Náš pan Fort - II. díl - crowfunding kampaň

Novinky - Náš pan Fort - II. díl

Kavkazák - to je ruský pes. A proto rozumí jen lopatě a láhvi vodky. Je tomu tak? První díl knížky o kavkazácích je už na světě, pomůžete i druhému?

Knihy
Milí Startovači, sice to slibuji už od Vánoc, ale blíží se doba, kdy si zalistujete v knize Náš pan Fort II. a v autentických příbězích se ubezpečíte, cože to jsem vlastně za idiota.

Než mě plným právem zlynčujete, zadržte - do mailu mi totiž právě přistála kompletní knížka a vypadá to moc parádně. Takže ještě korektury, nějaké ty i/y, vyhodit čárky, tam kde nemají co dělat a dopsat je jinam, kde chybějí, překlepy a jde se tisknout, abyste si konečně mohli přečíst, co u nás a našich kamarádů nového. Letos se ty Vánoce nějak protahují... Ale už to kurňa snad bude, takže prosím, uhaste louče, odhoďte vidle. Díky Vám všem za pochopení.

Snad Vás všechny zklamu jenom trochu, ale plán vydat druhý díl Našeho pana Forta tak, aby byl pod stromečkem, nevyšel.

Přátelé, kamarádi, oficiálně dnes vyhlašuji dílčí prohru... Všem co jste mi pomohli na Startovači s druhým dílem Našeho pana Forta se moc omlouvám, ale pod stromečkem knížku nenajdete, byť jsem si moc přál, aby se povedl zopakovat loňský rok. Knížka je před dokončením, k dispozici bude v průběhu ledna, tak si to období dárků aspoň prodloužíme. Věřím, že to pochopíte.  Martin Z.

Přátelé, kamarádi, milí Startovači, je to tam! Díky Vám všem máme 100 procent cílové částky nutné k vydání druhého dílu Našeho pana Forta.

Cílová částka vybrána, ale v cíli ještě nejsme. Před námi je ještě osmačtyřicet hodin, které rozhodnou o vazbě knihy (ideálem je pevná) a případném dotisku prvního dílu - to je info pro ty z Vás, kteří se na mě obracíte s prosbou o doposlání prvního dílu. 

Díky, jste skvělí!