Startovač - financování projektů

NASTARTUJ HAUTU A ZMĚŇ YOUTUBE - crowfunding kampaň

Novinky - NASTARTUJ HAUTU A ZMĚŇ YOUTUBE

Dali jsme si výzvu. Spojit YouTubery s profi filmařinou, vzděláváním a vytvořit projekt, jež přidá na kvalitě české YouTuberské scéně. Buď při tom!

Film & Video
Chybí ti nějaké informace? Chceš se dozvědět víc? Mrkni na obnovené webovky www.nastartujHAUTU.cz. Tady najdeš kompletní info o HAUTU a hlavně o cenách tady na startovači. Sosej. www.nastartujHAUTU.cz KOMPLETNÍ INFO O PROJEKTU A CENÁCH Obrázek

Chybí ti nějaké informace? Chceš se dozvědět víc? Mrkni na obnovené webovky www.nastartujHAUTU.cz. Tady najdeš kompletní info o HAUTU  a hlavně o cenách tady na startovači. Sosej.

www.nastartujHAUTU.cz

Muhehe, co dělat v takových parných dnech? Je třeba promyslet, kdo je vedle tebe žádoucí a dát lekci těm, kteří ti znepříjemňují život. Čekuj náš insta, něco se chystá.... ČEKUJ NÁŠ INSTA, NĚCO SE CHYSTÁ Obrázek

Nové skeče on the way!

HAUTU seriál

Potkej se s námi osobně a vyzkoušej si ruchovat, animovat nebo točit! JSME STÁLE NA ZLÍN FILM FESTU! Obrázek

WoooHooo potkej se s námi osobně! Do 2.6. nás najdeš ve Zlíně v rámci filmových workshopů na festivalovém Zámku. Vyzkoušej si ruchařinu filmu, stop motion animaci nebo si natoč vlastnís skeč ve vesmírné lodi nebo vraku auta! To vše za gangsta dohledu Vidraila, který je tu s námi po celou dobu festivalu 8-)

Stay tunned... #hautu