Naplň Špajzku - crowfunding kampaň

Podpořit - Naplň Špajzku

V Šumperku vzniká nový bezobalový obchod potravin a drogerie - Šumperská Špajzka. Pomůžete nám Špajzku pro Vás naplnit?

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

200 Kč Podporuju vás a myšlenku bezobalu

Fandíte nám, ale nic za to nechcete? Toho si moc vážíme. Děkujeme.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

300 Kč Základ bezobalového nakupování - látková taška

Ještě nemáš plátěnku? Ta tvoří základ bezobalového nakupování. Od nás můžeš mít nákupní tašku přes rameno z nebělené biobavlny, která se hodí na každodenní nákupy. Narozdíl od plastových a papírových bude sloužit opravdu dlouho.

Počet dostupných odměn: 31/50

Podpořit projekt

500 Kč Startovací balíček pro bezobalové nákupy

Chcete se připravit na nákupy ve Špajzce? Podpořte nás a dostanete skleněnou dózu se vzduchotěsným uzávěrem (1l), papírovou dózu na 1kg pracího prášku a plátěný sáček z biobavlny. A hurá nakupovat.

Počet dostupných odměn: 31/50

Podpořit projekt

600 Kč Kniha Domácnost bez odpadu

Hledáte inspiraci, jak ve Vaší domácnosti produkovat méně odpadu? Američanka Bea Johnson sepsala dokonalý manuál, jak snížit odpad v domácnosti místnost po místnosti. Sama má manžela, dvě děti a psa a jejich roční odpad se vejde do zavařovací sklenice! Tleskáme.

Počet dostupných odměn: 12/20

Podpořit projekt

700 Kč Balíček bezobalových dobrot

Ve Špajzce bude i mlsný koutek. Najdete v něm oříšky, musli, čokokosky, čokoládu, ale i slanné a sýrové tyčinky. Uděláme pro Vás balíček, ze kterého ochutnáte od každého trochu.

Počet dostupných odměn: 15/30

Podpořit projekt

800 Kč Kosmetický balíček

Doma ve Špajzce kosmetiku a drogerii možná nemáte, u nás ji ale najdete. Jedna z odměn je proto kosmetický balíček, ve kterém najdete bambusový kartáček, voňavé mýdlo, tuhý šampon a tuhý deodorant. To vše v sáčku z biobavlny.

Počet dostupných odměn: 25/30

Podpořit projekt

1 500 Kč Adoptuj slona

Slona? V obchodě? Jako sloní chobot vypadá totiž samospádový zásobník, ve kterých budou sypké potraviny, které si můžete sami nasypat do vlastních nádob. Aby byl nákup pro Vás co nejvíc pohodlný, potřebujeme jich spoustu. Váš slon bude nést Vaše jméno a vy se s ním můžete chodit každý týden pozdravit :)

Počet dostupných odměn: 15/30

Podpořit projekt

2 000 Kč Jméno na zeď díků

Nebojíte se ukázat, že stojíte za dobrou myšlenkou? Vaše jméno spolu se všemi, kteří nám pomáhají Špajzku uvést do života, bude viset na čestné desce v prodejně.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

3 000 Kč Adoptuj mývala

Mýval to úplně není, ale na mytí je expert. Abychom ušetřili čas a pořádně se postarali, aby nádoby pro Vás byly čisté, pomůže nám myčka. Za tento dar od nás dostaneš balíček s čističi, pracím práškem a kartáči pro hezčí domácnost.

Odměna vyprodána: 0/2

Vyprodáno

4 000 Kč Adoptuj váhu

Ve Špajzce Vám rádi při nakupování poradíme a pomůžeme naplnit Vaše nádoby. Pokud se budete chtít obsloužit sami, potřebujeme k tomu váhu, díky které si odečtete váhu vaší nádoby ještě před naplněním dobrotami. Balíček bezobalových dobrot dostaneš také za svůj příspěvek.

Počet dostupných odměn: 1/2

Podpořit projekt

5 000 Kč Adoptuj lednici

Jsi fanouškem chlazených mléčných i nemléčných výrobků? Těšíš se na čerstvé mléko, farmářské vejce, nebo veganské produkty z Nemléka? Adoptuj si lednici, která ponese tvoje jméno. Kromě toho ti dáme také balíček chlazených a mléčných výrobků.

Počet dostupných odměn: 1/3

Podpořit projekt

10 000 Kč Partner prodejny

Souzní Vaše firma s naší myšlenkou? Pokud ano a ještě nás chcete podpořit, rádi se budeme pyšnit logem Vaší firmy, které zviditelníme v prodejně, na našem webu a sociálních sítích po dobu jednoho roku :)

Počet dostupných odměn: 4/4

Podpořit projekt