Strunovrat | Na křídlech... - crowfunding kampaň

Strunovrat | Na křídlech...

I Ty nám můžeš pomoci k tomu, abychom mohli v červnu pokřtít naše druhé album Na křídlech... Všem za podporu DĚKUJEME!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Po pěti letech se východočeský Strunovrat vrací do studia MK Production v Českých Budějovicích, kde právě teď nahrává nové písničky pro své druhé album „Na křídlech“. Písně ze života, o životě, o věcech, které jsou nedílnou součástí života.  Na křídlech...fantazie, štěstí, lásky dobrodružství, vzpomínek, tužeb a přání, snů, chamtivosti, krutosti a dalších aspektů, které provází život každého z nás.

Strunovrat je v současné době pětičlenný, a je tvořen kytaristou Petrem Šottou, jeho ženou houslistkou Jitkou Šottovou, baskytaristou Sašou Freiem, zpěvačkou a hobojistkou Jiřinou Hrubou a bubeníkem Evženem Lebduškou.

Repertoár Strunovratu je tvořen téměř výhradně písněmi kapelníka Petra Šotty a o jeho pestrost se při natáčení alba starají vedle členů Strunovratu i přizvaní hosté, mezi nimi například Šárka Fuchsová, Petr Novotný, Ivan Šmejda, Petr Michal a Radim Sládek.

Natáčení odstartovalo v lednu tohoto roku a nyní právě vrcholí, přičemž podstatnou část potřebných peněz si kapela už zajistila rozbitím prasátek. Na mix nahrávek, mastering, výrobu obalu i vlastní lisování cédéček ještě schází 95.000,- Kč.

Prostřednictvím projektu na Startovači, můžete pomoci i Vy, ať už předplacením alba, nebo některé z celé řady připravených odměn. 

Moc vám děkujeme za vaši přízeň, za pomoc, i za sdílení mezi svými přáteli.

A tady je ochutnávka!!!

Co si o tomto projektu myslíte?