Náš pan Fort - příběhy kavkazských medvídků | crowdfunding kampaň

Startéři - Náš pan Fort - příběhy kavkazských medvídků

Existuje teorie, že pes má být tak vysoký, aby se o něj dalo opřít. Mně se to povedlo, a to i při mých 190 cm. Tohle jsou příběhy soužití s kavkazákem

Knihy

  • Splněno 45 700 Kč (114 %)
  • 114 %
  • 40 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 34 Startérů

Autor projektu

Martin Záruba (Zrubi) - obrázek
  • projekt od Martin Záruba (Zrubi)
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

400 Kč

Něco ke čtení

Knížka, prostě knížka. Žádná e-kniha, ale poctivý papír, který při listování tak příjemně šustí. A voní! Za vaši podporu obdržíte až domů balíček s jedním čerstvým výtiskem, jehož součástí bude autorův podpis.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

O něco málo více ke čtení

Už jsem vám říkal, jak krásně voní knížka a šustí papír při listování? Ano? Tak to se omlouvám. V tom případě přidávám k autogramu osobní věnování a otisk Fortovy tlapky. Možná budu tohoto slibu později litovat, ale otisk tlapky tam prostě bude. Slibuji.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Něco k rozjímání

V Brdech je nádherně. A my vás po nich s Fortem provedeme a ukážeme vám pár krásných míst. Nečekejte žádnou velkou turistiku, protože Fort je pastevec a tomu je milejší polehávání než chození, ale pokud to autorova kolena dovolí, takových deset kilometrů umíme. A pozor! Odvezete si pochopitelně něco ke čtení, i s autorovým věnováním.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
2 500 Kč

Něco k chlubení

Proč by měl mít svoji knihu jenom Fort? Proč ne také váš pes? Dobře, kniha to nebude, ale co takhle zmínka v knize? A to zmínka pořádná! Jako opravdoví Fortovi kámoši máte nárok na jednu vlastní krátkou kapitolu s příběhem, fotkou a poděkováním. A dva výtisky s věnováním k tomu - to abyste měli rezervu, až se budete chlubit po známých. Na Forta kašlete - váš pes bude hvězda!

Počet dostupných odměn: 6/10

Nelze podpořit
4 000 Kč

Něco k snědku

Nebojte, k snědku nebudete vy osobně. Evidentně má Fort vaše sympatie, takže si kromě pěti výtisků knihy s osobním věnováním (nebo bez, to jak chcete - baseballové kartičky mají na burzách také vyšší hodnotu, když jsou pouze podepsané) zasloužíte pozvání na křest knížky. A to pro dvě osoby. K tomu i seznámení s panem Fortem, který bude křestu osobně účasten.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit