsoby zdokonalení akce. JudoShow je jako živý organismus, který se neustále vyvíjí a o který se musíme pečlivě starat. Naší hlavní motivací je tedy postoupit zase o úroveň výš s cílem rozšířit povědomí o bojovém sportu judo mezi širokou veřejnost po celé Moravě.

IMG_9403.JPG

Na JudoShow 2017 nechyběla ani kulturní vložka v podobě hudební skupiny Brixtn.

 

Naší druhou motivací jsou členové našich klubů, tedy převážně děti ve školkách a prvním stupni základních škol, kteří se ještě zdaleka nezaměřují na výkonnostní sport, jímž judo bezpochyby je. Přáli bychom si, aby naši svěřenci byli v oddílech juda spokojení a aby si k tomuto sportu pěstovali lásku, zajímali se o něj, nacházeli nové kamarády a řídili se podle zásad etického chování samurajů, kde můžeme hledat prvopočátky moderního juda. Myslíme si, že právě JudoShow může alespoň z části tato přání splňovat ve formě silného diváckého zážitku.

Základním cílem JudoShow je ,,prožitek" jako způsob učení. Základním cílem JudoShow je ukázat principy juda v jeho celistvosti, ať už se jedná o sílu, vytrvalost či přesné až akrobatické vedení vlastního těla.

Způsobů, jak bojovat, je skutečně hodně...

Judo nebylo primárně určeno k boji, ale k sebeobraně neozbrojeného člověka s cílem získat nad protivníkem pouze kontrolu, ne ho zranit či zabít. 

IMG_8684.JPG

Bojovat se dá ale různými způsoby.... 

...Na konci však stojí všichni jako vítězové.

 

Každý příspěvek, který od Vás obdržíme, pro nás znamená vidinu úspěšné JudoShow 2018.  Pomozte nám stmelit judisty po celé Moravě a rozšířit tento krásný sport i mezi laickou veřejnost.

Jste jedním z našich nosných pilířů!

 

Adam Suchánek a Marek Švestka

Trenéři juda v Olomouci

Hlavní organizátoři JudoShow 2018

 

Co si o tomto projektu myslíte?