NASTARTUJ HAUTU A ZMĚŇ YOUTUBE - crowfunding kampaň

NASTARTUJ HAUTU A ZMĚŇ YOUTUBE

Dali jsme si výzvu. Spojit YouTubery s profi filmařinou, vzděláváním a vytvořit projekt, jež přidá na kvalitě české YouTuberské scéně. Buď při tom!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

KOMPLETNÍ INFO O PROJEKTU A O CENÁCH

Chybí ti nějaké informace? Chceš se dozvědět víc? Mrkni na obnovené webovky www.nastartujHAUTU.cz. Tady najdeš kompletní info o HAUTU  a hlavně o cenách tady na startovači. Sosej.

www.nastartujHAUTU.cz

 

SLEDUJ NÁŠ INSTA! NĚCO SE CHYSTÁ.....

Muhehe, co dělat v takových parných dnech? Je třeba promyslet, kdo je vedle tebe žádoucí a dát lekci těm, kteří ti znepříjemňují život. Čekuj náš insta, něco se chystá....

HAUTU seriál

 

JSME STÁLE NA ZLÍN FILM FESTU!

WoooHooo potkej se s námi osobně! Do 2.6. nás najdeš ve Zlíně v rámci filmových workshopů na festivalovém Zámku. Vyzkoušej si ruchařinu filmu, stop motion animaci nebo si natoč vlastní skeč ve vesmírné lodi nebo vraku auta! To vše za gangsta dohledu Vidraila, který je tu s námi po celou dobu festivalu 8-)

Stay tunned... #hautu

_______________________________________________________________________________

StartovacHauTu-01.jpgStartovacHauTu-02.jpgStartovacHauTu-03.jpgStartovacHauTu-04.jpgStartovacHauTu-05.jpgStartovacHauTu-06.jpgStartovacHauTu-07.jpgStartovacHauTu-08.jpgStartovacHauTu-09.jpgStartovacHauTu-10.jpgStartovacHauTu-11.jpgStartovacHauTu-12.jpgStartovacHauTu-13.jpgStartovacHauTu-14.jpgStartovacHauTu-15.jpgStartovacHauTu-16.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?